Christina Aguilera می گوید: تجار و بازرگانان بحث تغییر نام به دلیل آن را “بیش از حد قومی’

Christina Aguilera ممکن است در سطح بین المللی ستاره مشهور پاپ, اما یک زمان وجود دارد که موسیقی حرفه ای می ترسید او نام نمی گرفتن.

در مصاحبه با بیلبورد منتشر شده جمعه خواننده به یاد می آورد که چگونه حرفه ای در اطراف او می ترسید نام خانوادگی او شد “بیش از حد قومی” در آغاز زندگی حرفه ای خود را.

“من به یاد داشته باشید زمانی که من برای اولین بار در آینده وجود دارد یک بحث در اطراف من در حال تغییر نام خانوادگی من از آنجا که تمام تجار و بازرگانان در اطراف من فکر آن را بیش از حد پیچیده و بیش از حد قومی,” او گفت:.

پس چه نام آیا این مردان را در ذهن به جای ؟

“‘کریستینا ایجی” یک گزینه اما به وضوح نبود رفتن به پرواز” Aguilera ادامه داد. “من مرده بود مجموعه ای در برابر ایده و من می خواستم برای نشان دادن که من واقعا بود. بودن لاتین, آن است که بخشی از میراث و که من هستم.”

این اولین بار نیست زمان Aguilera تحت فشار به تغییر نام این خواننده گفت.

“وجود دارد زمان دیگری در دوران کودکی من وقتی که من خواسته شد به طور قانونی تغییر نام و نام خانوادگی من به ناپدری من به صورت قانونی به تصویب رسید و من دوباره مجموعه ای مرده در برابر آن” او گفت:. “من شده است به مبارزه برای نام خانوادگی من تمام زندگی من است.”

در بیلبورد مصاحبه Aguilera نیز منعکس شده در ضبط نسخه های اسپانیایی از او hit songs “جن در بطری” و “بیا بر روی بیش از (All I Want Is You)” را برای او به زبان اسپانیایی آلبوم “Mi Reflejo.”

“من هیجان زده را به یک زندگی جدید به (این آهنگ ها) و دوباره اختراع برخی از چیزهایی که او گفت:” از این آلبوم است. “من اجازه داده شد برای ایجاد و ابراز آگهی های جدید libs و آواز اجرا می شود که من با توجه به آزادی به روی اصلی ثبت. همه چیز را برای تلفن های موبایل بهتر در اسپانیایی. بیایید صادق باشیم.”

Christina Aguilera منعکس در سال 2016 صدای خروج: من آماده به حرکت می کند’