فلزات سهام: قیمت طلا در معاملات آتی شمارش تازه رکورد حل و فصل به عنوان ضریب اطمینان مصرف کننده در ایالات متحده کاهش

قیمت های آتی طلا با صعود سه شنبه در مسیر درجه یک رکورد دیگر بالا حل و فصل به عنوان سقوط در ایالات متحده اطمینا

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

قیمت های آتی طلا با صعود سه شنبه در مسیر درجه یک رکورد دیگر بالا حل و فصل به عنوان سقوط در ایالات متحده اطمینان مصرف کننده افزایش این فلز گرانبها را پناهگاه تجدید نظر شود.

دستاوردهای آمد و حتی پس از کنفرانس هیئت مدیره گزارش داد که شاخص اعتماد مصرف کننده کاهش یافت و به 92.6 این ماه از یک تجدید نظر 98.3 در ماه ژوئن. دلار ایالات متحده در ضمن تثبیت شده پس از یک کاهش شدید در این ماه در حالی که سرمایه گذاران منتظر نتیجه فدرال رزرو در نشست روز چهارشنبه.

"مسلما حماسه تجمع در طلا همچنان ادامه دارد" گفت: Jason Rotman مدیر در Everplus سرمایه در ایمیل و تفسیر. "تقاضا برای طلا به عنوان یک پناهگاه امن به بانک مرکزی خنده دار, کسب و کار به دست آورده حرکت و من هنوز هم معتقدم در شرایط فعلی $2,200 بعدی من است قیمت هدف است."

"همیشه وجود دارد یک مقابل به هر گونه سرمایه گذاری در پایان نامه. در مقابل به طلا نه ضربه $2,200 خواهد بود یک حرکت عظیم تغییر در گسترش COVID و تولید ناخالص داخلی واقعا شروع به انتخاب کنید تا دوباره بالا, انتظارات," او گفت:. "این به نظر می رسد مثل یک شوت در این نقطه است."

اوت طلا GC00, +0.96% GCQ20, +0.96% شد تا $15.60 یا 0.8% در $1,946.60 دلار در هر اونس. آن معامله به عنوان بالا به عنوان $1,974.70 به بالا معاملات روزانه رکورد در دوشنبه, اما آن را نیز کاهش یافت و به پایین به عنوان $1,900.20 به علامت گسترده سهشنبه تجاری محدوده.

حرکت آمد و به عنوان یخ شاخص دلار DXY, -0.01% کمی تغییر در 93.70, پس از کاهش اخیر به دو سال اخیر است و توسط 0.8% هفته به تاریخ. ضعف ارزش دلار می تواند به ارائه پشتیبانی برای دلار را گرانتر کالا است.

نقره آتی نیز شنود گذاشته هفت سال روزانه بالا در $26.275 هر اونس و آماده شد به حل و فصل در بالاترین سطح خود از آوریل 2013. در روز شنبه معاملات سپتامبر SIU20, -0.63% افزایش 20 سنت یا 0.8 ٪ به $24.70 در هر اونس است.

"این نقره ای رالی است که ترکیبی از ویژگی های اصلاح نقره را نیز خریداری شده خود را به عنوان صنعتی نرم افزار ممکن است بیشتر شایع با بنیادی گسترش تکنولوژی" گفت: Rotman.

در ضمن به طور کلی ضعف در دلار ایالات متحده "کم-به-منفی واقعی آمریکا بازده افزایش فشارهای ناشی از تورم امکان جهانی رکود تورمی و لغزنده شرایط بازار باقی می ماند حمایتی قوی طلا در متوسط دراز مدت" گفت: Ipek Ozkardeskaya تحلیلگر ارشد در Swissquote Bank در اخیر توجه داشته باشید.

"اما سریع افزایش قیمت طلا نیز افزایش می دهد خطر سویفت گرفتن سود و تیز حرکت نزولی اصلاحی," او گفت:, و اشاره کرد که طلا بسیج بیش از 500 دلار در هر اونس پس از مارس. "وجود دارد اتاق را برای یک مناسب و معقول بازگشت."

تا کنون در این هفته طلا هنوز یورش برده و بالاتر به دست آورد و به بیش از 25 درصد این سال است.

جزئیات:گلدمن ساکس جدید فوران چاه نفت پیش بینی برای طلا

اجرای از آمریکا جمهوری خواه $1 تریلیون طرح محرک اقتصادی اضافه شده به نگرانی در مورد پولی تامین مالی مخارج دولت با فدرال رزرو روز سه شنبه شروع خود در دو بعد بهره-نرخ-تنظیم نشست. دستاوردهای طلا نیز آمده میان ارتباط تنش بین ایالات متحده و چین است.

به دنبال در تصویر گسترده تر تحلیلگران در BCA تحقیقات می گویند دلار ضعف است فقط یکی از عوامل پشت طلا را افزایش اشاره طلا صعود مقابل میزبان ارز.

"سقوط در بازده واقعی بوده است پیوند بین سیاست آسان و طلا. به عنوان بانک مرکزی در تزریق نقدینگی, نرخ های واقعی و کاهش هزینه فرصت نگه داشتن طلا محو می شود. بانک مرکزی باقی می ماند موفق در کاهش تلاش. حتی اگر اسمی بازده مسطح و یا کمی تا انتظارات تورمی در ادامه به افزایش و بازده واقعی به سقوط" آنها گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان.

آنها گفتند: "طلا باقی خواهد ماند پیشنهاد تا زمانی که وزارت خزانه داری بازده TMUBMUSD10Y, 0.578% شروع به گرفتن از خود 0.6% خوانش."

در میان دیگر فلزات در Comex سپتامبر مس HGU20, +0.63% 0.7% افزایش به $2.9185 یک پوند. اکتبر پلاتین PLV20, +2.11% یش 2.3 ٪ به $988.40 و اونس سپتامبر پالادیوم PAU20, -0.54% پایین بود 0.5% در $2,357.90 دلار در هر اونس.

"طلا تا به حال یک شات خوب در یک شماره اصلی فلز گرانبها اما پالادیوم نه هنوز و دادن طلا یک اجرای خوب برای پول برای نقطه بالا" گفت: R. مایکل جونز مدیر ارشد اجرایی از فلزات گروه پلاتین, Ltd. PLG, -5.26%, و اشاره کرد که پالادیوم صعود از حدود $1,900 در جولای 10.

"جالب است که هر دو فلزات گرانبها و در حال اجرا به عنوان ترس از تورم گردش," او گفت: MarketWatch دوشنبه. "با این حال طلا و پالادیوم بسیار متفاوت هستند به عنوان طلا به عنوان یک پناهگاه امن فرم از پول و پالادیوم در دم لوله های از اتومبیل به عنوان یک مبدل کاتالیزوری."

"حمل و نقل شخصی است فوق العاده مهم در این دوران و خرید و فروش ماشین در حال بازگشت سریع رانندگی تقاضا برای پالادیوم," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن