بابا والاس باز می شود تا پس از 24 ساعت فقط از خالص جهنم’

بابا والاس تبدیل به یکی از معروف ترین چهره های ورزشی در بیش از دو هفته گذشته او به عنوان رهبری جنبش برای نسکار به ممنوعیت استفاده از مؤتلفه پرچم و حتی بیشتر از آن پس از یک طناب دار داشت در گاراژ خود غرفه در روز شنبه که روز جمعه بود نازل شده است وجود دارد برای ماه — و قبل از او اختصاص داده بود گاراژ. او در زمان استراحت از دیوانگی برای پاسخ به برخی از سوالات از پست استیو Serby هر چند راننده در زمان منجر شود:

س: توصیف احساسات از چند روز.

یک: من حدس می زنم 24 ساعت گذشته — فقط کوتاه از خالص جهنم.

س: آیا می توانید توضیح دهید ؟

یک: فقط یک مقدار زیادی از کارشناسی در جریان است. فقط خسته کننده به خواندن و شنیدن — من نیاز به توقف خواندن من حدس می زنم که مشکل من. … اما این اتهامات نادرست و چیزهای که من هستم خوبه که با قرار دادن در محل موردتوجه وتماشای عموم. اما این که نظرات مردم است. من آرزو می کنم من می تواند متقاعد کردن همه مثل من یک پسر خوب, شما می دانید ؟ و مردم همیشه قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن و فلان چیز. من کار بر روی آن مؤثر شما به همان اندازه به عنوان آن را در گذشته است. اما دیگر از آن, آن است که هنوز هم خوب به نگه داشتن در حال حرکت سوزن بر روی آنچه که ما در حال مبارزه برای ما در حال مبارزه برای چه راست در داخل و در نهایت در داخل کشور به خلاص شدن از شر نژادی و بی عدالتی و ارائه شمول و تنوع در ورزش.

س: چه به شما می گویند به متنفرم که بسیار مشتاق به آزمون شخصیت خود را و صداقت است ؟

یک: مردم سریع برای گوش دادن به حقایق و آنچه که من می گفت در کنار من از داستان است. آنها فقط سریع به قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن. شما نمی خوای تغییر نظرات این افراد است. ذهن خود را بیش از حد کوچک است. آن زمان برای من به متوقف کردن نگرانی در مورد آن و حرکت می کند و در ادامه به تمرکز بر روی مثبت از همه این.

س: در ذهن خود را که یک طناب دار درست است ؟

A: بله, آقا, آن بود. مثل روز روشن.

س: آیا این اندوه شما است که شما بر این باورند که طناب دار?

A: بله, آن را ندارد. این تنها اتفاقی بود که در گاراژ ما و نیمه ایجاد شده کل این دیوانگی رسانه ها در اطراف آن است و متاسفانه به نظر میرسد ما در پایان بد از چوب. اگر چه من می دانم که ما آن را فقط در راه همه چیز کار می کرد. من خوشحالم که آن را یک نژادپرست عمل و یا هر گونه جرم و جنایت نسبت به من یا نسبت به من و خانواده و همه را امن و صدا.

bubba wallace car startling line push geico 500
نسکار روروک مخصوص بچه ها کمک فشار بابا والاس No. 43 ماشین به شروع خط جلوتر از Geico 500.گتی ایماژ

س: شما با انتشار بیانیه ای خواستار نتیجه اف بی آی تحقیقات نشان داده نمی شود شما یک قربانی یک جنایت نفرت کنند اما با بیان این که شما عصبانی بودند در سی ان ان روز سه شنبه شب.

یک: گفت: من فقط عصبانی بودم که به دروغ متهم به جعل است. من رها شد که در آن نه نژادی عمل نسبت به من.

س: چه کسی رسیده است به شما بیش از چند روز است ؟

یک: بسیاری از مردم است. من فقط ضعف با آن همه است.

س: چه بوده است مثل این است که بابا والاس در نسکار و خارج از NASCAR?

یک: این یک سفر سرگرم کننده; این یک سفر سخت است گاهی اوقات. هیچ چیز تا کنون cakewalk. این سفر من می دانستم که خواهد بود دشوار از شروع به یادگیری چگونه به رقابتی برای یادگیری چگونه برای رسیدگی به خودتان را به مسیر مسابقه و نشان دادن بهترین راه شما می توانید نمایندگی حامیان و تمام چیزهای که. هیچ نوشته راهنمای چگونه به یک ورزشکار و بنابراین شما رفتن را از طریق تمام سختی ها و از آنچه در آن مانند یو پی اس و فراز زندگی از آن. شما پرتاب از طریق رینگر و شما باید روز که تست شما و هفته که آزمون شما. ما شده ایم رفتن را از طریق که طی روزهای اخیر در چند هفته گذشته. … فقط خوبه که رفتن را از طریق تمام غلتک coaster از احساسات است. این همه بخشی از آن است.

Q: آیا شما خوشبین است که زندگی مهم جنبش تغییر خواهد کرد امریکا برای بهتر ؟

یک: من هستم. من بسیار خوش بینانه در مورد بسیاری از چیزها, اما از دیدن این تغییر است که در داخل ما و کمی در داخل این کشور در هفته های اخیر نشان داده است برخی از طرف مثبت اما هنوز هم وجود دارد دو طرف منفی به آن و همچنین افرادی که مایل به تغییر و نمی بینید که یک دلیل وجود دارد را تغییر دهید. آنها درک نمی کنند آن را به طور کامل آنچه را که آفریقایی-آمریکایی مسابقه می رود و آنها نمی خواهند به صرف زمان آن را درک کنند. آنها نا امید است که ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد آن است که به سادگی آنچه که ما باید انجام دهید — صدای ما نبوده است شنیده می شود در یک زمان واقعا طولانی. شما ببینید برخی از مثبت نور بیرون آمدن از این. این قراره یک زمان بسیار بیشتری را به طور کامل وجود دارد.

Q: چگونه dispiriting برای شما است که آن را در خارج از نسکار به تحمل نژادپرستی?

یک: من سهم عادلانه من از حوادث با اجرای قانون که آیا آنها می گویید هوشمند سخنان مهربان سخنان به تطهیر که هستم و آنچه که من می توانید استطاعت. … این چیزی است که مرا قوی تر در پایان به آن آموخته شده از آن موارد. اما این چیزی است که بسیاری از مردم رفتن را از طریق و آن را همیشه در شرایط مختلف برای همه. مخرج مشترک است که نژاد پرستی. اما هر برخورد متفاوت است. آن را فقط تاسف بار است که ما در زندگی است که آن را هنوز هم می رود.

س: شما کشیده شده است بیش از در حالی که رانندگی ؟

یک: من آره.

س: چه چیزی می تواند به شما به من بگویید در مورد آن تجربه?

یک: فقط من می خواهم گفت, مهربان سخنان: “شما می توانید استطاعت این ماشین ؟ این یک ماشین خوب است.” شما نمی دانید که من چقدر پول من را. شما کاملا پرسیدن که چون من یک آفریقایی-آمریکایی ،

س: روروک مخصوص بچه ها شما تحسین ؟

یک: من همیشه یک [دال] Earnhardt فن به دلیل پدر و مادر من, بنابراین من فقط نیمه به ارث برده است. من یک نقش بزرگ-مدل مرد, من می خواهم به انجام همه چیز خود من و بدانند آن, اما من فکر می کنم در طول این زمان و این آخرین هفته آخرین ماه یا بیشتر Jimmie Johnson داد که چرا او یک گل میخ و مسیر مسابقه است. او شده است در گوشه ای به شدت این زوج هفته گذشته چک کردن در به روی من مطمئن شوید که من OK ذهنی و جسمی. … کوین Hoffman رسیده است و نشان داده شده است حمایت خود را. شده است وجود دارد بسیاری از رانندگان در گوشه ای. ما قادر به دیدن که در روز دوشنبه در دوران قبل از مسابقه که در آن تمام رانندگان گرد هم آمدند. که بسیار خاص آن را نشان داد آنچه نسکار مورد تمام شده است. این خانواده را به وحدت آن را رهبری و با هم.

س: یک گزارش ارزیابی در بابا والاس?

یک: رقابتی مرد نیست که به هر چیزی یا خاموش کردن مسیر مسابقه. من هرگز مرعوب کسی و من درمان شما احترام خواهد شد تا زمانی که من با احترام رفتار شود.

س: چه توصیه ای به شما برای مردم مبارزه با افسردگی ؟

یک: از طریق هر بارندگی همیشه وجود دارد که بسیار جذاب از غروب آفتاب است. آن را ممکن است چند روز به آن را ببینید اما خورشید تو آمد و آن را میخوام درخشش روشن است. شما فقط باید برای نگه داشتن از طریق حفر آن روز شما را به نگه داشتن از طریق حفر آن تیره روز. من شده است وجود دارد. این یک نبرد سخت به راه رفتن. من احساس می کنم برای هر کسی که می رود از طریق آن به دلیل افسردگی واقعی است و آن را به شما قرار داده و در آن حالت ذهن به جایی که شما فکر می کنید همه در برابر شما و در مقابل جهان و این درست نیست. شما باید تعداد زیادی از مردم در گوشه ای خود را کشیدن برای شما به مبارزه را از طریق آن تمام و به خوبی در زندگی و بدانید که با کمی کار سخت و پشتکار شما می توانید از طریق آن دریافت کنید. همیشه مبارزه نگه دارید.

س: چه درایوهای شما ؟

یک: من برنامه درایوهای من در حال حاضر. من بسیاری از تعهدات را به انجام برسانند. من احساس می کنم مثل داستان من فقط گرفتن آغاز شده و وجود دارد فقط یک مقدار زیادی بیشتر برای گفتن و خیلی بیشتر به آشکار شدن و به این ترتیب هر روز یک روز جدید است. شما هرگز نمی دانید چه چیزی قراره اتفاق می افتد. شما هرگز نمی دانید چه قراره پرده خود را.

س: چگونه شما را توصیف Richard Petty برای من ؟

یک: غول مهربان. پادشاه 82 ساله او یک helluva یک helluva تیم صاحب. او بسیار در هماهنگی با آنچه که در خارج از مسیر مسابقه. مسیر مسابقه چیزی است که سوخت او را به در رفتن نگه دارید. او می رود به حداقل 20 یا چیزی نژادها از یک سال. او فقط در بالای همه چیز او می خواهد بداند که چرا برخی از چیزهایی که آنها چه که مسابقه ماشین و یا اینکه آیا آن را فقط به زندگی به طور کلی. این یک بازی سرگرم کننده و سه سال کار کردن با آنها. آنها به ارمغان آورد به من مانند خانواده و هیجان زده برای دیدن که در آن است که می رود در آینده است.

س: سه مهمانان شام.

یک: Ryan Blaney; Lewis Hamilton; LeBron James.

Q: آیا شما امیدوارم که شما الهام بخش برای جوان سیاه و سفید بچه ها در هر زمینه ای که شما می توانید غلبه بر شانس بودن قوی و شجاع?

یک: کاملا. آن را به همه بچه ها و هر کسی که می رود از طریق سختی در زندگی خود را که آیا آنها در حال ایستادن برای آنچه درست است و یا این که آیا آن یک امتحان ریاضی یا زبان انگلیسی امتحان هر آن ممکن است. فقط دانستن که شما می توانید آن را به عنوان زمانی که شما ذهن خود را به آن و ماندن درست به شما که. مهم نیست که چه چهره شما در زندگی همیشه نگاه کردن به خدا, و او را راهنمای راه. شما فقط باید به راه رفتن در این مسیر بسیار سخت گیر و بسیار افتخار می کنم.

س: چه پیامی را می خواهید به ترک به نسکار به آمریکا طرفداران ورزش و واقعا به همه از امریکا در مورد آنچه در این چند روز نشان داد که شما و یا ثابت به شما ؟

یک: به عنوان ورزشکاران همه ما می دانیم که ما همیشه باید یک پلت فرم برای استفاده و برای ایجاد تغییر در جوامع ما و در جهان ما چه که به دوستان و اینکه آیا صحبت کردن با طرفداران هر آن ممکن است … تاییدیه هر آنچه در آن است … شما در حال روشنگر مردم در بسیاری از چیزهایی که آیا آن را به اشتراک گذاری داستان خود را و یا آنچه شما فکر می کنم ما می توانیم به عنوان یک ملت به این مکان بهتری برای نسل بعدی هر آنچه در آن ممکن است. شما باید به چوب به کسی که شما را به چوب خود را به صداقت و هرگز اجازه ندهید کسی شما را از این مسیر و شما را به کسی که شما در حال تلاش برای. شما ایستادن برای آنچه حق و ایستاده وجود افتخار می کنم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de