یانکی' هارون قاضی نه فراموش کردن در مورد طرفداران گیر در خانه

واشنگتن — یک روز پس از ضرب و شتم حداکثر Scherzer و اتباع در روز افتتاحیه در خالی اتباع پارک هارون قاضی می خواه

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

واشنگتن — یک روز پس از ضرب و شتم حداکثر Scherzer و اتباع در روز افتتاحیه در خالی اتباع پارک هارون قاضی می خواهد به طرفداران بیس بال که در بازی آنها نمی توانند به تماشای زندگی می کنند.

در رابطه با پپسی یانکی ها حق fielder ایجاد کرده است قاضی پاس رایگان برنامه ای است که ارتباط او را با طرفداران از طریق ایمیل صوتی, مسابقه, جوایز و توییت.

"فقط یک راه برای به دست آوردن طرفداران درگیر است. آن را قطعا متفاوت [پنجشنبه شب] با طرفداران به خصوص رفتن به دی سی" قاضی گفت: اوایل بعد از ظهر جمعه. "حاکم شانزه و آنها توانستند پرچم خود را و آن را برای رفتن به یک خانه بسته بندی شده با دو مطلب بر روی تپه. که کمی متفاوت است. ما می خواهیم برای پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن طرفداران درگیر است."

در حالی که هال Steinbrenner امید به مشتریان در لیگ ballparks در برخی از نقطه که longshot امروز.

برای بازیکنان آن را غیر ممکن است برای نه متوجه صندلی های خالی قبل از بازی. اما در مواجهه با Scherzer overrode تازگی از بازی بزرگ-بازی لیگ در مقابل هیچ کس.

"زمانی که بازی آغاز شده و شما یک آس مانند حداکثر Scherzer خود را رقابتی آب میوه شروع کنید و این بازی زمان بدون توجه به جایی که شما در حال بازی مهم نیست که چه وضعیت است, آن است که رفتن زمان" قاضی گفت. "فقط pregame مسائل BP در جاده ها شما رو پخش موسیقی, طرفداران تشویق و معرفی است. این چیزی است که هر بازیکن بیس بال که آیا آن است که خود را اولین روز افتتاحیه و یا خود من احساس شنیدن نام خود را اعلام کرد, این همیشه چیزی است که مردم مشتاقانه است."

Aaron Judge Giancarlo Stanton Yankees
هارون قاضی استقبال Giancarlo استانتون بعد از دومی ضربه اجرا خانه در یانکی ها " بازکن در برابر اتباع.MLB عکس via Getty Images

حتی در یک جاده پارک وجود دارد که در واکنش به Giancarlo استانتون دو اجرای هومر خاموش Scherzer در اولین ورود که سفر 459 پا به سمت چپ از مرکز.

"هنگامی که استانتون ضربه زدن به توپ از ورزشگاه شما از نوع دست شنوایی کسانی که oohs و aahs و چیزهای مختلف مانند این که" قاضی گفت. "قطعا متفاوت است. امیدوارم تا پایان سال در برخی از نقطه ما باید برخی از طرفداران در می ایستد و مقداری از آن را به عقب."

پنج شنبه 4-1 پیروزی به پایان رسید با یانکی ها پنبه حلاجی شده را با یک نفر در ششمین دور به علت بارش باران. آن را ممکن است به نوبه خود یانکی ها " بهترین 5 1/₃ نوبت این فصل است.

استانتون homered در اولین و سوار در یک اجرا با یک مخالف-زمینه تنها در پنجمین خاموش Scherzer. در بین قاضی دو به سمت چپ به ثمر رساند تایلر در اب راه رفتن را از اول در سوم.

که بیش از اندازه کافی برای حمایت از آس Gerrit کول که پس از از دست دادن یک هومر به آدم ایتون در اولین ورود تحت سلطه اتباع. پس از ایتون هومر کول بازنشسته 14 16 و اجازه نمی دهد دیگری رسید.

سال پس از سال های زیادی ساخته شده است از روز افتتاحیه, اما آن است که معمولا یکی از بازی های 162. نه این فصل. 1-0 یانکی ها باید 59 tilts باقی مانده ورود شنبه شب بازی در برابر right-hander Stephen عشق.

Gerrit Cole is seen pitching against the Nationals on Thursday.
Gerrit کول دیده می شود تبادل علیه اتباع در روز پنج شنبه.MLB عکس via Getty Images

با کول مسلط Stanton خم عضلات بزرگ و قاضی شدن دو بازدید و رانندگی در اجرای یانکی ها نمی توانست نگاه بهتر است.

اما چقدر خوب می تواند باشد ؟

"ما باید مقدار زیادی از پتانسیل. بزرگترین چیزی است که سالم ماندن و در این زمینه به خصوص در 60 بازی با حداکثر سرعت دویدن مانند این هر بازی مثل یک وحشی-کارت بازی" قاضی گفت. "اگر ما می توانید دریافت کنید که زود منجر شود و ما اجازه استارتر کروز برای پنج یا شش نوبت و سپس ما را به تند و زننده ما اغل گاو یا حشم آن است که برای رفتن به یک بازی سرگرم کننده در سال است."

از طریق قاضی رایگان با تصویب برنامه, قاضی امیدوار است برای پر کردن شکاف بین طرفداران و بازیکنان.

"ما آنها را از دست ندهید. که بزرگترین چیزی که ما در حال بازی برای آنها در حال حاضر. آن بوده است دیوانه بار و تعداد زیادی از مردم آسیب دیده اند و آنچه در جریان است در جهان, اعضای خانواده, دوستان و حتی کار شده است تحت تاثیر قرار" قاضی گفت. "این است که ما راه برگشت وجود دارد و به آنها یکی دیگر از حواس پرتی. ما همیشه بازی برای آنها مهم نیست که اگر آنها در غرفه و یا در خانه. من نمی خواهم آنها را برای همیشه فراموش کرد. حتی اگر آنها در خانه آنها هنوز هم با ما در این زمینه است."

و در حال حاضر آن دسته از طرفداران را یکی دیگر از راه متصل ماندن از خارج از مخمل طناب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب