علامت Hulbert: چرا دراز مدت ممکن است با قرار وثیقه از سبد سهام خود را پس از همه

اگر ما صادق بودن محدوده ممکن است coronavirus مربوط به نتایج اقتصادی بزرگ است — تمام راه را از "گزارش ها" به قر

توسط NEWSAMINS در 20 اردیبهشت 1399

اگر ما صادق بودن محدوده ممکن است coronavirus مربوط به نتایج اقتصادی بزرگ است — تمام راه را از "گزارش ها" به قرون وسطی.

من بالا بردن امکانات این راه از اظهار نظر در وارن بافت را تسخیر کرده و اعتماد به نفس در برکشایر هاتاوی را BRK.یک +1.73% BRK.ب +1.93% نشست سالانه این آخر هفته گذشته. زیرا سرمایه گذاری جهان عادت کرده بود به بافت زخم عالی خوش بینی در مورد اقتصاد آمریکا چشم انداز دراز مدت بسیاری از شوکه شده بودند به گوش او اکسپرس کمتر از full-بویژه در مورد اعتماد به نفس نه تنها بازار سهام کوتاه مدت اما حتی متوسط مدت است.

به خصوص گفتن بود بافت رفتار سرمایه گذاری در ماه مارس پایین. در بحران های گذشته بوده و سریع به ربودن سهام (یا کل شرکت) عمیقا در قیمت با تخفیف. این بار در مقابل با وجود نشستن روی یک شمع عظیمی از پول نقد او هیچ چیز نیست. "ما هر چیزی را انجام نداده چرا که ما نمی بینیم هر چیزی که جذاب به انجام" بافت گفت برکشایر سهامداران.

تفسیر من از بافت ولرم حمایت از اقتصاد ایالات متحده: بحران همیشه حل و فصل خود را در راه مثبت. در حالی که آنها تا حد زیادی در گذشته حداقل تا آنجا که بازار سهام ایالات متحده نگران است هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را به انجام این کار در آینده. با توجه به اینکه این محدوده ممکن است در آینده گسترده تر از ما فکر می کنم و آن محدوده تنها گسترش می یابد که تمرکز ما بیشتر و بیشتر به آینده است.

استاندارد روایت

تحقق این غرفه معمول روایت بر سر آن است. ما گفته شده بارها که در دراز مدت خواهد شد وثیقه ما را در بازار سهام است. خرس, بازار, رکود, حتی جنگ و یا بیماری های همه گیر رخ می دهد در طول راه است اما تا زمانی که ما نگه دارید به اندازه کافی بلند ما پرتفوی سرمایه گذاری خواهد بود همه حق است.

که در مورد بیش از دو قرن گذشته. در نظر گرفتن نمودار به همراه, که, به گزارش انحراف استاندارد شاخص S&P 500 SPX +1.68% سالانه بازده با توجه به برگزاری دوره. پس از سال 1802 انحراف استاندارد برای یک سال برگزاری دوره است 18.4% — این بدان معنی است که هر نظریه آماری که شما می توانید انتظار 95% از سال های فردی' بازده بازار سهام به سقوط در محدوده 36.8 درصد بالاتر یا پایین تر از میانگین تاریخی است. که فوق العاده طیف گسترده ای از 73.6 درصد است.

توجه کنید که شما به عنوان گسترش تمرکز ما را طولانی تر و طولانی تر برگزاری دوره انحراف استاندارد کاهش می یابد. در 30 سال افق آن است که فقط 1.7% که بدان معنی است که 95 درصد از 30 سال بازده در بازار سهام باید سقوط در محدوده 3.4 درصد بالاتر یا پایین تر از میانگین است.

این است که چرا در این فرض که آینده را مانند گذشته این شرط بندی خوبی است که در دراز مدت ادامه خواهد داد به قید وثیقه از بازار سهام است. به قول معروف خط از اقتصاددان جان مینارد کینز "در هنگام طوفان است گذشته اقیانوس مسطح است دوباره."

اما می توانید با ما به طور خودکار فرض کنیم که آینده را مانند گذشته است ؟ من خیلی مطمئن نیستم. ما تمایل به بازنویسی تاریخ به نظر می رسد به عنوان هر چند آن را اجتناب ناپذیر بود. اما هیچ چیز مقرر است; تاریخچه می تواند تبدیل عمیقا متفاوت — با عواقب منفی برای بازار سهام است.

به فرض سهام ادامه خواهد داد به انجام به عنوان به خوبی به عنوان آنها بیش از 200 سال گذشته ما باید فرض کنیم که (یک) وجود دارد خواهد بود به همان اندازه اهمیت حوادث در آینده ما (b) هر حل خواهد شد در راه مثبت و (ج) ما نمی دانیم که در مورد هر یک از آنها در حال حاضر پس اگر آنها شناخته شده آنها را در حال حاضر با تخفیف در بازار سهام است.

قرار داده و در این راه من تبدیل شدن به خیلی بیشتر فروتن زمانی که ابراز اعتماد به نفس است که در دراز مدت خواهد شد وثیقه ما را. این محدوده ممکن است بازده بازار سهام بیش از 200 سال به نظر می رسد بسیار گسترده تر از گذشته 200. بازار سهام سابقه بیش از دو قرن گذشته بود و فقط یک رسم (و کاملا مثبت قرعه کشی در آن) از عرشه از حالات ممکن است.

تغییر آب و هوا را فراهم می کند یک مثال خوب از آنچه من در ذهن. بدون در نظر گرفتن دیدگاه های خود را در مورد تغییر آب و هوا تاثیر آن بیش از 12 ماه آینده در محدوده اقتصادی امکان پذیر است و بازار سهام نتایج قابل اغماض است. اما بیش از 100 سال آینده طیف وسیعی گسترش از هیچ اثر آخرالزمانی.

تغییر آب و هوا است که فقط یکی از چیزهایی است که می تواند به افزایش تاثیر بر روی طیف وسیعی از نتایج ممکن است. بیماری های همه گیر دیگری هستند.

Lubos کشیش یک استاد امور مالی در دانشگاه شیکاگو و رابرت Stambaugh یک استاد امور مالی در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا را محاسبه چه مقدار ریسک و عدم اطمینان می تواند به عنوان رشد ما گسترش افق سرمایه گذاری ما. مطالعه خود تحت عنوان "آیا سهام واقعا کمتر فرار در بلند مدت اجرا شود؟"

با استفاده از مجموعه مدل آماری اساتید محاسبه است که هنگامی که با تمرکز بر 10 سال holdings خطر (به عنوان اندازه گیری توسط واريانس بازده ممکن) است که 10 درصد بیشتر از زمانی که با تمرکز بر یک سال برگزاری دوره. و هنگامی که با تمرکز بر 30 سال برگزاری دوره های خطر 50 درصد بالاتر از یک سال برگزاری دوره. جای تعجب نیست که بافت اندک است.

علامت Hulbert یک عامل به طور منظم برای MarketWatch. او Hulbert رتبه بندی آهنگ های سرمایه گذاری خبرنامه که پرداخت هزینه مسطح برای حسابرسی شود. او را می توان در رسید mark@hulbertratings.com

جزئیات: وارن بافت می گوید به شرط امریکا' — در اینجا یک راه عاقلانه برای انجام آن

بیشتر: در این سال است تا پوشش دقیقا مانند 2000 dot-com bubble crash — سهام افت خواهد کرد 40 درصد از اینجا سابق گلدمن مدیر می گوید:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب