در اینجا چگونه شیک طرفداران Royal Ascot می تواند به رقابت با عکاسی از هفته آینده

آن را یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی سال است که به عنوان معروف مد به عنوان fillies. Royal Ascot شده است برگزا

توسط NEWSAMINS در 23 خرداد 1399

آن را یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی سال است که به عنوان معروف مد به عنوان fillies.

Royal Ascot شده است برگزاری یکی از برترین نژاد اسب جلسات نزدیکی به انگلستان قلعه ویندسور برای قرن ها.

پادشاه شده است پس از حضور در 1711 و racegoers باید به پایبندی به حجاب سفت و سخت که شامل ابریشم بالای کلاه و لباس و دامن از یک "متوسط طول."

سخت مستند قوانین در بریتانیا معنی این سال جمعیت را مجبور به ماندن در خانه در هفته آینده, اما, سازمان, دعوت طرفداران به لباس تا هر حال برای Ascot در خانه.

طرفداران مایل به انجام یک افسونگر trilby و عرقچین یا کلاه بیس بال خواسته شده است که به ارائه یک عکاسی از خود در رسانه های اجتماعی به عنوان آنها تماشای این مسابقه و کمک مالی به یک coronavirus خیریه. پر زرق و برق ترین و اصلی و یا عجیب و غریب می تواند برنده چیزی از طیف وسیعی از جوایز.

جزئیات:Kentucky Derby شود موکول به سپتامبر. 5

این #StyledWithThanks پیام است که با هدف به رسمیت شناختن کسانی که مشغول به کار در خط مقدم جهانی COVID-19 بحران است. شال گردن راه اندازی کرده است درخواست خود را با 100000 پوند کمک مالی. تمام پول مطرح خواهد شد تقسیم بین چهار خط مقدم سازمان های خیریه.

سخنگوی گفت: "با توجه به COVID-19 مستند و در خط با دولت مشاوره, Royal Ascot 2020 (سه شنبه 16 تا جمعه 20 ژوئن 2020) برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته برای اولین بار در این رویداد 250+ سال سابقه."

جزئیات: Meghan Markle می گوید فارغ التحصیلی کلاس: 'من می دانم که شما می دانید که زندگی ماده"

حتی ملکه الیزابت دوم, Meghan Markle و شاهزاده هری که همه حضور داشتند که قبلا باید به تماشای از راه دور با بقیه جهان است.

در حالی که این دستورالعمل را به طور معمول ممنوع کسانی که با پوشیدن دامن کوتاه بی تسمه تاپ و نشان دادن بیش از حد پوست در این سال Royal Ascot در خانه خواهد بود یک فرصت برای شکستن قوانین.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب