کلمات کلیدی: بیشتر اجتماعی فاصله برای رسانه ها در باغ گل رز کاخ سفید تصمیم می گیرد از آن بهتر به نظر می رسد' هنگامی که خبرنگاران دسته با هم

ظاهرا مشتاق به تصویر کشیدن یک کشور که قطعی در مسیر بازگشت نه تنها از لحاظ اقتصادی با یک گیج کننده از یک گزارش

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

ظاهرا مشتاق به تصویر کشیدن یک کشور که قطعی در مسیر بازگشت نه تنها از لحاظ اقتصادی با یک گیج کننده از یک گزارش اشتغال غیرکشاورزی-payman گزارش منتشر شده در اوایل روز شنبه, بلکه در سلامت عمومی از نظر کاخ سفید روز جمعه به طور موثر مجبور خبرنگاران به رها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود اجتماعی-فاصله راهنمایی.

صندلی برای خبرنگاران از اواخر قرار داده شده در حذف یک دیگر با توجه به به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده توصیه به ماندن 6 فوت دور از دیگران به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس سرایت مونتاژ شده بود در باغ گل رز در status quo ante مد.

چرا خواسته White House Correspondents' Association, بودند, خبرنگاران خواسته به نقض تاسیس بهترین شیوه با 1000 آمریکایی نابودی روزانه از COVID-19 ایالت از جمله آریزونا آرکانزاس تگزاس و تنسی در ادامه به دیدن قله های جدید در موارد ؟ موجز پاسخ از کاخ سفید:

" 'به نظر می رسد بهتر است.' "

— جاد Deere, معاون دبیر مطبوعاتی

خبرنگاران انجمن سر جاناتان کارل از ABC News, قرار دادن بیانیه زیر را — که ارزش آن اشاره کرد در زمان محجبه میبینم در کاخ سفید برای تعریف این رویداد یک کنفرانس خبری که خبرنگاران داده نمی شد این فرصت را به سوال بپرسید:

امروز کاخ سفید دفتر مطبوعاتی قرار صندلی برای رئیس جمهور باغ گل رز "اخبار کنفرانس" در راه است که نقض دولت فدرال دستورالعمل های اجتماعی فاصله و دلیلی قرار دادن خبرنگاران بهداشت و درمان در خطر است.

صندلی در ابتدا قرار است در راه است که سازگار با اجتماعی فاصله دستورالعمل منتقل شدند اما به هم نزدیک توسط کارکنان کاخ سفید در مدت کوتاهی قبل از این رویداد آغاز شده است.

هنگامی که ما برای توضیح خواست کاخ سفید دفتر مطبوعاتی گفت: ما تصمیم به حرکت صندلی نزدیک به هم ساخته شده بود چرا که "به نظر می رسد بهتر است."

سلامت مطبوعات سپاه نباید در معرض خطر قرار داده چرا که کاخ سفید می خواهد با خبرنگاران به سرپا نگه داشتن برای یک "کنفرانس خبری" که در آن رئیس جمهور حاضر به پاسخ به هر گونه سوال.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت تریبون در زمان توجه داشته باشید تقریبا شانه به شانه آرایش صندلی جمعه آن را به عنوان یک آلی وقوع و یا شاید بر اساس اپیدمیولوژیک عوامل و گفت: "من متوجه شما در حال شروع به گرفتن بسیار نزدیک به هم است. به نظر می رسد خیلی بهتر است من باید بگویم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de