کلارک اشمیت 'با تکبر راه رفتن به سمت چپ کاملا یک تصور J. A. Happ

وجود دارد می تواند یک سناریو که در آن کلارک اشمیت طول می کشد بیش از J. A. Happ در یانکی ها' چرخش در سال آینده

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

وجود دارد می تواند یک سناریو که در آن کلارک اشمیت طول می کشد بیش از J. A. Happ در یانکی ها' چرخش در سال آینده باید کهنه lefty استارت ترک از طریق آژانس.

باید که اتفاق می افتد یانکی ها را در دست های خوب با توجه به متن.

"من او را امشب من از تماشای برای اطمینان حاصل کنید. در بهار آموزش آن را مانند به نظر می رسد واقعا خوب بچه بسیار با اعتماد به نفس و من فکر می کنم که نشان می دهد بر روی تپه. او که اعتماد به نفس و کمی از آن با تکبر راه رفتن. شما ببینید مسائل خود را و چگونه آن را بازی می کند و ما دیدیم که در بهار و دیدیم که امشب" Happ گفت: پس از یانکی' اولین intrasquad بازی از بهار آموزش 2.0 در استادیوم یانکی در روز دوشنبه. "من فکر می کنم او قطعا آینده ای روشن است."

اشمیت یانکی' در دور اول انتخاب و در سال 2017 به بیرون از دانشگاه کارولینای جنوبی بود که تامی جان که سال و نبود زمین حرفه ای که فصل آغاز شده و در برابر یانکی ها' صف. متن شروع برای بمب افکن در برابر یانکی ها.

با کمی شانس به سقوط یانکی ها' چرخش در بهار آموزش اشمیت تحت تاثیر قرار گرفته و جلب توجه یانکی ها و مخالفت سراغ بخش است. دوشنبه شب کلارک تصمیم به تمرکز بر روی یک فرصت به جای اول خود را بزرگ لیگ اردوگاه پایان راه آن را در مارس 12.

"امشب به قادر بودن به این فرصت را به صورت تقریبا صف شروع برای یانکی ها در استادیوم یانکی, من به یاد داشته باشید به دنبال در صف کارت این بعد از ظهر و من خیلی هیجان زده بود گفت:" اشمیت که تن به تن در برابر یک صف قرار دارد که هارون قاضی استانتون Gleyber تورس, Gary Sanchez هارون هیکس برت گاردنر و لوقا Voit. "این یکی از کسانی که احساسات مانند" این عالی است.' هیچ بهتر وجود دارد فرصت برای من باز بچه ها چشم. هر چه من در بهار آموزش 1 و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید که همه پشت سر من. اگر من می خواهم برای باز کردن یک درب و باز کسی چشم امشب شب آن را انجام دهد. من به نوعی در آغوش آن لحظه."

Clarke Schmidt
کلارک اشمیتAP

جلوگیری از آسیب به یکی از پنج شروع و Masahiro Tanaka دچار ضربه مغزی این گذشته شنبه — اشمیت ممکن است یک لیگ بزرگ طعم این سال است. اما هیچ کس نمی داند کوزه مانند دیگر کوزه و Happ نیست در معرض ابتلا به ساخت overstatements.


مشاور ویژه CC Sabathia نشسته با GM برایان Cashman پشت صفحه اصلی برای دوشنبه شب intrasquad بازی.


یانکی ها را انکار نمی کند و یا تایید یک گزارش که COVID-19 تست نیست در استادیوم یانکی در روز یکشنبه به عنوان برنامه ریزی شده اما Aaron Boone گفت: باشگاه در حال انجام است همه از آن می توانید به بازیکنان در محیط امن است.

"من نمی خواهم به اظهار نظر در این تست هر روز در مورد چگونه بسیاری از منفی آیا ما باید هر مثبت چه در آمد. من واقعا نمی خواهم برای رفتن به پایین جاده ای که در حال حاضر" بون گفت: از طریق یک زوم تماس قبل از اینکه یانکی ها' اولین intrasquad بازی در استادیوم یانکی. "همه می توانم بگویم این است که ما در حال کار با لیگ اصلی بیس بال مطمئن شوید که ما به عنوان امن به عنوان می تواند به عنوان انتظار می رود در چگونه ما خودمان در حال انجام است و من احساس خوبی در مورد ما اینجا بودن."

Giancarlo استانتون معتقد است برنامه تست رفته با توجه به راه آن راه اندازی شد.

"من بدست تست شده هر روز دیگر. من نمی توانم صحبت می کنند که وجود ندارد تستر اینجا [یکشنبه]. من اعتقاد دارم که مانند هر کس دیگری که آن را رفته است به پروتکل" استانتون گفت.

پرسید: اگر DJ LeMahieu و لوئیس Cessa تا به حال برای تست منفی دو بار در خانه قبل از اینکه تحت مصرف تست در نیویورک قبل از اینکه پاک بون گفت: "من فکر می کنم وجود دارد کمی بیشتر به آن از آن. وجود دارد یک پانل مشترک که به امضای کردن در چیزهایی که به عنوان خوبی. وجود دارد بدیهی است که یک زن و شوهر از آزمایش منفی است که به اتفاق می افتد و که باید در رابطه با همه لیگ پروتکل."

بون تصریح کرد اعتماد به نفس خود را در تست.

"ما با اعتماد به نفس در پروتکل های ما در جای خود. من می دانم که وجود دارد مسائل را با کل فدرال سابق و چهارم جولای آخر هفته. ما همچنین احساس می کنید مانند هیچ چیز کامل نیست و هیچ چیز ما کامل است اما ما احساس می کنید مانند پروتکل های ما در جای خود به ما بهترین شانس را برای امن" بون گفت. "آیا آزمون نورد در به صورت روزانه هر روز دیگر واقعیت این است که هیچ چیز کامل نیست و ما در معرض خطر هستند هر روز. اگر ما همه تست منفی که رول در امروز واقعیت این است که از دو روز پیش. هر روز ما در اینجا وجود دارد این است که خطر درگیر در آن است. به همین دلیل است که ما می توانیم, ما در حال تلاش برای کاهش آن است. ما باید یک سیستم خوب راه اندازی در محل به انجام این کار است و امیدوارم با گذشت زمان آن را ثابت فطرت خود را."


با 60 بازی, برنامه, برای بازی در این فصل بون خوب است با قرار دادن یک دونده در پایه دوم برای شروع اضافی باز یافته اما صبر کنید برای تصمیم گیری اگر او موافق آن را به یک تغییر دائمی فراتر از این سال است.

"من فکر می کنم من باشه با این قانون برای این سال است. من قطعا درک هستم و در هیئت مدیره با آن است. من فکر می کنم این نکات ترازو به نفع این تیم در خانه اگر شما به یک فوق العاده زمین باز یافته سناریو. من یک مقدار زیادی از بچه های ما در آن به دنبال و تلاش برای شکستن آن و تجزیه و تحلیل آن دیدن اگر وجود دارد هر راه ما می توانیم بهترین بهره برداری از آن از یک تاکتیکی نظر" بون گفت. "من در هیئت مدیره با عنوان دور ماندن از آن بسیار طولانی بازی است که در هر حال حاضر و پس از آن اتفاق می افتد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب