Stringcheeseincident: 10 سوال بپرسید اگر شما با داشتن مشکل ساخت ماشین خود را پرداخت

قادر به خود را ماهانه پرداخت خودرو است که هرگز چیز خوبی است. با اطمینان اقتصادی شما ممکن است مواجه با هیچ جایگ

توسط NEWSAMINS در 2 تیر 1399

قادر به خود را ماهانه پرداخت خودرو است که هرگز چیز خوبی است. با اطمینان اقتصادی شما ممکن است مواجه با هیچ جایگزین. در اینجا 10 سوال بپرسید که ارائه بینش در مورد چه باید بکنید اگر شما می توانید ماشین خود را پرداخت.

  • چه ماشین من با ارزش است ؟
  • آیا من می توانم تغییر دهم پرداخت ؟
  • چه هستند مزایای استفاده/معایب تعویق پرداخت?
  • من می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری تعادل ؟
  • من باید به فروش و یا تجارت در ماشین من ؟
  • آیا کسی می تواند فرض کنیم من وام یا اجاره ؟
  • من باید بازگشت ماشین من و یا آن را repossessed?
  • است که به دنبال حفاظت از ورشکستگی یک ایده خوب است ؟
  • من باید نگه دارید ماشین من بیمه ؟
  • چگونه می توانم تعمیر اعتباری رتبه?

نه همه پاسخ خود را متناسب با نیازهای فردی. اما پس از این توصیه شما می توانید به حداقل رساندن خطر ابتلا به امور مالی خود را اگر شما از دست یک ماشین پرداخت. البته شما می توانید از تمام این خرید یک ماشین است که به معنی درون است. اما اگر شما به خودتان پیدا کنید در پشت, در اینجا چیزی است که شما می توانید انجام دهید.

چه ماشین من با ارزش است ؟

تعیین ارزش ماشین شما خواهد شد یک راه طولانی در مشخص کردن گام های بعدی خود را. موجودی که می تواند یک ابزار ارزشمند در مذاکره با وام دهنده خود را در شرایط بازپرداخت. آن را نیز می تواند به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای نگه داشتن خودرو فروش آن به شخص دیگر و یا تجارت آن را در وسیله نقلیه دیگر. مشکل این است که اغلب کسانی که در دشواری های مالی ممکن است کشف آنها پرداخت بیش از حد برای ماشین خود را و یا خرید یک مدل است که فقط نمی ارزش خود را نگه دارید. اگر شما مدیون بیش از وام تعادل و سپس شما "وارونه" در وام یا اجاره نامه.

شما همچنین ممکن است یکی از خوش شانس چند که خرید یک وسیله نقلیه جدید زیر ارزش بازار و یا در تقاضا بالا است. در این مورد, شما ممکن است مدیون کمتر از آنچه ارزش آن در بازار است. در صورتی که مورد, شما در یک موقعیت بسیار قوی تر به rework وام خود را با شرایط مطلوب.

آیا من می توانم تغییر دهم پرداخت ؟

می گویند شما نمی توانید که آینده پرداخت. اولین چیزی که برای تماس با وام دهنده خود را به دیدن اگر شرایط دیگر می تواند مذاکره. این ممکن است به پرداخت deferrals یا طول مدت وام به کاهش پرداخت های ماهانه. برخی از بانک ها باید برنامه به طور خاص طراحی شده برای کمک به کسانی که مبارزه با بازپرداخت وام.

همچنین نگاه کنید به: استراتژی برای حمله به بدهی گوشت گاو تا پس انداز و آماده شدن برای یکی دیگر از اورژانس

که کمک ممکن است به صورت شما اجازه می دهد به جست و خیز یک پرداخت به خصوص اگر شما از دست رفته نیست قبل از هر. اما این مقدار خواهد بود یش در پایان خود را وام و بهره ادامه خواهد داد به تعلق در طول مهلت. موسسات مالی بعید است که به ارائه این شکستن بیش از یک بار در سال.

چه هستند مزایای استفاده/معایب تعویق پرداخت?

در طول COVID-19 دررفتگی اعتبار اسلحه از عمده تولید کنندگان و برخی از موسسات مالی در حال ارائه پرداخت deferrals از سه تا شش ماه به عنوان به خوبی به عنوان برخی از پرداخت بخشش. اما بسیاری از این برنامه ها با هدف خریداران یا اخیر خریداران وسایل نقلیه جدید است. به عنوان بهبود اقتصاد این ارائه می دهد در حال انقضای. بررسی وام دهنده خود را به دیدن اگر آنها در حال ارائه COVID-19 deferrals.

همچنین نگاه کنید به:جو بایدن به نام برای اجاره بخشش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — در اینجا این است که چگونه کار می کنند

قادر به شرکت متقاضیان باید برای ارسال یک نامه مشکلات نشان می دهد از دست دادن شغل و یا برخی دیگر از دلایل که چرا آنها نمی توانند پرداخت خود را. معمولا این بانک را اجرا کنید و اگر تعویق تصویب شده است وجود خواهد داشت تحمل توافق که باید امضا ترسیم شرایط و برنامه بازپرداخت. آن را نیز شامل هیچ گونه هزینه و یا هزینه های مرتبط با شرایط جدید.

تعویق پرداخت اقدام به خرید زمان برای دریافت منابع مالی خود را به منظور. اما پرداخت معوق هستند یش به پایان وام خود را. علاقه تعلق در طول زمان اضافی وام فعال است که برای آن شما خواهد شد مسئول همچنین در طول تعویق مهلت. شما تا پایان پرداخت بیش بهره در وام. زمان پرداخت, پایان, ماشین ممکن است به ارزش تا آنجا که آن را تحت اصل وام.

من می تواند تشکیلات جدید بکار تجاری تعادل ؟

شما می توانید مذاکره با وام دهنده خود را و یا دیگر موسسات مالی به تشکیلات جدید بکار تجاری وام تعادل است. اگر نرخ بهره پایین رفته اند ممکن است وجود دارد برخی از پرداخت های ماهانه پس انداز. با گسترش دوره بازپرداخت شما همچنین کاهش ماهنامه.

نگاه کنید به: چگونه به کمک گرفتن از بانک یا وام دهنده

شما باید به requalify با چک کردن اعتبار و اگر امتیاز شما بدتر شده شما را اجرا خطر از پرداخت نرخ بهره بالاتر است. آن را هنوز هم ممکن است به نفع خود به بررسی این گزینه از شما خواهد شد refinancing تعادل به جای کل هزینه وسیله نقلیه, که خواهد شد در نتیجه پایین تر پرداخت.

من باید به فروش و یا تجارت در ماشین من ؟

این ممکن است یک جایگزین جذاب به خصوص اگر شما کشف کرده ایم که وسیله نقلیه خود را بالا ارزش فروش مجدد. به یاد داشته باشید که شما مسئول خواهد بود برای تفاوت بین وام تعادل و آنچه که شما قادر به دریافت خودرو خود را. بهترین بازگشت از یک وسیله نقلیه استفاده می شود فروش به یک مهمانی خصوصی اما که شامل تلاش خود را در بخشی به تبلیغات, نشان می دهد, مذاکره و بستن قرارداد. فروش مستقیم به یک فروشنده ساده تر است اما همچنین بازگشت قیمت پایین تر.

تجارت در اتومبیل خود را در یک هزینه ای کمتر خودرو جدید و یا استفاده یکی دیگر از گزینه است. فروشنده همچنین قادر خواهد بود به رول پول شما مدیون در تجارت خود را به معامله جدید است. این می افزاید: هزینه جدید خود را سوار, با این حال, اگر شما گسترش وام به اندازه کافی دور از, شما ممکن است در نهایت داشتن یک پرداخت ماهانه پایین تر. اما در پایان شما خواهد پرداخت به مراتب بیشتر برای ماشین از آنجا که این هزینه اضافه و علاقه فوق العاده. بهره مند است که شما هنوز هم می تواند در یک ماشین با یک پرداخت که بیشتر از نزدیک مسابقات توانایی خود را به پرداخت.

آیا کسی می تواند فرض کنیم من وام یا اجاره پرداخت ؟

اگر شما یک ماشین مدل اواخر با مسافت پیموده شده کم و جذاب نرخ بهره شما ممکن است پیدا کردن کسی که به شما پرداخت. اما بررسی چاپ خوب در فروش خود را با توافق برای دیدن اگر وجود دارد ارائه اجازه می دهد شخص دیگری را پرداخت.

اجاره نیز ممکن است یا ممکن است دارای. دوباره این ویژگی باید در املای قرارداد اجاره است. در این مورد, شخص ثالث, شرکت های مانند Swapalease اتهام هزینه برای پیدا کردن کسی که به بیش از اجاره خود را پرداخت.

من باید بازگشت ماشین من و یا آن را repossessed?

هر دو گزینه های دور از مطلوب. داوطلبانه تسلیم یا داوطلبانه تملک ثانوی است که صاحب پیاده روی به دور از وسیله نقلیه. این نمی تبرئه شما را از وام خود را و یا اجاره نامه موسسه مالی خواهد شد و هنوز هم سعی کنید به جمع آوری پول خود را. و این تعادل است که تفاوت بین آنچه که بدهکار و آنچه را که آنها می توانید برای ماشین خود را معمولا در بازار عمده فروشی یا در حراج. در مورد اجاره ممکن است از شما مسئول نه تنها باقی مانده پرداخت های ماهانه بلکه سنگین فسخ زودهنگام شارژ.

بیشتر ناامید gambit پرداخت و تا زمانی که قرض دهنده چهره های آنها در حال گرفتن پول خود را به عقب. در آن صورت repossessors به عمل نامیده می شود به جمع آوری وسیله نقلیه خود را در یک زمان و مکان از انتخاب شما. علاوه بر اینکه در قبال وام تعادل شما همچنین ممکن است dunned برای تملک ثانوی اتهامات عنوان شده علیه.

در هر صورت شما خواهد شد انجام آسیب شدید به رتبه بندی اعتباری خود را. شما پیدا کردن گرفتن یک وام بسیار دشوار است. حتی اگر شما را رفع اعتباری خود را به نقطه واجد شرایط برای وام شما به احتمال زیاد خواهید پرداخت بسیار بالاتر از نرخ بهره به عنوان یک ریسک اعتباری.

است که به دنبال حفاظت از ورشکستگی یک ایده خوب است ؟

ساخت یک ماشین پرداخت یک نشانه مطمئن از دشواری های مالی و شما ممکن است بخواهید به نگاه پر کردن برای ورشکستگی. این رویکرد را در زمان خرید پس شما قادر خواهید بود برای نگه داشتن اتومبیل خود را در طول فرآیند ورشکستگی.

اما شما باید مشاهده ورشکستگی به عنوان آخرین چاره. خود را رتبه بندی اعتباری و دادگاه ممکن است محدود چگونه و که در آن شما می توانید صرف پول خود را. بهتر است برای دریافت مشاوره حقوقی قبل از رفتن این مسیر است.

من باید نگه دارید ماشین من بیمه ؟

بیمه هزینه می شود اما اگر شما با توجه به ساخت ماهانه خودرو پرداخت شما آن را مدیون خودتان به حفظ سیاست خود را در زمان. حتی اگر شما به طور پیش فرض در پرداخت شما هنوز هم در قبال این خودرو که آیا آن را بالغ بر یک حادثه و یا به سرقت رفته است.

مرتبط با:5 نکته مهم درباره بیمه اتومبیل هیچ کس تا به حال به شما می گوید

اجازه پوشش گذشت یک اشتباه پرهزینه. علاوه بر اینکه از ارزش ماشین شما اگر چیزی اتفاق می افتد به آن را نداشتن بیمه آن را مشکل تر برای به دست آوردن و بسیار گران تر از دفعه بعد شما اعمال می شود.

چگونه می توانم تعمیر اعتباری رتبه?

هنگامی که شما به اب و هوای طوفان مالی یکی از اولین وظایف شما باید به مقابله با است تعمیر هر گونه آسیب انجام می شود به رتبه بندی اعتباری خود را. اول از همین حالا هر خودرو پرداخت. شما همچنین باید نگه دارید تا پرداخت وام های دیگر و کشف کردن یک راه برای نگه داشتن بدهی های خود را در چک.

دفعات بازدید: چگونه به بازسازی اعتبار خود را—سریع

مهم نیست که چگونه بسیاری از ارائه می دهد شما را در هر گونه کارت اعتباری و یا حساب که شما لازم نیست. شما باید به طور منظم بررسی نمره های اعتباری خود را و به روز رسانی هر گونه اطلاعات در خصوص درآمد خود را که می تواند کمک به افزایش امتیاز خود را.

این داستان در اصل زد Autotrader.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب