کنگره گزارش سنا OKs ترفند برای کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام; بیل به مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای

آن زمان برخی از آخرین لحظه کشمکش و نامه ای نیز هست اما سنا اواخر روز چهارشنبه با تصویب لایحه تسهیل شرایط برای کسب و کارهای کوچک ضربه زدن به دولت چک حفاظت از برنامه.

خانه تا به حال تصویب این لایحه توسط قریب به اتفاق 417-1 شمارش هفته گذشته و سناتورها تا به حال بحث شده است که پیش از آن در هفته چه به چند ترفند برای آن که لازم یکی دیگر از مجلس رای — و یا انتقال آن به اتفاق آرا و پیدا کردن راه هایی برای رفع برخی از آنچه را دیدم به عنوان مشکلات بعد از آن.

در پایان سناتور انتخاب دوم دوره اجازه می دهد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و رهبر حزب دموکرات چاک شومر به اعلام توافق و تصویب در سنا طبقه اوایل جمعه شب. این دومین تلاش در چند ساعت به تصویب لایحه به اتفاق آرا رضایت.

چک برنامه حفاظت از انعطاف پذیری عمل باعث می شود تغییرات به PPP که شامل تمدید برای استفاده از وام برای 24 هفته از هشت هفته. آن را نیز اجازه گیرندگان صرف فقط 60% به جای 75 درصد از وام خود را درآمد حاصل در پرداخت کارگران و هنوز هم واجد شرایط برای وام بخشش.

گام بعدی برای این لایحه خواهد شد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز برای امضای خود را.

بخشی از معامله برای دریافت آن گذشت جمعه و جلوگیری از رای گیری دور در خانه بود و یک نامه از رهبران حزب کنگره های کوچک-کسب و کار کمیته به دنبال آن. ران جانسون (جمهوری خواه ویسکانسین به روشن شدن جنبه های این لایحه برخی از سناتورهای تا به حال دیده می شود که مشخص نیست و یا مشکل است.

جانسون برگزار شد تا درخواست اولیه به تصویب این لایحه به اتفاق آرا بیش از تقاضای خود را برای یک نامه است که می تواند چاپ شده در کنگره ثبت. به طور خاص او به دنبال شفافیت در برنامه مجوز دوره باقی مانده همان است که در آن و عدم تمدید همراه با برنامه جدید صرف کردن جدول زمانی و شرایط برای وام بخشش اگر جدید کاهش 60% آستانه کارگران پرداخت نشده بود ملاقات کرد.

مک کانل ارسال نامه برای ثبت پس از این لایحه به تصویب رسید. در حالی که اتصال حروف و طبقه colloquies توسط قانونگذاران به دولت قانونی خود را زمانی که قصد عبور از قانون را می توان ذکر شده توسط دولت یا دادگاه زمانی که اختلافات بیش از ابهامات در متن. استفاده از آنها معمول است اما نه بی سابقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>