MarketWatch برای اولین بار: Intel اذعان به شکست دیگری با بی سابقه تولید مسائل

یک ضرب المثل قدیمی در صنعت نیمه رسانا نسبت به Advanced Micro Devices, Inc. از بنیانگذاران جری ساندرز بود که "م

توسط NEWSAMINS در 3 مرداد 1399

یک ضرب المثل قدیمی در صنعت نیمه رسانا نسبت به Advanced Micro Devices, Inc. از بنیانگذاران جری ساندرز بود که "مردان واقعی باید fabs."

که گفت: — همراه با آن مورخ جنسیتی تعبیر — در حال حاضر رسما دیگر درست است که نیمه هادی های غول پیکر Intel Corp. INTC, -1.06% بستری جمعه که آن را در واقع می تواند همکاری با دیگر نیمه هادی ریخته گری به کمک آن نسل بعدی تکنولوژی ساخت آن را به عنوان اعلام کرد که تاخیر در آن بعدی فرایند تکنولوژی برای آینده تراشه های.

که بزرگ بود و با پذیرش شکست برای یکی از دره سیلیکون نمادین ترین شرکت های. اینتل یکی از آخرین باقی مانده نیمه هادی شرکت هایی که هنوز هم با استفاده از آن خود ساخت گیاهان (همچنین به نام fabs) برای تولید بسیاری از تراشه های. این گیاهان در حال حاضر بسیاری از هزینه میلیاردها دلار به عنوان آنها توسعه به طور فزاینده ای میکروسکوپی ترانزیستور با هدف افزایش کامپیوتر سرعت پردازش. اینتل در حال حاضر مزارع کردن درصد کمی حدود 20 درصد از تراشه یا چیپ ست به دیگر پیمانکاران اما تولید انبوه آن پردازنده در خود کارخانه ها در سراسر جهان است.

در روز پنج شنبه اینتل بزرگ درآمد ضرب و شتم تحت الشعاع قرار بود خبر از تاخیر در آن نسل بعدی فرآیند تولید است که حرکت تراشه ساز به 7 نانومتری روند. اخبار اکو شد تاخیر و بسیاری از مشکلات با حرکت به 10 نانومتر روند از چند سال پیش در حال حاضر در نهایت در استفاده برای شرکت تراشه برای رایانه های شخصی و سرور است.

همچنین نگاه کنید به: مبهم حکم دادگاه می تواند ویران کردن با شرکت های فن آوری' درآمد

"ما همچنان به سرمایه گذاری در آینده ما فرایند نقشه راه تکنولوژی اما ما خواهد شد عملی و عینی در استقرار تکنولوژی فرآیند ارائه می شود که بیشتر قابل پیش بینی و عملکرد را برای مشتریان خود باشد که بر روی روند ما خارجی, ریخته گری فرآیند و یا ترکیبی از هر دو" اینتل اجرایی رابرت قو به گفته تحلیلگران این شرکت در کنفرانس تماس بگیرید.

این دومین بار در دو سال گذشته که این شرکت تا به حال مسائل مربوط به پیشبرد آن تولید در سطح جهانی به سطح بعدی در حالی که رقیب خود با Advanced Micro Devices, Inc. AMD -3.59% برای اولین بار به بازار فروش تراشه های توسعه آن شریک ریخته گری با استفاده از 7 نانومتری تولید روند دو سال پیش.

اینتل هنوز آگهی ایالات متحده نیمه هادی شرکت در درآمد و سهم بازار در فروش چیپس اما سرمایه گذاران به دنبال در هر دو AMD و Nvidia Corp. NVDA, -2.96% به عنوان حرکت رهبران. در چهارشنبه AMD قیمت سهم شات گذشته اینتل برای اولین بار و Nvidia بازار کلاه 257 $میلیارد دلار بود که نزدیک به اینتل $258 میلیارد در روز پنج شنبه. کسانی که در موقعیت رهبری برای شدید فلیپ روز جمعه به عنوان اینتل سهام کاهش یافت 10 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی در حالی که AMD سهام شات بیش از 7 درصد بالاتر است. یک سقوط است که قدر هزینه اینتل بیش از 25 میلیارد دلار در بازار, فلیپ فلاپ.

تقریبا هر سوال در تماس بود و در مورد این شرکت تاخیر 7 نانومتری روند و اینتل مدیران برجسته طرح احتمالی کار با دیگر ریخته گری نمی به عنوان نشانه ای از ضعف بلکه به عنوان نشانه ای از قدرت است.

"است که به ما می دهد انعطاف پذیری بیشتری را به تصمیم گیری که در آن آن را موثر ترین راه برای ساخت محصولات ما به ارائه که سالانه اهنگ رهبری برای مشتریان ما و ما احساس بسیار خوبی در مورد که در آن ما هستند هر چند ما نه شاد" سوان گفت. "من خوشحال با ما 7 نانومتری عملکرد فرآیند, اما همانطور که ما اینجا نشسته امروز شش ماه از سال مردم ما امن هستند."

بیشتر از ترزا: IBM چشم انداز باقی مانده ابری در بهترین حالت به عنوان مدیر عامل جدید نتواند به طرح راه رو به جلو

اینتل همواره بسیار تهاجمی در چگونه آن را به دنبال گسترش نسل بعدی تکنولوژی فرآیند است که در نهایت دیکته چگونه بسیاری از ترانزیستور مناسب می تواند بر روی یک ویفر. کوچکتر مراحل گره بیشتر ترانزیستور و در نتیجه قدرت پردازش بیشتر. اما به عنوان نیمه هادی ها به طور فزاینده ای ناچیز شرکت ها در حال ضربه تا برابر قوانین فیزیک به آنها را; یک رشته موی انسان است که حدود 80000 تا 100000 نانومتر عرض دارد.

"برای مدت زمان طولانی ما فقط با تکیه بر روند کاهش به همه چیز سریع تر و قوی تر" گفت: Kevin Krewell یک تحلیلگر با Tirias پژوهش است. "اما در حال حاضر بسته بندی و معماری طراحی مهم تر به پیشرفت این صنعت نه تنها روند گره."

قانون مور را هدایت نکته از تراشه صنعت ایجاد شده توسط اینتل از بنیانگذاران گوردون مور مشاهده شده است که تعداد ترانزیستور در حدود دو برابر بر روی یک تراشه در مورد هر دو سال افزایش قدرت کامپیوتر. اما این مشاهده شده است به طور فزاینده ای دشوار برای ادامه در چند سال گذشته به عنوان آن می شود بیشتر و سخت تر برای اضافه کردن بیشتر و بیشتر به کار میرود.

"این نهاد برخی از اشکالات به آن" Krewell گفت: وقتی پرسید که آیا قانون مور مرده است.

دفعات بازدید: این تحلیلگر وال استریت تبدیل خوراک توییتر خود به "فروش سمت داستان با زن عمو'

هنگامی که آن را عقب مانده در آن 10 نانومتری روند اینتل قادر به نیشگون گرفتن و کشیدن آن تراشه از طریق معماری تغییرات در نرم افزار سطح و تغییرات دیگر به ماندن رقابتی با AMD و Nvidia Krewell گفت. این شرکت می تواند انجام دهد که دوباره با روند فعلی تکنولوژی اما این بار این شرکت یک مهلت برای توسعه 7 نانومتر بخشی برای شفق ابر رایانه ها در حال حاضر تحت ساخت و ساز. اینتل یک پردازنده گرافیکی با نام رمز Ponte Vecchio دلیل در سال 2021 خواهد شد که رقابت با Nvidia Tesla تراشه. قو به گفته تحلیلگران که همیشه برنامه ریزی شده به برخی از قطعات برای Ponte Vecchio ساخته شده در خارج.

"تاخیر در 7 نانومتری خواهد صدمه دیده است که محصول" Krewell گفت. "آنها نیاز به Ponte Vecchio و در حال اجرا در زمان."

حتی اگر اینتل موفق به گرفتن تا که مهلت یک چیز مسلم است در حال حاضر: ادراک از اینتل به عنوان یک نیمه هادی تولید کننده در حال حاضر ممکن است در پایان آن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب