آتلانتا اتهامات پس تعداد مدعیان بیکاری در ایالات ماسک سیاست: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

ویراستاران ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 3:40 AM EDT Jun 18, 2020خواهد آتلانتا افسران تماس بیمار پس از اع

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

خواهد آتلانتا افسران تماس بیمار پس از اعلام اتهامات?

وجود دارد به گزارش روز شنبه که آتلانتا افسران پلیس بودند پیاده کردن شغل و یا تماس در بیمار را در اعتراض به اتهامات افسر سابق گرت Rolfe و دوین برازنان پس از تیراندازی مرگ Rayshard بروکس هفته گذشته است. این APD گفت: در یک صدای جیر جیر آن را تجربه بالاتر از حد معمول تعدادی از افسران تماس خود را برای شیفت روز شنبه اما این که "ما به اندازه کافی منابع برای حفظ عملیات & باقی می ماند و قادر به پاسخگویی به حوادث است." آتلانتا شهردار Keisha لنس کف گفت: در سی ان ان است که بسیاری از بخش های همکاران به حال مطلع شده است که آزمون واقعی پلیس نیروی انسانی خواهد آمد پنج شنبه. دادستان آورده جنایت قتل اتهام Rolfe, 27 که حامل یک جمله زندگی در زندان و یا اعدام. او همچنین متهم با 10 دیگر جرائم مجازات دهه پشت میله های زندان. برازنان, 26, که در حال حاضر در مرخصی اداری متهم شد با تشدید حمله و جرائم دیگر.

 • خیره کننده اتهامات علیه Rolfe: Brooks لگد شد, محروم, مراقبت های پزشکی
 • آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟ "من هنوز تردید وجود خواهد داشت یک اعتقاد" یک استاد دانشگاه می گوید.
 • 'حلال اما افتضاح': آتلانتا پلیس تا به حال گزینه های بهتر از نیروی کشنده در بروکس, تیراندازی, کارشناسان می گویند
 • بیشتر در بروکس تصویری: دانشمندان حقوقی شکستن لحظات کلیدی

تعداد مدعیان بیکاری بالا باقی می ماند حتی در حالی که کشورهای بازگشایی اقتصاد

وزارت کار ایالات متحده در روز پنج شنبه انتظار می رود که به گزارش یکی دیگر از 1.3 میلیون آمریکایی ثبت تقاضای اولیه برای رفع بیکاری – با یک اندازه گیری از اخراج – هفته گذشته با توجه به متوسط برآورد اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ. پیش بینی افزایش مدعیان خواهد فشار کل ثبت بیش از گذشته 13 هفته به ذهن ترا درهم میشکنند 45.5 میلیون نفر است. اما آن را نیز علامت خواهد بود 11th, مستقیم, هفتگی کاهش پس بار اول ادعا می کند به اوج خود رسید و در 6.9 میلیون دلار در پایان ماه مارس. اخراج گسترش از سفر رستوران و خرده فروشی صنایع شده است که سخت ترین ضربه را به بخش هایی مانند تولید و خدمات حرفه ای.

 • مزایای بیکاری پایان: فوق العاده 600 $در هر هفته اجرا می شود در ماه آینده
 • EEOC ارشاد: کارفرمایان نمی تواند نیاز COVID-19 تست آنتی بادی برای بازگشت به کار کارکنان
 • شیشه های شکسته broken dreams: کسب و کارهای کوچک ویران شده توسط تظاهرات و COVID-19 تامل آینده نامشخص

ایران را ramped تا ماسک سیاست می رود به اثر

هواپیمایی متحده اعلام کرد در این هفته آن را گام به گام خواهد خود اجباری, ماسک, سیاست و, از آغاز روز شنبه هر مسافری که حاضر به پوشیدن ماسک خواهد شد قرار داده شده در "داخلی, سفر, محدودیت لیست." مشتریان در لیست "خود را از دست بدهند سفر امتیازات در ایران برای یک مدت زمان مشخص در حال بررسی جامع حادثه نقد و بررسی" ایالات گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز. با توجه به جدید سیاست خدمه پرواز را از مسافران بدون پوشش صورت برای استفاده از یک ماسک و یک ارائه خواهد شد. اگر مسافر امتناع پرواز خواهد یک فایل گزارش آغاز رسمی فرایند بررسی. آمریکایی گفت که در نسخه های اخیر آن "نیز ممکن است انکار آینده سفر برای مشتریانی که حاضر به پوشیدن صورت پوشش." دلتا شمال غرب آلاسکا Frontier, JetBlue و هاوایی اعلام کرده اند ماسک الزامات اما نشان داد مجازات برای مشتریان که نمی منطبق هستند.

 • فراموش نکنید که برای آوردن ماسک خود را به فرودگاه ؟ برنامه فدرال ممکن است نجات خود را از روز
 • پرواز در طول همه گیر? آماده برای پر کردن قبل از شروع پرواز چک لیست بهداشت
 • ماسک صورت در پرواز: فرودگاه لاس وگاس می افزاید: PPE تلوان ماشین آلات

پرنس چارلز به میزبان پاکسازی برای سالگرد دوگل جنگ جهانی دوم سخنرانی

بریتانیا پرنس چارلز میزبان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در روز پنج شنبه برای یک جشن ویژه به مناسبت 80 سالگرد ژنرال شارل دوگل را مبارز درخواست تجدید نظر به مردم فرانسه را به مقاومت در برابر نازی ها در طول جنگ جهانی دوم است. چارلز و همسرش دوشس کورنوال را دریافت پاکسازی در Clarence House خانه با یک گارد افتخار تشکیل شده توسط شماره 7 شرکت از Coldstream سپاه پاسداران و باند خود را. این مراسم یادبود دوگل را "اپل" از طریق یک پخش به هموطنان خود در 18 ژوئن 1940 ترغیب آنها به مبارزه با. این سخنرانی به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود لحظه ای که به هنگام تولد به مقاومت فرانسه.

 • طولانی هفته از مستند: پرنس چارلز' زندگی در قرنطینه می گوید که او نتواند آغوش خانواده اش
 • 'مواد غذایی اتفاق نمی افتد توسط سحر و جادو': پرنس چارلز خواستار بریتانیا برای کمک به کشاورزان در برداشت محصولات زراعی
 • انگلستان royals: شاهزاده ویلیام می گوید که او بود بسیار نگران در مورد پرنس چارلز' coronavirus تشخیص

هنگ کنگ دیزنی لند بازگشایی با محدود پذیرش مورد نیاز بهداشت اعلام

هنگ کنگ دیزنی لند بازگشایی دروازه های خود را روز پنج شنبه در کاهش ظرفیت دوم عمده دیزنی پارک به از سرگیری عملیات پس از coronavirus همه گیر در سراسر جهان مجبور به تعطیل. شرکت کنندگان خود را متوسط به نمایش در آمد به محض ورود و پوشیدن ماسک مورد نیاز است. این فرم رزرو آنلاین ویژگی های مورد نیاز اعلام می کند که گواهی سلامت به نمایندگی از تمام رزرو مهمان (از جمله بدون تب بدون علائم تنفسی). گروه های کوچک از بازدید کنندگان اندود شده تا قبل از پارک را افتتاح و شخصیت میکی و مینی ماوس سوار در تاکسی دست تکان داد و در جمعیت مشتاق. دیزنی لند شانگهای و دیزنی هنگ کنگ پارک هر دو بسته Jan. 25 به چین در برخورد با این بیماری همه گیر. شانگهای بازگشایی شد مارس 11, اولین دیزنی پارک به انجام این کار با محدودیت ها و اقدامات ایمنی. .

 • دیزنی لند شانگهای بازگشایی: اقدامات احتیاطی پس از اجرا coronavirus خاموش
 • دیزنی لند, اعلام, بهداشت, پروتکل های ایمنی برای جولای 17 بازگشایی: در اینجا چیزی است که انتظار می رود
 • به زودی: Walt Disney World, مجموعه جولای 11 بازگشایی تاریخ برای سحر و جادو پادشاهی پادشاهی حیوانات

کمک: آسوشیتد پرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن