جشن غرور ماه و محوری برای برابری نژادی: تجاوز گروه به دنبال 'به ایستادگی در همبستگی با جامعه سیاه و سفید'

الینور Aspegren ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 10:17 AM EDT Jun 5, 2020غرور ماه آغاز شد دوشنبه ، بسیاری در

توسط NEWSAMINS در 16 خرداد 1399

غرور ماه آغاز شد دوشنبه ، بسیاری در جامعه تجاوز اما مطمئن نیستید که چگونه به جشن و بدون تحت الشعاع قرار داده در حال انجام در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی موجب مرگ جورج فلوید.

اما فعال جی W. Walker گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که مبارزه در برابر ظلم و ستم است جدا از تجاوز جنبش حقوق.

"حقیقت این است که جنبش برای حقوق مدنی و تجاوز+ جنبش — غرور جنبش — همیشه به نمایش گذاشته یک سطح معینی از تقاطع" گفت: واکر از بنیانگذاران اصلاح غرور ائتلاف یک گروه که ایجاد عجیب و غریب آزادی مارس برای اولین بار صحنه در سال گذشته در نیویورک است.

که یکی از دلایل که چرا اصلاح غرور خواهد مارس دوباره در این سال در فرد — نه تنها برای حقوق جامعه تجاوز اما برای بالا بردن و محافظت از سیاه و سفید زندگی می کند.

غرور ماه لغو: چگونه شما هنوز هم می تواند جشن این ماه

بسیاری از LGBTQ سازمان ارسال بیانیه در حمایت از اعتراضات پس از قتل فلوید, سیاه و سفید مردی که زیر زانو از یک افسر پلیس در مینیاپولیس اشاره به رادیکال ریشه های تجاوز جنبش حقوق.

یکی از این سازمان کریستوفر غرب خیابان سازمان دهندگان L. A. غرور چهارشنبه اعلام کرد که این امر نیز با برگزاری راهپیمایی در پاسخ به نژادی و بی عدالتی و نژادپرستی نظاممند.

Estevan Montemayor جمهور CSW مدیره گفت: ایالات متحده آمریکا امروز آن است که "ما اخلاقی ضروری است ... برای ایستادن در همبستگی با جامعه سیاه و سفید."

در حالی که علائم این سال سالگرد 50 از اول غرور مارس در لوس آنجلس این نمی تواند یک جشن مناسبت Montemayor گفت.

کل جامعه تجاوز نیاز به "تأمل و فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند تحصیل خوب شنوندگان ما چگونه می تواند خوب متحدان هوشیار باشید تا مطمئن شوید که black جامعه نیست و باید به صورت نژادی و بی عدالتی و ظلم و خشونت پلیس است که ما امروز شاهد آن هستیم" او گفت:.

هیچ به: ایندی غرور لغو حوادث در حمایت از تظاهرات دیگر نمی خواهد با استفاده از پلیس در جشنواره

Montemayor با اشاره به شورشهای استون وال, یک فریاد حمایت طلبی برای جنبش حقوق همجنس به عنوان مثال از تاثیر رنگ در LGBTQ جنبش حقوق. شورش شد یک سری از تظاهرات که به دنبال حمله پلیس در Stonewall مسافرخانه یک گی بار در نیویورک در ماه ژوئن سال 1969.

سیاه نما فعال مارشا P. جانسون است که مورد ستایش قرار داد به عنوان یکی از رهبران شورش. بسیاری در جامعه همجنسگرایان استناد جانسون به عنوان پرتاب کننده از آجر برای اولین بار و یا به ضرب گلوله شیشه ای که در آغاز قیام هر چند جانسون گفته بود او نمی رسند در نوار تا شورش جریان بود.

ارل Fowlkes رئیس جمهور از مرکز برای سهام یک ائتلاف سیاه, گی, غرور, سازمان گفت: هسته غرور هدف این است که به رسمیت شناختن این شورش که شرکت کنندگان می توانند با رعایت هر دو.

"من فکر می کنم آنچه این وضعیت را [با تظاهرات] انجام داده است که ما به دنبال در آنچه در آن به معنی سرافراز به عنوان عجیب و غریب جامعه در این زمان" Fowlkes گفت. "ما باید به بررسی جامعه خود ما و نژاد پرستی است که در کمین جامعه تجاوز."

او افزود: "نژاد پرستی وقوع روزانه در جامعه تجاوز, چرا که آن را انعکاسی از آنچه که در کل جامعه است. هیچ تفاوت."

این ایده که غرور ماه نمی تواند مشاهده شود در همان زمان به عنوان اعتراض برای برابری نژادی واکر گفت: "بخشی از "مفهوم که مردم سیاه و سفید نمی گی و, گی مردم نیست،"

در واقع 39 درصد از جامعه بزرگسالان در ایالات متحده شناسایی به عنوان مردم از رنگ با توجه به ویلیامز موسسه در UCLA.

"این واقعیت است که لباس زنان در میان آسیب پذیرترین افراد در جامعه ما به عنوان یک کل — متوسط امید به زندگی از یک ترانس زن از رنگ است که 35 سال," او اضافه شده است.

نظر: چرا ما مدیون افتخار به زنان تغییر جنسیت

حداقل 12 فراجنسیتی مردم — در میان آنها حداقل سه نفر افراد سیاه و سفید — کشته شده اند با روش های خشونت آمیز در سال 2020 با توجه به کمپین حقوق بشر. اخیرا تونی McDade ضرب گلوله کشته شد مه 27 توسط تالاهاسی اداره پلیس در فلوریدا. فقط دوشنبه Iyanna دیور, سیاه نما زن مورد ضرب و شتم شد در داخل یک فروشگاه در مینیاپولیس.

"من می ترسم که یک روز وجود دارد می تواند یک قربانی است و قربانی می تواند من" فراجنسیتی فعال Karleigh Chardonnay بوته گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در 2019.

کتی Renna موقت مدیر ارتباطات ملی LGBTQ نیروی کار خواست جامعه تجاوز به استفاده از این غرور ماه به تأمل در خود احساسات و آموزش دیگران در نژادی و بی عدالتی در جامعه همجنسگرایان" و خارج.

"به طور فزاینده ای غرور است نه یک روز ، آن است که یک ماه امر" Renna گفت. "و بخشی از آن بسیار عمدا بلند کردن مسائل و صداها و داستان از کسانی که از ما در جامعه هستند که بیشتر ممتاز."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن