برادوی خواهد بود تیره در تابستان امسال در میان coronavirus — 3 دلیل تئاتر می تواند بسته باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی

تئاتر طرفداران نخواهد بود قادر به خود را با توجه به برادوی در فرد تا سپتامبر در اولین. و برخی از عوامل می تواند به جلوگیری از شهر نیویورک تئاتر از بازگشایی برای مدتی.

برادوی, لیگ, گروه تجارت است که نشان دهنده تئاتر صاحبان و تولید کنندگان اعلام کرد که برادوی اجرای برنامه لغو خواهد شد از طریق حداقل هفت. 6 دلیل شیوع کروناویروس. تئاتر در حال ارائه مبادلات و بازپرداخت برای بلیط های خریداری شده برای اجرای برنامه از طریق آن.

بسته شدن برادوی آغاز شد که در ماه مارس در حال حاضر led تولید به جلو و پلاگین در برخی از محصولات. دیزنی قطع +2.96% روز پنجشنبه گفت که این امر خود برادوی موسیقی تولید “یخ زده” به دلیل بیماری همه گیر. قبلا تولید کنندگان گفت: پرده افتاده بود برای خوب بر روی این محصولات از دو نمایشنامه “جلادان” و “who’s Afraid of Virginia Woolf?”

وجود دارد یک فرصت قابل توجهی هر چند که عملکرد لغو تمدید خواهد شد بیشتر گفت: شارلوت St. Martin, رئيس جمهور از برادوی, لیگ, از آنجا که هنر و صنعت سرگرمی است که در مرحله چهارم از ایالت نیویورک رسمی بازگشایی طرح است که به تدریج با قرار دادن برخی از بخش های کسب و کار آنلاین تا زمانی که دولت در دیدار برخی از معیارهای.

“ما به معنای واقعی کلمه نمی تواند بازگشایی مواردی است که اعتماد به نفس در ایمنی از بازیگران و خدمه و تئاتر,” سنت مارتین گفت MarketWatch. “بنابراین ما واقعا نمی دانم که خواهد شد و این بخشی از چالش ما با آن روبرو هستیم.”

وجود دارد 3 چالش های بزرگ مواجه برادوی را نشان می دهد در سن coronavirus است که می تواند scupper شانس خود را در بازگشایی: شماره 1: نزدیک به 16 درصد از برادوی تئاتر هستند در بیش از 65 سال است. و هنگامی که شما حذف گردشگران از این معادله است که در صد بالاتر می رود صنعت ،

شماره 2: در طول فصل 2018-2019 گردشگران از خارج از نیویورک مناطق شهری خریداری شده 65 درصد از بلیط های فروخته شده برای برادوی را نشان می دهد با توجه به داده ها از برادوی لیگ و نزدیک به یک پنجم برادوی مخاطبان بود بازدید از خارج از کشور.

شماره 3: بسیاری از سالن های تئاتر بیش از 100 سال و ویژگی راهروی باریک صندلی چیده شده بسیار به هم نزدیک و کوچک حمام و سرویس بهداشتی. مخاطبان اندازه که نیاز به کاهش قابل توجهی به رعایت بهداشت کارشناسان دستورالعمل برای نگه داشتن مردم شش فوت دور از یکدیگر.

همچنین نگاه کنید به: ‘همیلتون’ فیلم انداختن است به طور انحصاری در دیزنی+ این ماه ژوئیه

تضمین ایمنی از مخاطبان و تئاتر حرفه ای خواهد بود دشوار است با توجه به محدودیت های ارائه شده توسط تئاتر خود را. اجتماعی فاصله نیست و ممکن است در بسیاری از برادوی تئاتر, St. Martin اضافه شده است.

‘اجتماعی فاصله فقط اجازه نمی دهد که نشان می دهد به دوام مالی.’

— شارلوت St. Martin, رئيس جمهور از برادوی لیگ

پشت صحنه و بازیگران و خدمه اغلب در محله های نزدیک که باعث می شود خطر انتقال یک هوابرد بیماری مانند کروناویروس که باعث COVID-19 بسیار بالاتر است.

“اجتماعی فاصله فقط اجازه نمی دهد که نشان می دهد به دوام مالی” سنت مارتین گفت.

اما حتی کنار گذاشتن این مشکل تدارکات از بازگشایی وجود دارد عوامل دیگر است که محدود برادوی توانایی برای جستن به عقب از coronavirus بیماری همه گیر.

گردشگران در حال بخش مهمی از برادوی مخاطبان

ادامه مطلب:نامه ای از نیویورک, کانون coronavirus: ‘خیابان ها تقریبا خالی اما birds go on singing’

با چنین سهم بزرگی از مخاطبان برای برادوی نشان می دهد در هر روز داده شده از خارج از شهر بازدید کنندگان برادوی توانایی به گزاف گویی خواهد شد بسیار بستگی دارد در شهر نیویورک بخش گردشگری توانایی برای بازگشت به قدرت کامل است.

و اگر گذشته هر نشانه ای که می تواند مدتی. “این یک جهان کاملا متفاوت است که ما در حال حاضر در مقابل 9/11” گفت: گرگ Arst جمهور از تئاتر فروش بلیط تجزیه و تحلیل و مشاوره شرکت Tanna. “اما به عنوان مثال وجود دارد که آن را در زمان حدود چهار سال برای گردشگری بین المللی به عقب بر گردیم به قبل از 9/11 سطح است.”

گردشگران خریداری شده 65 درصد از بلیط های فروخته شده برای برادوی را نشان می دهد در فصل گذشته.

به عنوان یک نتیجه, اگر برادوی بازگشایی قبل از گردشگری در نیویورک تقویت تولید در حال رفتن به نگاه برای پر کردن کرسی های خود را در نشان می دهد با مخاطبان از نیویورک و حومه آن است.

که محوری مطرح می تواند برخی از مشکلات دیگر-در حال اجرا را نشان می دهد مانند “شریر” و “شیکاگو” Arst گفت. نیویورک مخاطبان در حال حاضر آشنا با آن نشان می دهد که می تواند آنها را سخت تر به فروش برساند.

“طراوت جدید برادوی نشان می دهد خود را, ترفند,” او گفت:. “جدید نشان می دهد که ممکن است راحت تر پس از رفتن به محلی مخاطبان اما مسن میراث را نشان می دهد ممکن است قادر به استفاده از این لحظه واقعا تجدید نیویورک و پارچه از برادوی به عنوان بخشی از زندگی خود را.”

برادوی محلی مخاطبان تمایل به انحراف مسن

آن را واقعا چنین نیست که زمانی که شما نگاه در برادوی مخاطبان شما دیدن دریا از موهای خاکستری.

در حالی که از درک وجود دارد که برادوی تئاتر منحرف, مسن, St. Martin گفت: واقعیت این است که متوسط سن مخاطبان عضو شد 42.3 فصل گذشته. “این بهار جوجه های مسن تر مخاطبان” سنت مارتین گفت.

“شما را به دور تمام گردشگران چه چیزی باقی میماند ؟ منهتن مخاطبان تمایل به انحراف حتی مسن تر گفت:” لایحه Hofstetter نیویورک-بر اساس تئاتر بازاریاب.

تقریبا 16 درصد از برادوی تئاتر هستند در بیش از سن 65

افراد مسن به خصوص مستعد ابتلا به عوارض تهدید کننده زندگی از COVID-19. بیماران بیش از سن 65 حساب برای نزدیک به نیمی (48 درصد) از COVID-19-مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

به عنوان یک نتیجه بسیاری از قدیمی تر تئاتر بیشتر احساس بیم و هراس در مورد بازگشت به کرسی بزرگ راه سفید. یک مطالعه اخیر از شهر نیویورک تئاتر انجام شده توسط Shugoll تحقیقات مریلند-بر اساس تحقیقات بازاریابی شرکت نشان داد که 23 درصد از افراد 55 ساله و مسن تر گفت: آنها بسیار بعید است به بازگشت به تئاتر است.

یکی دیگر از 45 درصد گفتند که صبر کنید تا شش ماه یا بیشتر قبل از دیدن نشان می دهد دوباره. تنها 21 درصد گفت: آنها به احتمال بسیار زیاد شروع به دیدن نشان می دهد دوباره در فصل آینده. “می خواهم به شما اجازه پدر خود را به یک تئاتر؟” Hofstetter گفت.

در حالی که مسن تر مخاطبان بخش مهمی از theatergoing جامعه سنت مارتین اشاره کرد که این صنعت ملاحظات زمانی که برای بازگشایی نمی توان بر اساس هر گروه. “مخاطبان ما به امن بدون توجه به آنچه سن آنها,” او گفت:.

از دست ندهید: ‘باز کردن معنا نیست که فعالیت های اجتماعی’: خود را coronavirus راهنمای با خیال راحت رفت و آمد و خرید, سفر و مراجعه به پزشک به عنوان متحده بازگشایی

چگونه برادوی پرش به عقب

نیویورک است که به شدت وابسته به برادوی بازگشایی به منظور رشد در یک پست-coronavirus جهان است. در آن فصل گذشته برادوی کمک $14.7 میلیارد دلار ارزش اقتصادی تاثیر به سیب بزرگ است.

“این افرادی که اقامت در هتل و غذا خوردن در رستوران به خاطر آنها اینجا هستیم برای دیدن برادوی در نمایش” سنت مارتین گفت. راست. “برادوی است که اغلب به نام قلب تپنده شهر نیویورک, اما آن را نیز فراهم می کند شغل واقعی است که ارائه سود واقعی را نه فقط در میدان تایمز منطقه بلکه برای کل شهر است.”

در گذشته از مشکلات این شهرستان دارای وام یک دست — پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 این شهر یارانه خرید ده هزار بلیط به برادوی را نشان می دهد. اما به عنوان سنت مارتین اشاره کرد که “حتی پر کردن یک خانه در یک شب.” و تسکین را تنها پس از شهر پرداخته و با بیشتر فشار دادن اولویت است.

‘برادوی است که اغلب به نام قلب تپنده شهر نیویورک, اما آن را نیز فراهم می کند شغل واقعی است که ارائه سود واقعی نه فقط وقت مربع مساحت اما به کل شهر است.’

— شارلوت St. Martin, رئيس جمهور از برادوی لیگ

برادوی در عین حال می تواند قرض گرفتن از رویکرد شرکت های هواپیمایی در حال در حال حاضر به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با امواج لغو به دلیل coronavirus Arst گفت. “شرکت های هواپیمایی به دنبال یک سال پیش” او گفت:.

اکثر شرکت های هواپیمایی در حال حاضر در حال ارائه مسافران با کوپن به جای پول نقد بازپرداخت اگر آنها فعالانه خود را لغو برنامه سفر به دلیل COVID-19. برادوی می تواند یک رویکرد مشابه و سعی کنید برای جلب مردم به ارز بلیط خود را برای فصل بهار یا تابستان و نه لغو. “است که می گویند مشتری است فقط می خواهید پول خود را به عقب به دلیل به مشتریان وجود دارد که نیاز است که اقتصادی امداد به عنوان” او اشاره کرد.

فراتر از برادوی منطقه ای تئاتر, تور نشان می دهد و off-Broadway تولیدات می تواند آسان تر زمان بازگشایی مجدد Hofstetter اضافه شده است.

و تئاتر می توانید انتظار برای دیدن تخفیف که نشان می دهد که بازگشت کارشناسان صنعت گفت: هر چند این می تواند محدود بسته به چگونه بسیاری از مردم را نشان می دهد صندلی می باشد.

هر چه مسیر برادوی تولید و تئاتر صاحبان انتخاب این تاریخی بسته خواهد شد به چالش کشیدن برای جستن به عقب از. “این قطعا عاقلانه به دانستن در نیویورک خواهد بود و بدون برادوی این تابستان” Arst گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>