Black Lives Matter بنر برداشته شده از سفارت آمریکا در کره جنوبی

سفارت آمریکا در سئول در روز شنبه افراشتند, بزرگ سیاه و سفید زندگی می کند ماده بنر در نمای جلو آن ساختمان دیپلماتیک به “ایستادن در همبستگی با هموطنان آمریکایی عزادار و مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای تغییر مثبت” پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در حالی که در بازداشت پلیس در ماه گذشته.

در روز دوشنبه با توجه به عکس های منتشر شده در رسانه های اجتماعی, بنر و جداگانه پرچم شناخت, لزبین, گی, bisexual, transgender, و عجیب و غریب مردم رفته بود.

یک سخنگوی سفارت آمریکا در سئول گفت که این آگهی ها برداشته شد “برای جلوگیری از بدگمانی است که آمریکا مالیات دهندگان دلار صرف شد به نفع سازمان مانند.” از ظهر روز دوشنبه هر دو آگهی ها شد و در ادامه به ویژه در سفارت وب سایت.

“ما یک زندگی را نجات داد امروز’: Black Lives Matter معترض نجات counter-نشان دهنده

با این حال به گزارش از بلومبرگ و سی ان ان با استناد به افراد آشنا با این موضوع گفت: Black Lives Matter بنر پایین گرفته شده است و پس از آن به ارمغان آورده بود به توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo. بلومبرگ گزارش نداد. سی ان ان گفت: سفارت دریافت یک درخواست برای آن گرفته شود توسط وزارت امور خارجه “طبقه هفتم” – که در آن Pompeo دفاتر قرار دارد.

وزارت امور خارجه ایالات متحده بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

با توجه به عکس هایی از سفارت ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها, آگهی ها جایگزین شد با یک واحد بزرگداشت سالگرد 70 از جنگ کره.

سفیر ایالات متحده در کره جنوبی هری هریس منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا دستور داده است که موضوع زندگی و غرور پرچم آویخته بود در سفارت.

دیوان عالی کشور: فدرال حمایت همجنسگرا, لزبین, کارگران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>