رتبه بندی بازی: Adobe سهام بسته فقط خجالتی از ضبط به عنوان coronavirus کار از خانه روند افزایش اشتراک

Adobe, Inc. سهام معامله شده در بالاترین قیمت تا کنون در طول جلسه جمعه و بسته فقط کوتاه از ضبط به عنوان بسیاری

توسط NEWSAMINS در 24 خرداد 1399

Adobe, Inc. سهام معامله شده در بالاترین قیمت تا کنون در طول جلسه جمعه و بسته فقط کوتاه از ضبط به عنوان بسیاری از تحلیلگران مطرح شده هدف خود را بر روی سهام با شرکت نرم افزار مرور COVID-19 همه گیر با بهره گیری از کار از خانه روند.

Adobe ADBE, +4.86% سهام بسته تا 4.9% در $406.54 فقط از آن رکورد بسته شدن قیمت از $406.82 مجموعه در چهارشنبه پس از افزایش به اندازه 6% به بالا از $411.72.

شرکت منتشر درآمد اواخر روز پنجشنبه, گزارش, رکورد سالانه درآمد در محدوده زمانی معین (ARR) یک نرم افزار به عنوان یک سرویس متریک است که نشان می دهد چقدر درآمد این شرکت انتظار می رود بر اساس اشتراک برای رسانه های دیجیتال از $9.17 میلیارد دلار است.

از 28 تحلیلگران که پوشش Adobe, 19 خرید و یا اضافه وزن رتبه هشت را نگه رتبه یک دارای کم وزنی امتیاز. از آن 15 تحلیلگران پیاده خود را به قیمت هدف و در نتیجه قیمت متوسط هدف از $414.44 از قبلی متوسط $365.65 با توجه به FactSet داده است.

جی پی مورگان تحلیلگر استرلینگ Auty که دارای اضافه وزن امتیاز و مطرح خود را به قیمت هدف برای $430 از $325 گفت که سرمایه گذاران مایل به چشم پوشی از درآمد آمد که در نور به صورت سه ماهه به آنها "آماده برای بدتر است." آنچه واقعا اهمیت Auty گفته بودند ARR اعداد.

"ضرب و شتم در ورود و دوام از Creative Cloud است به احتمال زیاد به خوبی دریافت شده توسط سرمایه گذاران به عنوان قابل توجه و حاشیه صعودی در EPS" Auty اشاره کرد. که Adobe کشیده آن راهنمایی برای این سال را بسیار مهم عنوان بسیاری از شرکت های او را پوشش می دهد مشابه انجام داده اند با توجه به عدم اطمینان ایجاد شده توسط COVID-19, او گفت:.

J. جرثقیل چوب است که در بازار انجام رتبه بندی و افزایش قیمت هدف به 400 $از $365 مشخص چهارم به عنوان "مخلوط شده است." در حالی که او تحت تاثیر قرار گرفته بود با ورود و کار از خانه مزایای این شرکت در سه ماهه سوم چشم انداز نشان می دهد "هنوز هم وجود دارد ماکرو فشار در دست است."

Adobe هوا در سه ماهه سوم تعدیل سود حدود $2.40 سهم در درآمد حدود $3.15 میلیارد زمانی که تحلیلگران بوده است پیش بینی درآمد $2.46 سهم در درآمد حاصل از $3.26 میلیارد دلار است. توسط جمعه وال استریت اجماع $بود 2.41 سهم سود و $3.16 میلیارد دلار برای درآمد با توجه به FactSet داده است.

Jefferies تحلیلگر برنت Thill که دارای یک خرید امتیاز و مطرح خود را به قیمت هدف برای $470 از $450, تشبیه Adobe مدیریت "بسیار با تجربه خلبانان پرواز ماهرانه در اطراف جیب آشوب."

که میلیون ها نفر از خانه و سرپناه در محل به عنوان نتیجه coronavirus همه گیر Adobe نرم افزار "اثبات بحرانی برای محتوای آنلاین گردش کار بدون کاغذ و دیجیتال تجربه مشتری (incl. e-commerce)," Thill, گفت:, و اضافه کرد که او با اعتماد به نفس در مورد Adobe "رهبری بازار و برتر اصول."

تحلیلگر Wedbush دانیال ایوس که خنثی امتیاز و مطرح خود را به قیمت هدف برای $410 از $315 گفت: Adobe تحویل "یک ARR شاهکار است."

"همانطور که ما را دیده اند از دیگر تکنولوژی مدافعان در طول فصل درآمد Adobe ادامه این روند به عنوان قوی قوی تر با این شرکت خلاق و دیجیتال محصول رد پای دیدن هیچ نشانه ای از کاهش" ایوس گفت.

"اشتراک و مهم عنصر محصول شرکت نمونه کارها در هر دو مصرف کننده و سازمانی جبهه کلید نقاط قوت را قادر می سازد Adobe برای نشان دادن خیابان که مدل کسب و کار خود می تواند مقاومت در برابر این بی سابقه ای در پس زمینه بدون پرش به ضرب و شتم" ایوس گفت:

Adobe سهام آنها تا 23 درصد برای سال متضاد با 6 درصد کاهش در شاخص S&P 500 شاخص SPX +1.30% و در مقایسه با 7 درصد افزایش tech-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +1.01% و نزدیک به 14 درصد افزایش در iShares گسترش تکنولوژی نرم افزار بخش ETF IGV, +1.49%.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب