بازار عکس: Dow و S&P 500 در پایان پایین تر اما نزدک کتاب دست آوردن جلوتر از رژه درآمد از megacap تکنولوژی شرکت های مرتبط با

سهام ایالات متحده داد و ستد خود را بدترین سطوح ظهر پنج شنبه به عنوان خرید در بزرگ-سرمایه گذاری فناوری اطلاعات

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

سهام ایالات متحده داد و ستد خود را بدترین سطوح ظهر پنج شنبه به عنوان خرید در بزرگ-سرمایه گذاری فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی, سهام, کمک های گسترده تر در بازار دوباره بجای اول برگشتن از ضعف حداقل تا حدودی باعث بدترین تولید ناخالص داخلی ثبت شده در سه ماهه دوم و کار-گزارش بازار که بر افزایش COVID-19 موارد است.

عدم پیشرفت در مذاکرات بین کنگره دموکرات ها و جمهوریخواهان و کاخ سفید در یک کروناویروس جدید کمک بسته شد همچنین وزن بر احساسات. سهام-شاخص های آتی نیز در زمان یک پا پایین تر قبل از زنگ پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر mused در این ایده از به تأخیر انداختن ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

آیا شاخص های عمده انجام شده است ؟

میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.85% معامله شد در مورد 25 امتیاز و یا 0.9% نزدیکی 26,305 در حالی که S&P 500 SPX -0.37% از دست داده و حدود 17 امتیاز 0.5% به تجارت نزدیک 3,242. شاخص Nasdaq Composite COMP +0.42%, در ضمن 24 امتیاز به دست آورد و یا 0.2% در مورد 10,567 پس از هدف قرار دادن یک روزانه کم در 10,412.09. هر سه معیار خاموش بودند خود را به بدترین سطح پنجشنبه تجارت است.

بخوانید:شاخص Nasdaq Composite با برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از وحشت-مانند خرید به بازار سهام معاملات خود را با پایین ترین نرخ در روز پنج شنبه

روز چهارشنبه داو رز 160.29 امتیاز یا 0.6% در 26,539.57 در حالی که S&P پیشرفته 40 امتیاز یا 1.2 درصد در پایان در 3,258.44. شاخص Nasdaq Composite با شروع به پریدن کرد 140.85 امتیاز یا 1.4% به پایان در 10,542.94.

چه رانندگی بازار ؟

بازارهای تلاش شد به پنجه کردن از پایین روز پس از خواندن اولین بار در آمریکا تولید ناخالص داخلی داده ها را برای سه ماهه دوم تایید همه گیر کوبیده اقتصاد است. تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و در یک 32.9% سالانه, سرعت, وزارت بازرگانی گفت: کمی بهتر از 34.6% کاهش سالانه هوا در MarketWatch بررسی است اما هنوز هم بدترین در تاریخ است.

به طور جداگانه برای اولین بار ادعا می کند برای مزایای بیکاری اندکی افزایش یافت و هفته گذشته به 1.43 میلیون از یک upwardly-تجدید نظر 1.42 میلیون در حالی که در ادامه ادعا می کند نیز افزایش یافت و به 17 میلیون در هفته منتهی به 18 جولای.

"این واقعا یک روز که در رسوایی زندگی می کنند گفت:" کنت Engelke ارشد اقتصادی استراتژیست و مدیر عامل گلن آلن Va.-بر اساس کاپیتول اوراق بهادار. آمار اقتصادی ندارد به عنوان بد ترسید Engelke در مصاحبه ای گفت: درست قبل از زنگ افتتاحیه, اما چهار پنج تا از بزرگترین شرکت ها در بازار گزارش درآمد پس از نزدیک یک رویداد است که می تواند "محوری" او اضافه شده است.

"ما باید این باور نکردنی دیوار نگرانی" Engelke گفت. "فدرال رزرو گفت: ما دیروز ما قصد داریم به نگه داشتن نرخ بهره صفر برای همیشه و همیشه. اما چگونه است که این به تاثیر ما را در جاده ها ؟ طلا و دلار در حال گفتن ما چیزی. آنچه در مورد ماه نوامبر ؟ انتخابات در حال رفتن به دریافت زشت و زشتتر. چگونه است که این وزن در تمایلات? من می توانید ببینید این دیوار از نگرانی افزایش به یک عظیم الجثه, صخره."

وجود دارد هیچ نشانه ای از پیشرفت به سمت هزینه های بسته بندی به عنوان قانونگذاران صورت خودخواسته دوشنبه آخرین مهلت برای کار کردن یک معامله است. این زمانی است که مکمل مزایای بیکاری بوده که با اعتبار کمک به بالشتک ضربه گیر هستند و با توجه به اتمام می رسد.

سهام گسترش دستاوردهای چهارشنبه پس از فدرال رزرو نرخ بهره را تغییر نداد به عنوان انتظار می رود و نشان داد که در آن برنامه ریزی شده به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و در ادامه به ارائه پشتیبانی به اقتصاد و بیشتر در صورت نیاز. رئیس بانک فدرال جروم پاول هشدار داد که تجدید حیات در coronavirus موارد در بسیاری از ایالات آمریکا ممکن است نوسانات رشد اقتصادی و گفت که مسیر بهبودی بستگی به مسیر ویروس.

آن را گیج کننده ترین هفته از شرکت ها گزارش های درآمدی نجومی با نتایج از ده ها تن از مشخصات بالا شرکت با توجه پس از زنگ در روز پنج شنبه از جمله گوگل, پدر و مادر , الفبا, Inc. GOOG +0.62% GOOGL, +0.97%, Apple Inc. AAPL +1.21% Facebook, Inc. FB +0.51% و Amazon.com Inc. AMZN, +0.60%

مدیران ارشد از کسانی که چهار شرکت شد, کبابی, ساعت روز شنبه در یک مجازی شنوایی قبل از آنتی تراست کمیته فرعی از کمیته قضایی مجلس.

جزئیات:Amazon, Apple, Facebook و Google اجرائی گریل شده توسط اعضای خانه تاریخی ضد تراست شنوایی

که شرکت ها در تمرکز ؟
  • Procter & Gamble Co. PG +2.42% سهام افزایش یافت 2.6% بعد از مصرف کننده محصولات شرکت تحویل مالی سه ماهه چهارم سود و درآمد است که در صدر انتظارات و ارائه یک خوش بین چشم انداز رانده شده توسط افزایش تقاضا برای لوازم نظافت و بهداشت شخصی محصولات میان COVID-19 بیماری همه گیر.
  • سهام United Parcel Service Inc. یو پی اس +14.37% رسید نزدیک به 15 درصد پس از تحویل بسته های غول پیکر در گزارش سه ماهه دوم سود و درآمد است که به راحتی در صدر پیش بینی رانده شده توسط یک موج مسکونی در تقاضا و بهداشت مراقبت از محموله های پدید آمده است که از COVID-19 بیماری همه گیر.
  • ConocoPhillips پلیس -5.75% گزارش سه ماهه از دست دادن است که گسترده تر از وال استریت انتظار داشتند. اقامت در خانه سفارشات و فازها و کاهش قیمت نفت تحت فشار قرار دادند درآمد پایین به شدت مدیریت گفت. سهام بیش از 5 درصد پایین تر است.
  • Keurig, Dr Pepper, Inc. حزب دموکرات کردستان -1.56% گزارش تعدیل سود که ضرب و شتم تحلیلگر پیش بینی به عنوان مصرف کنندگان به طور فزاینده ای مورد استفاده در آن K-فنجان قهوه در خانه در طول بیماری همه گیر. سهام کاهش 1.7%.
  • یام Brands, Inc. یام, -3.36% سهام بودند به 3.4% پس از شرکت مادر تاکو بل, KFC و Pizza Hut سود گزارش شده که نه به عنوان بد به عنوان تحلیلگران پیش بینی کرده بود.
  • الی لیلی سهام LLY, -5.41% شد و پایین تر از 6% پس از داروسازی ضرب و شتم سود و انتظارات مطرح شده در آن سال چشم انداز در حالی که درآمد حاصل از سقوط کوتاه از انتظارات است.
  • سهام General Electric Co. جنرال الکتریک -5.00% نزدیک به 4 درصد کاهش یک روز پس از گزارش درآمد.
  • نورث روپ گرومن NOC, +3.41% سهام شروع به پریدن کرد و تقریبا 4 درصد پس از دفاع پیمانکار تحویل داده شده بیشتر از حد انتظار سود و فروش برای سه ماهه دوم و مطرح آن سال هدایت.
  • DuPont سهام DD -2.64% بودند پایین تر 2.1% پس از شرکت شیمیایی گزارش گسترده تر از حد انتظار از دست دادن.
  • Dunkin' مارک DNKN, -4.22% گزارش سه ماهه دوم تعدیل سود که سقوط به زیر انتظارات اما درآمد که کاهش کمتر از پیش بینی و اعلام کرد که بازگشت از آن سود برنامه. سهام بودند پایین 4.4%.
چه بازار انجام شده است ؟

در آسیا چین CSI 300 شاخص 000300, -0.48% کاهش یافت و در رقم 0.5% و شانگهای کامپوزیت SHCOMP, -0.23% کاهش یافته است 0.2% هنگ کنگ شاخص هانگ سنگ در HSI, -0.69% از دست 0.7% و ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن NIK -0.25% به 0.3% رشد.

اروپا در ثبات نسبی بازار بورس تنگ شده زودتر از ضرر و زیان با Stoxx 600 اروپا شاخص SXXP, -2.15% بسته 2.2 درصد و انگلستان FTSE 100 UKX, -2.30% اتمام 2.3% پایین تر است.

قیمت طلا در معاملات آتی GCQ20, -0.37% خاموش بودند 0.8% در $1,938.80 در هر اونس در مسیر ضربه محکم و ناگهانی یک nine-جلسه رگه برنده در حالی که شاخص دلار ICE DXY, -0.50% لبه پایین 0.1%. قیمت های آتی نفت CLU20, -2.52% شد کاهش در تقاضا نگرانی ایالات متحده معیار CLU20, -2.52% سقوط 3.3 ٪ به $39.92 در هر بشکه در بورس نیویورک.

عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید TMUBMUSD10Y, 0.548% کاهش 2.6 اساس امتیاز برای 0.55% به پایین ترین سطح خود از آوریل. بازده در جهت مخالف حرکت قیمت است.

بعدی به عنوان خوانده شده:'بازار سهام دیگر فکر می کند به آن نیاز دارد اقتصاد اگر آن است که تغذیه' دیوید روزنبرگ می گوید:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب