نظر: پس از نامطلوب 24 ساعت در دانشگاه, ورزش, فوتبال, فصل مشکل بزرگ

کریستین Brennan ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:11 PM EDT Jul 9, 2020تصمیم گیری هستند که به سرعت در حال ح

توسط NEWSAMINS در 20 تیر 1399

تصمیم گیری هستند که به سرعت در حال حاضر. آنها نامطلوب و آنها شوم و آنها به همان داستان دوباره و دوباره ها: 2020, کالج, فصل فوتبال در دردسر بزرگ.

در 24 ساعت پس از آیوی لیگ لغو تمام سقوط های ورزشی ایالتی اوهایو تعطیل داوطلبانه تمرینات از آن تیم به مدت یک هفته با توجه به متعدد مثبت COVID-19 آزمون در میان ورزشکاران; ACC حذف بازی در تمام سقوط های ورزشی حداقل تا سپتامبر. 1; و ده بزرگ اعلام کرد که مدارس خود بازی خواهد کرد همه آنها سقوط ورزش در کنفرانس بین بردن هر non-کنفرانس بازی.

24 ساعت دیگر خواهم که ما خواهید بود و در راه ما را به داشتن هیچ ورزشی در تمام در دانشگاه این سقوط.

به عنوان دومینو شروع توفنده به هر یک از دیگر عاقل و محتاط آیوی لیگ در حال حاضر شرکت. بزرگ فوتبال بچه ها نگران بیش از حد مردم مانند ایالتی اوهایو مدیر ورزشی ژن اسمیت.

اسمیت پنجشنبه به خبرنگاران گفت که او "بسیار نگران" در مورد بازی های ورزشی در پاییز. "من استفاده می شود با احتیاط خوش بینانه اما من حتی در حال حاضر وجود دارد," او گفت:. "هنگامی که شما نگاه در رفتار ما و در کشور ما شد و در رو به پایین مسیر. در حال حاضر اگر ما بدترین ها در جهان ما یکی از بدترین ها در جهان است."

چگونه بسیاری از گیاهی شبیه شاهبلوط هندی طرفداران لرزید در این کلمات حتی به عنوان آنها زد ماموریت در تمام طول روز در اوهایو بدون پوشیدن یک ماسک? چگونه بسیاری از آلاباما طرفداران رفت و از طریق روز خود را بدون اجتماعی فاصله حتی یک بار ؟ چگونه بسیاری از تگزاس طرفداران آیا یکسان است ؟

"مردم باید به دنبال این پروتکل و به بچه های ما این شانس را به رقابت" اسمیت گفت.

به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد هشدارهای مانند که بیش از حد دیر است. برخی از مسخره در این تصور است که آیوی لیگ است bellwether برای ملت وقتی که می آید به ورزش کالج, اما همانطور که دیدیم در ماه مارس به این کشور شروع به تعطیل این کنفرانس می دانستم که دقیقا آنچه در آن انجام شده بود قبل از بقیه از ما بود.

پول بسیار متفاوت از آیوی لیگ به قدرت 5 کنفرانس ، اهداف و مقاصد هستند بیش از حد. اما وجود دارد غیر قابل انکار مخرج مشترک در میان همه این دانشگاه ها:: سلامت و ایمنی این جوان دانشجو-ورزشکاران که در یک مدرسه مراقبت در میان یک بیماری همه گیر.

این گفتگو بسیار مایع است که چه آیوی لیگ گفت: در بسیاری از راه های در حال تکرار توسط چه بزرگ ده گفت: "فقط بدون یک تصمیم نهایی است.

"همانطور که ما همچنان به تمرکز بر روی نحوه بازی این فصل در یک راه امن و مسئول بر اساس بهترین مشاوره از کارشناسان پزشکی" ده بزرگ بیانیه ای گفت: "ما همچنین آماده نیست به بازی به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی و سلامتی ما دانشجو-ورزشکاران باید شرایط طوری تعیین می کند."

آن را هنوز هم نسبتا در اوایل ژوئیه اما ده بزرگ مانند هر دیگر کنفرانس در کشور می داند که زمان در حال اجرا است ، همه ما می توانید حدس بزنید متاسفانه جایی که این رهبری است. در حال حاضر هر چند ما به نظاره نشست و صبر کنید تا ببینید چه بعدی از جمله اظهارات — از کنفرانس ها از مدارس از مقامات — که روزهای قطعا به ارمغان خواهد آورد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب