برادوی بازیگر نیک کردرو است "انجام ساده ردیابی' در گام کوچک برای بازیابی همسر می گوید

Cydney هندرسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:46 PM EDT مارس 11 سال 2020برادوی ستاره نیک کردرو است "شروع

توسط NEWSAMINS در 23 اردیبهشت 1399

برادوی ستاره نیک کردرو است "شروع به بیدار" پس از گذراندن بیش از یک ماه در پزشکی ناشی از کما بیش coronavirus عوارض می گوید همسر آماندا Kloots.

Kloots در زمان به Instagram دوشنبه برای به اشتراک گذاشتن "خبر بزرگ."

"نیک شروع به پیروی از دستورات و انجام ردیابی ساده!" او زیر نویس یک عکس از کردرو از خود, ایتالیایی, ماه عسل که او به تماس های مورد علاقه خود را عکس از او. "او بسیار ضعیف است به طوری که حتی فقط باز کردن چشم خود را مبارزه است, اما آن اتفاق می افتد. او شروع به از خواب بیدار شوید!"

Kloots به نام او آخرین توسعه "برکت" در Instagram داستان. او افزود: "من حتی نمی توانم به شما بگویم. ما یک بزرگ تشویق به دلیل ... ما منتظرش بوده ام حداقل این حرکت کوچک."

نیک کردرو را coronavirus بازیابی: Amanda Kloots سهام به روز رسانی او امیدوار است 'نشانه'

مارس 5 به روز رسانی: نیک کردرو است 'به پایدار بودن' پس از یک بیت از یک rocky شب'

با وجود پیشرفت Kloots گفته است که "به هیچ وجه از جنگل است."

"هنوز هم وجود دارد نگرانی های خود را با چیزهای دیگر," او گفت: از جمله عفونت در کردرو به ریه ها. "اما این خبر امروز در وضعیت ذهنی یک پیروزی است!!"

Kloots توضیح داد که "بسیاری است که هنوز در ریه های خود ... با توجه به آسیب ریه های خود از COVID."

"او هنوز هم بسیاری از عفونت در ریه های خود که آنها در حال پاکسازی هر روز" او گفت:. "آنها فقط در وجود هر روز و فراگیر این ریه, تمیز کردن عفونت به طوری که او روشن باقی می ماند که فوق العاده است."

Kloots گفت: بعد از "اهداف بزرگ" برای کردرو جاده به بازیابی شامل حرکت او را از دیالیز و خاموش کردن فن های کمک به خود tracheostomy tube.

مارس 30 روز رسانی: نیک کردرو را پزشکان ترس او را خونریزی داخلی,' همسر امیدوار او را "بیدار شو'

از "Rock of Ages" ستاره بستری شد Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در اواخر ماه مارس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی Kloots نوشت: در Instagram. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی هر چند پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19.

در طی شش هفته کردرو رو چند coronavirus عوارض از جمله قطع پا و درج یک ضربان ساز موقت.

"او رفت و به ER در مارس 30 و انتوبه در ونتیلاتور در مارس 1," Kloots توضیح داد: در Instagram هفته گذشته است. "از آن پس او دچار یک عفونت است که ناشی از قلب خود را برای متوقف کردن او نیاز به احیا او تا به حال دو مینی سکته مغزی در ادامه ECMO در ادامه دیالیز نیاز به جراحی برای حذف یک ECMO کانول که محدود کردن جریان خون به پای او یک faciatomy برای از بین بردن فشار بر روی پای یک, قطع پای راست خود را یک MRI برای بررسی بیشتر به مغز آسیب چندین برونش نوردد برای پاک کردن ریه های خود یک septis عفونت باعث شوک سپتیک یک قارچ در ریه ها حفره در ریه های خود یک tracheostomy, خون, لخته شدن خون و تعداد پلاکت سطح و یک ضربان ساز موقت برای کمک به قلب او. او صرف 38 روز در حال حاضر در ICU."

او به نام کردرو یک "جنگنده" که "داده نمی شوند."

کردرو و Kloots به اشتراک گذاری 11-ماه-پیر پسر الویس.

مارس 28 به روز رسانی: برادوی بازیگر نیک کردرو رفت و به "سپتیک شوک" پس از عفونت ریه گسترش همسر می گوید:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن