کالج فوتبال tailgates بدون احزاب 'عوامل خطر اصلی برای COVID-19 گسترش این سقوط کارشناسان هشدار می دهند

جی کانن ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:39 PM EDT Jul 29, 2020آن را نه فقط در عمل در این زمینه است که شم

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

آن را نه فقط در عمل در این زمینه است که شمار خطرات بهداشتی به عنوان کالج جهانی فوتبال برنامه چگونه برای قرار دادن در یک فصل است.

بازی روز اغلب بسته بندی شده با frat احزاب و tailgates هستند نگرانی مقامات بهداشتی که می گویند چنین رویدادی می تواند جرقه شیوع COVID-19.

نگرانی های فراوان در مورد اینکه آیا افراد جوان که یک کاتالیزور برای افزایش coronavirus موارد این تابستان را رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل آنها به عنوان بازگشت به دانشگاه در پاییز. و وقتی که می آید به فوتبال کالج روزهای نه چندان در مورد بازی های معمولی بعد tailgating صحنه اجتماعی فاصله پسند.

در حال برادری برادران و خواهران خواهری رفتن به قرار دادن احزاب در نگه داشتن نام شامل گسترش یابد ؟

"به هیچ وجه" پیش بینی Zulema آبیلا, افزایش junior در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا که نگران است در مورد بدن دانش آموز بازگشت به دانشگاه در پاییز.

"حتی اگر آنها اجازه نمی دهد تماشاگر داخل (ورزشگاه) وجود دارد هنوز هم برای رفتن به tailgates وجود دارد هنوز هم برای رفتن به آپارتمان احزاب و زندگی یونانی احزاب" آبیلا عضو Delta Zeta خواهری گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

بازی روز چیزی از یک تعطیلات فرهنگی برای بسیاری از کالج شهرها. و در حالی که پارکینگ در خارج از ورزشگاه اغلب پر از فارغ التحصیلان و خانواده های مجهز به گوشت کبابی و IPA را به حیاط از frat خانه های بسیار متفاوت که در آن جمعیت زیادی از دانش آموزان در ساعات اولیه صبح برای قرار دادن مقدار جرم از ارزان ودکا و آبجو های اخیر روند مشخصی دار.

آبیلا گفت که او قصد ندارد در شرکت در جشن این سقوط اما او در مورد چگونه همکار LSU دانشجویان را به حرکت به عقب اتومبیل صحنه به ویژه پس از چند ماه با دیدن دوستان خود را.

بازی روز کاملا احتمالا مکه از کالج پارتی, صحنه, می تواند رهبری برای یک بیداری بی ادب این سقوط – و نه نوع است که می تواند quelled با عینک آفتابی و ایبوپروفن.

بازگشت به دانشگاه: COVID-19 نقاط داغ مانند frat احزاب میله می تواند خراب کردن کالج بازگشایی برنامه

اجتناب از فوق العاده, پخش كردن,' حوادث

مدارس در حال برنامه ریزی برای محدودیت مانند یک راه راهرو در طبقه ساختمان و ماسک مقرر در پردیس اما اگر دانش آموزان گله به frat احزاب و tailgates در روزهای پس از آن چه ؟

یک لغزش می تواند آغاز یک "سوپر پخش كردن, رویداد" ضروری است که در جرقه شیوع گفت: دکتر استفان Kissler از گروه ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

واکنش زنجیره ای است که می تواند مجموعه ای خاموش توسط مشغول درب عقب اتومبیل یا پر جنب و جوش frat حزب است چرا Kissler انداز فعالیت های اجتماعی اطراف کالج فوتبال به عنوان "عمده عوامل خطر" برای گسترش COVID-19 این سقوط.

آنها نگرانی رئیس برای دکتر دیوید Aronoff, بیش از حد. مدیر بخش بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: او نمی ببینید که چگونه این فصل شروع می شود و در زمان انسداد برگشت در عفونت اعداد.

موارد مثبت در حال حاضر شروع به کوه در برخی از جوامع یونانی. در جولای 10, حداقل 136 برادری خانه ساکنان در دانشگاه واشنگتن آزمایش مثبت برای COVID-19 مدرسه گفت. در ضمن دانشگاه کالیفرنیا در برکلی منسوب اخیر سنبله در موارد به یک سری از احزاب مرتبط به زندگی یونانی.

بارها شده اند پرورش زمینه را برای شیوع و همچنین. میخانه درست کردن میشیگان دولت پردیس در شرق و لانسینگ, گره خورده بود به 158 coronavirus موارد در 15 شهرستانهای مختلف در این تابستان.

در عمق: چرا میله نقاط داغ برای COVID-19 انتقال

اجتماعی فاصله در یک ذاتا اجتماعی محیط زیست

پس فاصله دستورالعمل به معنی فدا کردن بسیاری از مزایای اجتماعی که در یک کالج دانشگاه, اما آن را یک عمل است که می تواند ضروری در جلوگیری از شیوع بیماری.

Kissler پیشنهاد کرد که مردم باید در حفظ و دایره های اجتماعی خود را – همانطور که در تعداد زیادی از مردم کسی جسمی socializes با – در بیش از پنج تا 10 نفر است. اما تا آنجا که چگونه است که پیشنهاد ترجمه به tailgates و تماشای احزاب این سقوط باقی مانده است دیده می شود.

پن دولت معاون رئیس جمهور در امور دانشجویی در نامه ای به سازمان های یونانی هشدار داد که "احزاب شما ممکن است عادت کرده اند به سادگی نمی تواند اتفاق می افتد" اما نمی گویند چه مجازات خواهد بود.

Kissler پیشنهاد نیز به این معنا هیچ بازی بیشتر بعد pregames برای اخوت در دانشگاه واشنگتن که در آن بیش از 100 دانش آموزان به طور معمول جمع آوری در فصل های مختلف امکانات اریک جانسون رئيس جمهور از مدرسه interfraternity شورای اسلامی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

درب عقب اتومبیل احزاب سقوط اجتماعی و توقف قرار داده شده در سازمان های یونانی در مدرسه ممنوع است که رویدادهای اجتماعی از طریق حداقل تا پایان سال 2020 است. جانسون ارشد از کمس واشنگتن گفت او به جای تماشای بازی در تلویزیون را با چند برادری برادران او اگر او می تواند یدکی ،

دانش آموزانی که نقض اجتماعی فاصله اقدامات در دانشگاه فلوریدا خواهد بود تحصیل کرده بر اهمیت سیاست های, اما آنها نمی خواهند چهره "اجرای" را از دفتر امور دانشجویی انجام مگر اینکه آنها همچنان به نقض آنها, معاونت دانشجویی و امور فرهنگی D'Andra Mull گفت: اما او مشخص نکرد که چه مجری خواهد بود.

Mull گفت: این مدرسه معتقد است که آن را هنوز هم می تواند نگه دارید, دانش آموز حوادث با خیال راحت. او اشاره کرد در برنامه ریزی برای یک درب عقب اتومبیل تجربه که در آن برخی از دانش آموزان دیده بان Florida Gators, فوتبال بازی ها را از داخل ورزشگاه در حالی که دیگران در جسمی فاصله صندلی و میز زیر زیادی چادر در فضای باز در محوطه دانشگاه.

او امیدوار است که دانش آموزان را به دنبال سلامت احکام با استناد به یک نظرسنجی انجام شده توسط مدرسه در اواخر ماه ژوئن است که در آن 88 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که برنامه ریزی شده به پوشیدن ماسک در دو هفته آینده. در ضمن 5 درصد از دانش آموزان مورد بررسی گفت: آنها برنامه ریزی برای حضور در یک گردهمایی اجتماعی بیش از 10 نفر در همان زمان.

در LSU در پردیس حوادث برگزار می شود به حداکثر 100 شرکت کنندگان در حالی که همه حوادث بیش از 10 نفر خواهد نیاز به تایید کتبی با توجه به برنامه های مدرسه را برای ترم پاییز. سند نیست وضع چگونه مدرسه را اجرا وقایع و نه آن را به طور خاص ذکر است که چگونه tailgates و یا دیگر بازی روز جشن به کار گرفته خواهد شد.

بدون در نظر گرفتن یونانی جامعه در نظر دارد با خیال راحت به بازی نقش مهمی را در بازی روز تجربه در پاییز امسال گفت: مارشال لی رئيس جمهور از مدرسه interfraternity شورای هر چند او مشخص نیست چگونه.

مدارس مانند دانشگاه تگزاس در آستین باید off-campus خانه های یونانی که می تواند به محدود کردن میزان که یک مدرسه می تواند اجرای پروتکل های بهداشت. به عنوان مثال اگر در خارج از دانشگاه کالج پارتی نقض اجتماعی فاصله احکام شرکت کنندگان خواهد بود موضوع را به مجری توسط, شهرستان, شهرستان و interfraternity شورای اسلامی در مدرسه, اما نه مدرسه خود توضیح داد سارا کندی یک UT-Austin سخنگوی.

سقوط بدون فوتبال: دبیرستان مربیان می خواهید به بازی. اپیدیولوژی می گویند آن را نا امن است.

در میان نگرانی های سلامت فشار برای فوتبال

فوتبال کالج است که هنوز هم در این سقوط همانطور که از در حال حاضر, هر چند برخی از همایش ها باید لغو همه غیر از بازی های کنفرانس در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19. آیوی لیگ برتر فوتبال لغو شد نجومی در دسترس نباشد.

MLB خود را آغاز فصل با طرفداران در حضور, اما بیش از یک دوجین از اعضای Miami Marlins' clubhouse آزمایش مثبت برای COVID-19 در اولین آخر هفته از بازی ها. که به یک چشم انداز تیره و تار برای کالج, فوتبال یک ورزش با ده ها تن بیشتر از تیم های رقیب و فهرست اسامی هستند که بیش از دو برابر اندازه.

در حال حاضر بسیاری از کالج فوتبال برنامه اعلام کرده اند موارد مثبت در میان بازیکنان و کارکنان به عنوان آنها به بازگشت به دانشگاه در تابستان امسال برای تمرین است.

کالج, ورزشی و COVID-19: مدارس گزارش مثبت آزمون در میان ورزشکاران

اما فشار از بازی بزرگترین نامها به فشار رو به جلو با فصل پاییز است.

"ما نیاز فوتبال" LSU سر مربی اد Orgeron گفت: در یک میزگرد این هفته خواستار ورزش "حیاتی از کشور ما است."

"من فکر نمی کنم ما می توانیم این را به دور از این بازیکنان را در این دور از کشور ما و کشور ما ... آن را می شود همه چیز را در رفتن آن می شود اقتصاد رفتن اقتصاد Baton Rouge, اقتصاد ایالت لوئیزیانا" دفاع از قهرمان ملی, مربی تیم گفت.

و او نه غلط در مورد تاثیر اقتصادی.

50-به علاوه مدارس در قدرت پنج کنفرانس باید حداقل $4.1 میلیارد دلار در سال مالی-درآمد سال به فوتبال با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی تجزیه و تحلیل.

در عین حال بسیاری از کسانی که همان اثرات اقتصادی به خصوص آنهایی که احساس رستوران ها و کافه رفتن دست در دست با اجتماعی خطرات ناشی از داشتن یک فصل فوتبال.

اجتناب از "خرج کردن امتیاز و تنگناها" از جمعیت ضروری خواهد بود اگر فوتبال کالج طول می کشد این زمینه در سال جاری گفت: دکتر Aronoff.

"اگر اولویت این رویداد ورزشی خود را من فکر می کنم برخی از محیطی فعالیت نیاز به قرار داده می شود در خود نگه دارد."

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز جی کانن در توییتر: @JayTCannon

بیش از یک بازی: چگونه نوامبر انتخابات می تواند تحت تاثیر یک سقوط بدون فوتبال

نظر: تعداد زیادی از صدا و خشم از فوتبال کالج, اما هیچ طرح واقعی برای بازی در COVID-19 عصرtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب