دیوان عالی کشور بلوک افشای هیئت منصفه شواهد از روسیه کاوشگر در حال حاضر

کریستین فیلیپس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:25 PM EDT مارس 20, 2020واشنگتن – رئیس دیوان عالی کشور روز

توسط NEWSAMINS در 1 خرداد 1399

واشنگتن – رئیس دیوان عالی کشور روز چهارشنبه به طور موقت مسدود کنگره از به دست آوردن راز هیئت منصفه مواد از روسیه بررسی قرار دادن در برگزاری دادگاه بدوی حاکم است که اجازه ام چنین در حالی که افشای آن تصمیم می گیرد که آیا به این پرونده در دادگاه تجدید نظر.

آمریکا و وزارت دادگستری قفل شده در یک نبرد قانونی بیش از هیئت منصفه شهادت جمع آوری شده در طول مشاور ویژه سابق رابرت مولر تحقیق روسیه را به دخالت در انتخابات 2016. در ماه مارس یک دادگاه تجدید نظر فدرال در واشنگتن حکومت است که کمیته مجلس است که به عنوان شواهد.

وزارت دادگستری است که به درخواست دیوان عالی کشور به بررسی حاکم است. دادگاه عالی به دولت تا ژوئن 1 به فایل قانونی آن مقاله استدلال به همین دلیل دادگاه عالی باید تجدید نظر شود.

کمیته قضایی مجلس معتقد است که راز هیئت منصفه مواد "مرکزی" به آن تحقیق ممکن است انسداد دادگستری توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می تواند آشکار شواهد جدید از impeachable جرائم. اگر چنین است این کمیته گفت: آن را در نظر بگیرید توصیه مقالات جدید از استیضاح.

مبارزه با بیش از مولر هیئت منصفه: خانه می گوید دیوان عالی کشور تحقیقات خود را به ممکن است impeachable جرم نیست, بیش از

پس از استیضاح در خانه مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه از این اتهام در سنا در ماه فوریه است. رسیدگی متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در ارتباط با اوکراین است.

وزارت دادگستری گفت: آمریکا نیست به عنوان هیئت منصفه شواهد زیرا آنها هنوز به توضیح است که خاص شهادت آنها نیاز به دسترسی به و یا چگونه آن را کمک خواهد کرد که تحقیقات خود را. وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو استدلال خانه "نیاز فوری به درخواست مواد به صورت فرضی دوم استیضاح."

در شماره قبل از دادگاه عالی این است که یک مطلب اساسی حقوقی سوال: مجلس سنا استیضاح محاکمه قضایی از ادامه?

دادگاه پایین تر حکومت آن است که گفت: تدوین کنندگان قانون اساسی درک استیضاح شامل اعمال اختیارات قضائی باشد حاضر نمود.

داگلاس نامه, مشاوره عمومی برای خانه, به نقل از کنت استار, که در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به استیضاح دادگاه: "برای به معنای واقعی کلمه دهه این بدن بود با اشاره به این که در این زمینه به عنوان دادگاه عالی از استیضاح. بنابراین ما یک قانونی مجلسی در این مجموعه مقالات ... ما در دادگاه."

قوانین دادگاه به نفع کنگره: DC دادگاه تجدید نظر اجازه می دهد تا آزادی از راز مولر هیئت منصفه شهادت به کنگره

وزارت دادگستری گفت: دادگاه پایین تر را گسترده تعریف قضایی اقدام و هنگامی که هیئت منصفه محرمانه باید اجرا شود در تضاد دیوان عالی کشور سابقه. "عادی به معنای" از این واژه نشان می دهد که یک قضایی اقدام اتفاق می افتد قبل از دادگاه – "نه یک استیضاح دادگاه قبل از انتخاب قانونگذاران" فرانسیسکو استدلال کرد.

کمیته قضایی مجلس بررسی تمرکز بر موارد انسداد عدالت احتمالا مرتکب رئیس جمهور در طول دوره مولر بررسی است.

جداگانه اما مرتبط با احضاریه به دنبال شهادت از سابق کاخ سفید مشاور دونالد McGahn یک شاهد کلیدی در انسداد احتمالی با مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مسدود کرده است McGahn از شهادت گفت: کنگره نمی تواند نیروی عالی رتبه ریاست جمهوری مشاوران به شهادت.

در ماه فوریه سه قاضی دادگاه تجدید نظر پنل حکومت که McGahn ندارد به شهادت گفت: قوه قضائیه نمی تواند یک "بازرس" که در حل اختلافات بین قوه های مجریه و مقننه از دولت است. کامل تجدید نظر reheard مورد در ماه گذشته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن