DeAndre بیکر مرکز بزرگ غول طرح دفاعی

برای این طرح به کار برای غول به ساخت تا پایان بازگشت از دفاع از خود و ثانویه از جمله قوی واحد است که آن را می

توسط NEWSAMINS در 22 اردیبهشت 1399

برای این طرح به کار برای غول به ساخت تا پایان بازگشت از دفاع از خود و ثانویه از جمله قوی واحد است که آن را می سازد تا برای یک مظنون تصویب عجله یک بخش از این طرح به صراحت نیاز به تبدیل شدن به یک واقعیت است.

DeAndre بیکر باید یک بازیکن خوب است.

او نمی باید Deion ساندرز یا Darrelle Revis اما بیکر, شماره 30 به طور کلی در انتخاب 2019 پیش نویس NFL — غول معامله شد تا به دور اول به او — به مشروع شروع cornerback. او که به عنوان یک تازه کار. بیکر آمادگی برای rigors از NFL هر دو در این زمینه و در اتاق جلسه با توجه به جزئیات وجود ندارد.

بیکر در تمام 16 بازی; او برگزار شد از صف شروع در باز کن و بعدشم بقیه راه است. او مدرج به عنوان 105 cornerback توسط طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. دیگر استارت Janoris جنکینز (در حال حاضر با پرستاران) بود شماره 28. جیمز Bradberry امضا شده توسط غول به سه سال 45 میلیون دلار قرارداد بود No. 66 فصل گذشته برای بازی در نظر گرفته شده است.

این یک اسیاب که بیکر آماده بود و نه برای حتی پس از شروع به مدت دو سال در کنفرانس جنوب شرقی در سطح بالای برنامه.

DeAndre Baker
DeAndre بیکرچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

"من فکر می کنم که یک پر به رشد" گرجستان سر مربی کربی هوشمند بیکر مربی دانشگاه گفت: پست. "من این را می گویند وجود دارد نه بسیاری از تازه کار به گوشه که در حال رفتن به مبارزه در این لیگ است. آن را مانند آنها در حال دادن Rookie از سال به گوشه واقعی اغلب. زیرا هنگامی که شما در حال انجام کار خود را, شما نمی توانید مقدار زیادی از اعتبار و هنگامی که شما در حال انجام کار خود را, شما یک غربال است. پس از آن معمولا برای رفتن به پاس حمله کننده و یا یک linebacker که می توانید با قرار دادن عالی آمار وجود دارد.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

"هنگامی که شما در پایان به شما آخرین خط دفاع این چیزی است که همه می بیند. آن سه گوشه بودند که برداشت [در این ماه] آنها احتمالا همان راه است. آنها در حال رفتن به زیر موردتوجه بسیاری بیشتر. من می دانم که DeAndre بهتر خواهد شد و او را در این کار نگه دارید."

غول مانور در سال گذشته پیش نویس به بیکر ساخته شده حس. Ourlads سراغ خدمات رتبه او را به عنوان اول و یا دور دوم انتخاب توصیف او را به عنوان جسمی قوی "با تجربه در انواع پوشش" و "فنی صدا در تمام مراحل از بازی."

او چهار سال در گرجستان بیکر مجاز تنها یک زمین نشستن کامل هواپیما دریافت. به عنوان یک تازه کار وجود دارد که هفت زمین نشستن کامل هواپیما عبور می کند در برابر غول هنگامی که بیکر بود نزدیک ترین مدافع در این زمینه به گیرنده.

وجود دارد مقدار زیادی از گزینه جوان در cornerback از جمله سام Beal و کوری Ballentine خاموش در سال گذشته تیم و Darnay هلمز از UCLA گرفته شده در دور چهارم این سال است. بیکر اگر قرار است به یک برش بالاتر. تیم اغلب نمی تواند بازیابی از نوسانی و از دست رفته در دور اول میدارد.

"به آنها بسیار بسیار داده شده است که انتظار می رود" گفت: Carl بانک سابق غول linebacker که در اطراف این تیم اغلب در نقش خود به عنوان غول رادیو مفسر و تحلیلگر. "اگر او نبود پاسخگو باشند و او نمی باید یک ساختار که در آن او شده است باید پاسخگو از بازی به, بازی, سری, برای سری, سپس شما می توانید انتظار آن است."

هوشمند است که همه در بیکر گفت: "من دوست دارم DeAndre." در حال حاضر این غول باید برای رسیدن به عشق راه او نقش آنها را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن