FHFA گسترش مهلت قانونی برای اخراج سلب حق مالکیت برای دو ماه دیگر

جسیکا مانتون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:29 AM EDT Jun 18, 2020فدرال سلب حق اقامه دعوی و اخراج morato

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

فدرال سلب حق اقامه دعوی و اخراج moratoriums مجموعه به پایان می رسد در پایان ماه ژوئن تمدید شده است دو ماه یک حرکت با هدف کمک به مالکان و اجاره مبارزه مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Freddie Mac و Fannie Mae را گسترش توقف در فروش اموال به رهن و اخراج در خانه های تک خانواری حداقل تا 31 اوت فدرال تامین مالی مسکن آژانس روز چهارشنبه گفت. حمایت برنامه ریزی شده بود به پایان می رسد در ماه ژوئن 30.

"در طول این ملی بهداشت و درمان اضطراری هیچ کس نباید نگران از دست دادن خانه خود را" مارک Calabria, مدیر مالی مسکن فدرال آژانس در بیانیه ای گفت.

تصویری تورهای ؟ حومه مقابل شهرستانها؟: خرید و فروش یک خانه به نگاه متفاوت پس از COVID-19

تندرست: اکثریت قریب به اتفاق سرمایه گذاران که با تجربه مالی عمده شکست بر آن غلبه کرده اند

در همین حال وزارت مسکن و توسعه شهری گفت: اداره مسکن فدرال را گسترش خود سلب حق اقامه دعوی و اخراج مهلت قانونی از طریق اوت 31. این علامت دوم پسوند برای برنامه پس از آن آغاز شد و در ماه مارس با 60 روز مهلت قانونی. بعدها توسعه یافته تا پایان ماه ژوئن.

"در حالی که بهبود اقتصادی در حال حاضر در جریان بسیاری از خانواده های آمریکایی هنوز هم نیاز به زمان بیشتر و کمک به دست آوردن مجدد مالی خود را جای پای" بن کارسون از HUD در بیانیه ای گفت:. "ما سلب حق اقامه دعوی و اخراج فرمت بدان معنی است که این خانواده ها نمی خواهد که به نگرانی در مورد از دست دادن خانه خود را به عنوان کار می کنند برای بهبود یافتن از اثرات مالی از COVID-19."

وام گیرندگان با فدرال حمایت وام می توانید مکث و یا کاهش پرداخت تا یک سال با توجه به اهمیت تصویب قانون در ماه مارس است. برخی از وام کنندگان ممکن است تحمل و یا تاخیر در گزینه های غیر دولتی مورد حمایت و یا وام های خصوصی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن