CityWatch: فقیر و متراکم محله در نیویورک بیرونی نیویورک دارای بالاترین نرخ COVID-19 مرگ و میر, کد پستی اطلاعات نشان می دهد

محله ای در جنوب شرقی ملکه به عنوان به خوبی به عنوان بروکلین بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 در این شهرستان

توسط NEWSAMINS در 30 اردیبهشت 1399

محله ای در جنوب شرقی ملکه به عنوان به خوبی به عنوان بروکلین بالاترین نرخ مرگ و میر از COVID-19 در این شهرستان با توجه به داده های شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان عمومی برای اولین بار در روز دوشنبه بعد از ظهر.

مرگ با کد پستی و ارائه یک پنجره جدید به چه coronavirus است پاره پاره از طریق جیب تراکم و فقر ترک یک جامعه به سوگواری مرگ صدها. دانه مرگ, شمارش همچنین تقویت یک الگوی مشخص از بیماری شدید خوشه در اطراف شهرستان را پروژه های مسکن.

مثلا Canarsie-Flatlands در بروکلین به چهار شهر نیویورک سازمان مسکن تحولات دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در این شهرستان توسط جمعیت. بدترین ضربه کد پستی در محله ثبت 612 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از سه گانه شهر میانگین و بالاترین رای در این شهرستان است.

"ما در این نقطه تلاش برای مطمئن شوید که وجود دارد شفافیت بدیهی است که حتی از جمله در مورد همه چیز دردناک," شهردار, بیل د Blasio گفت: در یک شنبه جلسه با اشاره به آخرین داده ها پیش از انتشار آن.

کد پستی فراگیر فر Rockaway در کوئینز بود دوم بالاترین نرخ مرگ و میر در این شهرستان با 445 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از دو شهر متوسط است. آن را نیز شامل یک مقدار نامتناسبی از مسکن عمومی نسبت به این شهرستان با بیش از نیم دوجین پروژه در سراسر این و آن همسایه کد پستی در انتهای شرقی Rockaways.

این ویروس را ویران کرده است مناطق دیگر در تقاطع انبوه مسکن و فقر از جمله محله در شمال شرق برانکس غربی کوئینز و شرق هارلم که به طور متوسط بیش از 260 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان سراسر مربوطه کد پستی. برای چشم انداز سراسر شهر بود نرخ مرگ ایستاده بود و در حدود 190 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر از دوشنبه.

سرنوشت نیویورک بدترین ضربه کد پستی به نظر می رسد حتی گریمر که به یک ملی چشم انداز که در آن بیماری کشته شدن حدود 27 در 100000 نفر است.

ری Neufeld سازماندهی بدن در یک مراسم تشییع جنازه در المهرست محله کوئینز در ماه آوریل در اوج این بیماری همه گیر. خانه جنازه نزدیک به المهرست بیمارستان.

گتی ایماژ

از شنبه تعداد کل موارد تشخیص داده شده نزدیک 200000 نفر در سراسر پنج بخش نیویورک; در حالی که نزدیک به 16000 نفر فوت کرده اند (این تعداد افزایش می یابد به بیش از 20 ، 000 اگر "احتمالی" COVID مربوط به مرگ و میر را شامل می شوند).

مقامات به طور مستقیم آدرس یافته از مرگ و میر اطلاعات در دوشنبه اما باید بدسم, مو, سکس در عمومی پروژه های مسکن برای هفته ها. این شهرستان راه اندازی تعدادی از جامعه مبتنی بر تست سایت در سراسر شهر نیویورک سازمان مسکن (NYCHA) تحولات رشد آن کمک به جمعیت های آسیب پذیر و در هفته گذشته گفت: این امر توزیع 22,000 سیستم های تهویه مطبوع برای ساکنان زندگی در مسکن ویژه سالمندان در میان همه گیر.

در سمت تلنگر, وجود دارد, محله های مرفه به خصوص در منهتن با تعداد بسیار کمی از مرگ و میر. پایین منهتن که شامل وال استریت و مرسوم ترایبکا محله دارای دو کد پستی که در آن نه تنها ساکن مرده بود و از دوشنبه.

سوهو و روستای گرینویچ همراه به عنوان یکی از محله توسط وزارت بهداشت و درمان رنج می برد به طور متوسط مرگ و میر 55 در هر 100 ، 000 ساکنان سراسر آن کدهای پستی در حدود یک چهارم از این شهر به طور متوسط مرگ و میر.

متوسط مرگ و میر نیمی از شهر رای دادن در کد پستی را تشکیل می دهند که Gramercy Park-موری هیل چلسی-Midtown و قسمت فوقانی سمت غرب بود—همه به خوبی به انجام بخش هایی از شهر که در آن بسیاری از ساکنان که می توانید فرار کرده اند به سایر نقاط کشور و یا کشور است.

همچنین بخوانید: بیش از 4 میلیون آمریکایی در حال حاضر پرش وام مسکن خود را پرداخت

جای تعجب نیست وجود دارد کمتر از مرگ و میر در ثروتمند قطعات بیرونی نیویورک به عنوان به خوبی. در بروکلین پارک شیب و Greenpoint—هر دو تبدیل امواج از خانواده های ثروتمند و افراد جوان در سال های اخیر—دارای نرخ مرگ و میر در کسری از شهر متوسط است. همان می رود برای بیسید-کمی گردن یک بخش از مرفه شمال ملکه است.

به عنوان شهر مجموعه مناظر خود را در فاز اول بازگشایی این اطلاعات جدید فراهم می کند و تازه و البته ترسناک یادآوری از تلفات این بیماری در حال حاضر در این شهرستان است.

"ما در حال باز floodgates در یک بار. ما دیده ایم جاهای دیگر انجام دهید و آنها پرداخت صمیم قلب برای آن" د Blasio گفت: در روز دوشنبه جلسه اضافه کرد که زمان اقامت در خانه اقدامات را در محل اقامت حداقل تا نیمه اول ماه ژوئن است.

"نیمه اول ماه ژوئن اولین فرصت برای استراحت هر چیزی" د Blasio گفت: در صبح جلسه.

دولت و شهر را ابداع کرده و در مجموع 10 سلامت معیارهای اندازه گیری گسترش و مهار COVID-19 مانند بهداشت و درمان, ظرفیت, روزانه, مرگ و بستری شدن در بیمارستان و ردیابی ظرفیت که همه شهر باید به دیدار قبل از آن می توانید شروع به بازگشایی شده است. این شهر از لحاظ فنی هنوز تحت یک دولت تحمیل اقامت در خانه سفارش تا پنج شنبه, مارس 28 اما شهردار دیدگاه در روز دوشنبه نشان می دهد پنج بخش نیویورک بسته باقی خواهد ماند که فراتر از تاریخ انقضا.

"هیچ راهی وجود دارد ما در حال گرفتن به شهر و دولت شاخص های قبل از ماه ژوئن در این رای" de Blasio گفت.

یک متریک های اعمال شده توسط دولت است که باید 30 تماس ردیاب, حیاتی, حاوی و ردیابی شیوع آینده در هر 100 ، 000 نفر. د Blasio گفت که او انتظار دارد که ارتش از ردیاب استخدام و آموزش دیده با آغاز ماه ژوئن.

ادامه مطلب: به روز رسانی در مورد شهر نیویورک, کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا

این شهرستان نیز در مسیر به رایگان به اندازه کافی ظرفیت بیمارستان به ملاقات دو دولت معیارهای که نیاز به 30 درصد باز فشرده-مراقبت و تخت بیمارستان با بخش اول از ماه ژوئن de Blasio گفت.

"ما در حال رفتن به یک خط راست" او افزود: "این خواهد بود که نوع فوق بشری. اما ما نمی توانیم به یک بومرنگ است. ما نمی توانیم به چیزی که در آن ما مجبور به تعطیل کردن دوباره."

دیگر تحولات:

• دو بیشتر مناطق از دولت را بازگشایی در این هفته: وسترن نیویورک که شامل بوفالو و آلبانی منطقه سرمایه, با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

• فرماندار گفت: در جلسه توجیهی روزانه دوشنبه که دولت کار می کنند با ورزش عمده franchises برای بازگشایی, از جمله پیش فصل اردوگاه های آموزشی و در نهایت تلویزیونی بازی بدون فن. "به هر حال ما می تواند کمک به ما کمک خواهد کرد" کومو گفت. "چرا صبر کنید تا زمانی که شما می توانید با پر کردن استادیوم؟"

• آخرین اطلاعات در بستری شدن در بیمارستان همچنان به نشان دادن تدریجی پیشرفت در خفقان ویروس ایالت; 106 نفر در سراسر ایالت نیویورک در روز یکشنبه هشت برابر کمتر روزانه مرگ و میر ناشی از در اوج بحران در اوایل ماه آوریل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب