CityWatch: غیر قابل تشخیص, جامعه, انتقال, n. y. سوار پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر گزارش می گوید

بدون علامت کارکنان و احتمالا بازدید کننده در ماه فوریه و اوایل ماه مارس ندانسته آورده COVID-19 به نیویورک خانه

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

بدون علامت کارکنان و احتمالا بازدید کننده در ماه فوریه و اوایل ماه مارس ندانسته آورده COVID-19 به نیویورک خانه های سالمندان منجر به مرگ و میر در میان سالمندان ساکن با توجه به گزارش های دولت در بخش بهداشت و درمان دوشنبه منتشر شد.

گزارش یک پاسخ مستقیم به انتقاد از سیاست های دولت رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تصویب در اواخر ماه مارس گفت: خانه های سالمندان می تواند نه حاضر به اعتراف یکی از ساکنان به دلیل تایید یا مشکوک COVID-19 عفونت است. منتقدان استدلال کرد که سیاست فعال بیماران آلوده به بازگشت به امکانات مراقبت از بیمارستان ها و گسترش این بیماری در میان ساکنان آسیب پذیر است.

این گزارش بر اساس داده های فرستاده شده از وزارت امور خارجه را به خانه های سالمندان که رد فرض و گفت: جامعه انتقال ساخته شده راه خود را به امکانات مراقبت از هفته قبل از ورود سیاست به اثر رفت در مارس 25 و اولیه بود راننده از خانه سالمندان مرگ و میر.

جزئیات: ازدحام و coronavirus: چرا بخش های مختلف از نیویورک شده اند ضربه سخت تر

داده ها در گزارش رنگ یک جدول زمانی که در آن پذیرش سیاست نشده اند می تواند نیروی محرکه خانه سالمندان مرگ و میر گفت: دکتر هوارد Zucker نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان در یک جلسه مطبوعاتی در روز دوشنبه.

بیشترین تعداد خانه سالمندان کارکنان گزارش علائم COVID-19 در اواسط ماه مارس قبل از ورود سیاست به اثر رفت و پس از اوج پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر چند هفته بعد در اوایل ماه آوریل. در مقابل بیشترین تعداد readmissions به خانه های پرستاری از بیمارستان ها رخ نداد تا اواسط ماه آوریل حدود یک هفته پس از خانه سالمندان مرگ و میر به اوج خود رسید به گزارش.

از امکانات که مجدد ساکنان از بیمارستان به 81 درصد و در حال حاضر COVID-19 تشخیص در خانه سالمندان شکر اضافه شده است.

"اگر شما می خواهید به جای سرزنش" Zucker گفت: "سرزنش COVID."

ایالت نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker, که منتشر شد این گزارش در خانه های پرستاری دوشنبه در ماه ژوئن در کنفرانس خبری.

همین Pollard

نیویورک خود را به روز رسانی پرستاری صفحه اصلی ورود سیاست در اواسط ماه مه به می گویند بیماران بیمارستان تا به حال برای تست منفی قبل از بازگشت به خانه سالمندان. این تغییر پس از رشد انتقاد از دولت و قانونگذاران برخی از امکانات مراقبت و جامعه برای پست حاد و دراز مدت مراقبت های پزشکی حرفه ای گروه تجارت دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت.

در واکنش به گزارش دولت آمریکا به مردم ایران ، راب Ortt یک جمهوری خواه که منطقه را پوشش می دهد نیاگارا و Orleans, استان ها, در بیانیه ای گفت که دولت مستقل و تحقیقات فدرال به سیاست هنوز هم مورد نیاز است.

ایالت نیویورک گزارش کرده است بیش از 6400 خانه سالمندان مرگ و میر بیشتر از هر ایالت در ایالات متحده هر چند آنها را تا حدود 25 درصد از نزدیکی-25,000 مرگ و میر ثبت شده در شنبه. در مقابل خانه سالمندان مرگ و میر به حساب 43 درصد از تمام مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

مایکل Dowling, مدیر عامل شرکت Northwell سلامت که همراه با کارشناسان در کوه سینا کارشناسی, گزارش, گفت:, آن را تایید آنچه در بیمارستان شبکه نیز شاهد بوده است.

"هنگامی که ویروس آمار جوامع محلی ما آن را به سرعت گسترش از طریق حامل بدون علامت به ما خانه های پرستاری و بیمارستان و اماکن عبادت و دیگر جمع تنظیمات" Dowling گفت: در روز شنبه جلسه.

کومو در سخنرانی خود در یک جلسه جداگانه در روز دوشنبه گفت: نیویورک رفته بود از بدترین شیوع بیماری در این کشور به داشتن آن را تحت کنترل آن داده ها-روش اول. از 54,000 مردم تست شده برای این بیماری در یکشنبه, کمتر از 1% مثبت بودند و با توجه به دولت است.

نه نفر کشته شده اند روز یکشنبه را از اوج روزانه نزدیک به 800 در اوایل ماه آوریل. وجود دارد کمی بیش از 800 بستری با ویروس در یکشنبه, پایین ترین این تعداد بوده است از اواسط ماه مارس کومو گفت.

نیویورک پایدار عفونت نرخ در حال حاضر به شدت در تضاد با آمریکا که در آن روزانه موارد صعود گذشته 50,000 بیش از آخر هفته.

شهر نیویورک پس از آن که بدترین ضربه منطقه در جهان وارد فاز 3 از بازگشایی در روز دوشنبه اما با داخل سالن ناهار خوری هنوز بسته است. دو منطقه از ایالت نیویورک را وارد چهارمین و آخرین مرحله از بازگشایی در این هفته اواسط دره هادسون در روز سه شنبه و لانگ آیلند در چهارشنبه کومو گفت. فاز 4 اجازه می دهد تا حرفه ای ورزش برای از سرگیری بدون طرفداران, کالج و دانشگاه ها برای بازگشایی با پروتکل های درمانی جدید و کم خطر هنر و سرگرمی در کاهش ظرفیت.

همچنین بخوانید: چرا برخی از خانه های سالمندان را بهتر در حفاظت از ساکنان از coronavirus

با وجود این دولت پیشرفت کومو روز دوشنبه اعلام کرد که ایالت نیویورک, نمایشگاه, در سال برگزار می شود و هر تابستان در سیراکوس لغو خواهد شد این سال است. این رویداد یک مزیت به مرکزی نیویورک در اقتصاد و جذب بیش از یک میلیون fairgoers سال گذشته است.

"که باعث می شود من شخصا بسیار ناراضی" کومو گفت. "اما این است که در آن ما هستند."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب