بلمونت استیکس زمینه مورد علاقه روشن در Tiz قانون

ما رسیده ایم بلمونت هفته فقط دو هفته دیر هر چند که احساس می کند خیلی زود به عنوان تاج سه گانه برنامه تا به باز

توسط NEWSAMINS در 26 خرداد 1399

ما رسیده ایم بلمونت هفته فقط دو هفته دیر هر چند که احساس می کند خیلی زود به عنوان تاج سه گانه برنامه تا به بازرسی و نگهداری شده است. این 152nd بلمونت سهام است که در حال حاضر برای اولین بار در تقویم و کوتاهتر شده است از 1 1/₂ مایل به 1 1/₈ مایل و وجود خواهد داشت هیچ طرفداران. در اینجا نگاهی احتمالی زمینه با شانس از horseracingnation.com:

Tiz قانون

مربی: بارکلی Tagg

سوارکار اسب دوانی شدن: مانوئل فرانکو

آخرین مسابقه: 1, فلوریدا, دربی

شانس: 1-1

شکست: فرانکو روز یکشنبه پس از نهایی کار: "من فکر می کنم ما بهترین اسب در مسابقه." مطمئن انجام دهید. حلال های مورد علاقه را به ضرب و شتم پس از برنده شدن درجه 1 فلوریدا دربی 4+ درآمد سه رقمی انجیر. موفق به کسب درجه 1 شامپاین در اینجا در 2 سال مبارزه است.

تنها Volante

مربی: پاتریک Biancone

سوارکار اسب دوانی شدن: Luca Panici

آخرین مسابقه: 1 کمک هزینه

شانس: 9-2

دونده تا در خلیج تمپا قبل از دربی شکست قوی زمینه از جمله مخاطرات برنده Ete Indien در 10 ژوئن. او می تواند برنده بلمونت کردن چرخش سریع? "پرواز با خورشید" خواهد بود پرواز دیر است.

ضربه بزنید و آن را به نفع خود

مربی: مارک Casse

سوارکار اسب دوانی شدن: جان Velazquez

آخرین مسابقه: 1 کمک هزینه

شانس: 8-1

D. Wayne لوکاس برنده سه مستقیم Belmonts از 1994-96. هیچ هندلر رفته پشت به پشت از. Casse مشروط سر وینستون در سال گذشته می فرستد و این کلت خارج کردن آسان 1 1/16 مایل نمره بیش از بلمونت بیضی تنها دو هفته پیش.

پنوماتیک

مربی: استیو Asmussen

سوارکار اسب دوانی شدن: Ricardo سانتانا

آخرین مسابقه: 3rd مت Winn

شانس: 8-1

هنوز ازدواج پس از دو شروع می شود Asmussen به او چراغ سبز برای بلمونت پس از اشاره حوضه آبی رنگ چمن. یکی دیگر از نفر دوم جلو که ممکن است بهره مندی از این فاصله کوتاه.

دکتر پست

مربی: Todd Pletcher

سوارکار اسب دوانی شدن: Irad Ortiz جونیور

آخرین مسابقه: 1 لجام گسیخته سهام

شانس: 10-1

کشیده و لذت فوق العاده زمین. تاد Pletcher در دکتر: "من تحت تاثیر قرار گرفته بود. او قادر به رفتن در 7/8 و در زمان کشش به 1 1/16 مایل است. 1 1/₈ مایل باید با توجه به او هست."

حداکثر بازیکن

مربی: لیندا برنج

سوارکار اسب دوانی شدن: TBD

آخرین مسابقه: 1 جدوگاه

شانس: 15-1

راه خود را برای دربی از طریق نیویورک آغاز شده و با پیروزی در جدوگاه در این فاصله (دو نوبت) در قنات. اما چوب یادبود لغو شد دربی تحت فشار قرار دادند. برنج: "او نیست اجرا در پنج ماه است. من فاصله خود را با این نسخهها کار هر دو هفته پس از همه گیر."

Modernist
مدرنگتی ایماژ

مدرن

مربی: لایحه مات

سوارکار اسب دوانی شدن: TBD

آخرین مسابقه: 3rd, لوئیزیانا, دربی

شانس: 15-1

دارای سرعت و "آزمون قهرمان" شده است به کاهش 11 furlongs و یک به نوبه خود. شکست از خارج در آرکانزاس و از دست زمین را به محل باشگاه وانجمن به نوبه خود. مات هنوز مردد در مورد اینکه آیا برای ورود او در روز چهارشنبه.

فارمینگتون جاده

مربی: Todd Pletcher

سوارکار اسب دوانی شدن: Javier Castellano

آخرین مسابقه: 4th, آرکانزاس, دربی

شانس: 20-1

یک پیروزی از شش شروع می شود و پس از حرکت belatedly در افزایش یافته است ستاره Oaklawn مخاطرات و آرکانزاس دربی. کشش در حال اجرا longshot نیاز به آن را سریع به جلو و باید به چسبیدن به یک کمی نزدیک تر ساخت یک به نوبه خود.

دونده جنگل

مربی: استیو Asmussen

سوارکار اسب دوانی شدن: Reylu Gutierrez

آخرین مسابقه: 8th, آرکانزاس, دربی

شانس: 30-1

اجرا می شود برای بالا اتصالات (کلومت مزارع/Asmussen) بوده ولی در خارج از هیئت مدیره هر سه شروع می شود در این سال پس از پیروزی دو بار از پنج شروع می شود به عنوان یک نوجوان. ممکن است طولانی ترین شات در هیئت مدیره.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب