کریس روسیه: بازیکنان می توانند "برو به جهنم' بیش از MLB بن بست

کریس Russo ظاهرا نیست یک اتحادیه ، به عنوان لیگ اصلی بیس بال را تهدید می کند آن فصل در یک نگاه خیره به پایین

توسط NEWSAMINS در 1 خرداد 1399

کریس Russo ظاهرا نیست یک اتحادیه ،

به عنوان لیگ اصلی بیس بال را تهدید می کند آن فصل در یک نگاه خیره به پایین بین صاحبان و بازیکنان بیش از درآمد روسیه حمایت میلیاردرهای طول بیهوده گویی در Sirius XM. او گفت: بازیکنان به "بروید به جهنم" برای امتناع از قبول 50-50 تقسیم پس از در حال حاضر موافقت خود را برای کاهش حقوق در ماه مارس به عنوان لیگ و اتحادیه بحث که چگونه آنها را تقسیم درآمد بدون طرفداران در می ایستد.

بلیک اسنل تمپا را Cy جوان برنده جایزه هفته گذشته گفت: او نمی خواهد قبول قطع پرداخت پس از او قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر با بازی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"من نمی خواهم برای شنیدن یک کلمه دیگر. من نمی خواهم برای شنیدن یک بازیکن دیگر و زاری و ناله," روسیه روز سه شنبه گفت. "من نمی خواهم برای شنیدن کلیتون Kershaw در دن پاتریک. من نمی خواهم برای شنیدن ایان اسنل و یا بلیک اسنل و یا هر آنچه که نام خود را است. من نمی خواهم برای شنیدن برایس هارپر [اسکات] بوروس....این اتحادیه می دانست که اگر آنها تو بازی خالی ورزشگاه که آنها می دانستند که آنها تو را به کاهش قیمت. آنها آن را می دانستند. بنابراین همه آنها می توانید بروید به جهنم. برو به جهنم. که زباله."

روسیه ادعا می کند این اتحادیه می دانستم که توافق با صاحبان نیاز به تغییر بسته به زمانی که بازی شروع شد و اینکه آیا طرفداران اجازه داده می شود به حضور با استناد به یک نامه برای اولین بار گزارش پست Joel شرمن یک روز پیش از آن.

"چه رسوایی است. آنها می دانستند که از سمت راست برو که حرف و ارز و توافقی که در ماه مارس در مورد همه چیز و 50-50 تقسیم درآمد که آنها می دانستند آن را باید renegotiated و تغییر اگر وجود دارد یک وضعیت" روسیه گفت. "و من [اتحادیه بازیکنان, مدیر اجرایی,] تونی کلارک گفتن تمام جهان چگونه جرات [کمیسر راب] Manfred سعی کنید به جم حقوق و دستمزد کلاه توسط ما در جهانی همه گیر.....آنها ساخته شده یک تعفن در مورد 50-50 چیز. برو به جهنم. همه شما."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن