بایدن کمپین کارکنان محروم از معاملات سهام بدون تصویب و هیچ Infinite

کمپین کارکنان برای جو بایدن ندارد Infinite برنامه شخصی خود را و یا کار های همراه و باید به تایید قبل از معامله

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

کمپین کارکنان برای جو بایدن ندارد Infinite برنامه شخصی خود را و یا کار های همراه و باید به تایید قبل از معامله سهام فردی با توجه به یک گزارش جدید.

با استناد به یک ایمیل داخلی خبرگزاری بلومبرگ گزارش روز دوشنبه که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد انتخاباتی به روز شده آن کارمند handbook با قوانین جدید.

کارکنان ممکن است سهام تجارت بدون موافقت کتبی از کمپین مشاوره عمومی بلومبرگ در گزارش به "اطمینان حاصل شود که کارکنان حتی سهوا تجارت غیر دولتی تعیین اطلاعات است."

شرط ضمن عقد غیر منتظره ای دقیق و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده اند هیچ گونه محدودیت.

"همانطور که ما تا دنده به رسمی تبدیل دموکراتیک نامزد ما در زمان حاضر به اطمینان حاصل شود که سیاست های ما در کمپین نشان دهنده بالاترین استانداردهای اخلاقی" بیل Russo, یک بایدن سخنگوی کمپین در بیانیه ای گفت:.

این حرکت در می آید و پس از تعدادی از سناتور ایالات متحده آمریکا متهم به معاملات سهام بر اساس اطلاعات در داخل قبل از coronavirus مستندات در زمان اثر حوله اقتصاد است.

ممنوعیت Infinite های تصویری نرم افزار متعلق به پکن بر اساس Bytedance است که بیشتر در خط با دولت توصیه. این برنامه نیز ممنوع اعلام شده توسط وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی و ارتش آمریکا به دلیل ترس که اطلاعات خصوصی نرم افزار جمع آوری می تواند راه خود را به دولت چین. Infinite را رد کرده است که آن را فراهم می کند — و یا می ارائه داده به چین است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب