حاشیه: 'بهترین' مغلوب ساختن پیشی جستن مصاحبه هنوز ؟ رادیو فردا میزبان Chris Wallace تشویق — و همچنین لعنتی — برای خود کباب رئیس جمهور

رئیس جمهور تهمت است و بدون فن از رادیو فردا میزبان Chris Wallace داشتن او را به نام "سرحال" است که "تند و زنند

توسط NEWSAMINS در 30 تیر 1399

رئیس جمهور تهمت است و بدون فن از رادیو فردا میزبان Chris Wallace داشتن او را به نام "سرحال" است که "تند و زننده و نفرت انگیز" و "هرگز پدر خود را" افسانه ای مایک والاس از رادیو فردا.

این آخرین مصاحبه نیست کمک می کند.

دو رو در "فاکس نیوز روز شنبه" بیش از افزایش اخیر در coronavirus موارد ماسک پوشیدن, پاره کردن مجسمه ها و البته جو بایدن.

بخوانید: جنگ لفظی بین تهمت و Fauci گرم

در خصوص عجیب و غریب لحظه آنها درهم بیش از رئيس جمهور در آزمون شناختی. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی افتخار است که او "aced" چنین آزمون. "آنها گفت:" این یک چیز باور نکردنی. به ندرت کسی انجام آنچه شما را فقط,' " مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز در هفته گذشته. "اما [بایدن] باید که همان آزمون است."

والاس این نکته که "این سخت ترین آزمون" برجسته یکی از سوالاتی که می پرسد یادداشت برداری تست برای شناسایی یک تصویر از یک فیل.

کلمات کلیدی (فوریه سال 2020):دکتر Ronny جکسون تصدیق او موفق به مغلوب ساختن پیشی جستن به رعایت خود تجویز ورزش بود اما ساخت تاخت و تاز رژیم غذایی

سپس, زمانی که والاس نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نظرسنجی فاکس نیوز که بیشتر آمریکایی ها احساس بایدن است که بیشتر ذهنی مناسب از دو نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده یک چالش است. "اجازه بدهید با یک آزمون در حال حاضر," او گفت:. "اجازه دهید به پایین جو و من را به آزمون. به او اجازه دهید نگاهی به آزمون همان است که من در زمان."

در یکی دیگر از testy, بورس, والاس به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن او ادعا می کند که بایدن به نام برای defunding پلیس. رئیس جمهور پرسید: کاخ سفید کارمند به او را اثبات اما پس از کوه در می رم از طریق یک سند را که آورده بود به او تهمت والاس گفت: تا به حال شده است قادر به نشان می دهد یک بایدن تماس با پلیس-وزارت defunding.

در اینجا خلاصه ای از نکات برجسته از مصاحبه:

در حالی که والاس انجام مصاحبه دریافت مقدار زیادی از تحسین در توییتر TWTR, +1.50%, رئیس جمهور نمی شد بدون مدافعان:

با توجه به کسانی که مردها به "ماگا" هشتگ در حساب خود را از آبی مارک ها و علامت والاس شد تبه کار:

|tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب