درآمد نتایج: Verizon گزارش 'پاک' درآمد اما تحلیلگران عدم قطعیت در پیش رو

Verizon Communications Inc. سهام به دست آورده جمعه پس از شرکت ارسال شده که نتایج تحلیلگران به نام "پاک" و "قاب

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

Verizon Communications Inc. سهام به دست آورده جمعه پس از شرکت ارسال شده که نتایج تحلیلگران به نام "پاک" و "قابل اعتماد است."

این اپراتور بی سیم در صدر هر دو درآمد و تنظیم انتظارات درآمدی برای ماه ژوئن سه ماهه حتی به عنوان هر دو آغشته از یک سال پیش به عنوان شرکت احساس اثر از COVID-19. به ویژه در ورایزون VZ +1.79% کسب و کار رسانه ای را دیدم 24.5% درآمد کاهش داده تنبل تبلیغات روند.

این شرکت گزارش 72,000 خرده فروشی دائمی خالص شده در سه ماهه خود را برای مصرف کنندگان و کسب و کار خرده فروشی کل دائمی بوسیله اسباب گردنده از 0.69%. ورایزون نیز فاش کرد که آن را دیدم 97,000 تلفن خالص شده و 199,000 دائمی گوشی های هوشمند خالص شده که در آن به خرده فروشی سیم کارت دائمی تلفن بوسیله اسباب گردنده بود 0.51%.

جزئیات: بسته فروشگاه های اپل می تواند آیفون عادات خرید اما دلیلی برای امید در میان همه گیر

MoffettNathanson تحلیلگر کریگ Moffett گفت که خرده فروشی سیم کارت دائمی تلفن بوسیله اسباب گردنده متریک شد "پایین ترین ما تا کنون دیده ام" را به عنوان او تصریح کرد خنثی امتیاز و $62 قیمت هدف.

Cowen & Co. تحلیلگر Colby Synesael برجسته ورایزون "صعودی دائمی تلفن می افزاید:" اما استدلال کرد که ممکن است وجود دارد کمی بیشتر به داستان بوسیله اسباب گردنده.

"Verizon هنوز هم شامل خطر (عدم پرداخت) [نگه داشتن امریکا متصل] مشترکان در پایگاه" او نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان مراجعه کننده به یک دولت متعهد است که خواسته های بی سیم شرکت ها برای ارائه خدمات به مشتریان که قادر به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به COVID-19.

Verizon رئیس امور مالی مت الیس گفت: این شرکت تماس بگیرید که بیش از 80 درصد از مشتریان که در زمان تعهد بودند و هنوز هم پرداخت و انتظار دارد که "اکثریت قریب به اتفاق" از آنها هنوز هم مشتریان در یک سال است.

Cowen را Synesael که نرخ ورایزون سهام در بهتر و گزارشها هدف قیمت 62 $از $60 نوشت که "مسلما ما فرض می کنیم وجود خواهد داشت برخی از سطح واقعی در 3Q20 در حالی که AT&T T -1.10% حذف این فیلم این سه ماهه و منجر به از دست رفته خود را [مشترک] نتایج."

در حالی که تحلیلگران قدردانی ثبات ورایزون ارتباطات کسب و کار در طول این بیماری همه گیر به خصوص که AT&T و Comcast باید بیشتر قرار گرفتن در معرض بیشتر مشکل چشم انداز رسانه های, برخی از, آیا ابراز نگرانی برخی از ورایزون آینده.

"ما ارزش Verizon رهبری تعهد به شبکه تکامل تقسیم بندی و رشد بلند مدت از سود خود (4.5% عملکرد)" نوشته پیتر برنشتاین Supino که نرخ سهام در بازار انجام با $58 قیمت هدف. "ما نشانه هایی است که بخش اشباع رقابت اقتصادی و استرس در حال معکوس چندین فضیلت روند در ورایزون تلفن همراه, کسب و کار," او گفت:.

نوشت Moffett: "به یاد داشته باشید adage قدیمی 'بهترین دفاع جرم خوب است?' Verizon احساس می کند مانند دفاع تمام وقت." او همچنان نگران آن است که در حالی که ورایزون دنبال یک مسیر از سادگی در زمانی که همسالان خود آویزان کردم تا با ادغام این شرکت ممکن است به خوبی اجرا شده به اندازه کافی در آن "شبکه اول" استراتژی است که آن را قرار می دهد در معرض خطر به تاخیر T-Mobile US, Inc. TMUS, +0.40% به عنوان 5G طول می کشد مرحله.

جزئیات: AT&T است ادامه داد: رسانه ها گلایه فوری سوال در مورد رقابتی بالقوه

برای ماه ژوئن سه ماهه Verizon ارسال شده درآمد خالص از $4.7 billon یا $1.13 یک سهم به بالا از $3.9 میلیارد یا 95 سنت سهم در سال-سه ماه قبل. Verizon شاهد تعدیل سود هر سهم $1.18 از $1.23 یک سال پیش از آن اما بالاتر از FactSet اجماع $1.15.

این اپراتور بی سیم تخمین می زند که هر دو GAAP و تعدیل EPS شاهد اثرات منفی حدود 14 سنت ناشی از اثرات به سرویس های بی سیم درآمد و کاهش تبلیغات و درآمد جستجو برای ورایزون رسانه ای واحد است. ورایزون نیز شاهد کل مالیات سود $156 میلیون دلار در سه ماهه مربوط به یک سازماندهی مجدد داخلی. این سهم به حدود 4 درصد سود به EPS.

ورایزون درآمد برای سه ماهه تضعیف دلار 30.4 میلیارد از $32.1 میلیارد دلار در قبل از ماه ژوئن دوره در حالی که تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال شده است در انتظار $29.9 میلیارد دلار است. شرکت تولید $21.1 میلیارد دلار درآمد حاصل از آن مصرف کننده بخش و $7.5 میلیارد دلار از آن کسب و کار بخش همراه با معادل 1.4 میلیارد دلار در رسانه ها درآمد.

Verizon انتظار تعدیل EPS رشد منفی 2 درصد تا مثبت 2 درصد برای سال کامل یک چشم انداز است که "هیچگونه وخامت قابل توجهی به محیط اقتصاد کلان و یا مواد تغییرات به این شرکت بدهی های بد ذخایر."

سهام کاهش یافته است 1.9% در طول سه ماه گذشته به عنوان میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.68% افزایش یافته است و 11 درصد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن