به عنوان واکسن به امید ظهور ایالات متحده نژادها برای خرید سرنگ برای جلوگیری از یک ماسک-کمبود سناریو.

به عنوان دانشمندان مسابقه به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن برخی از کارشناسان هشدار داده است که از سرنگ می تواند تبدیل به بعدی ماسک صورت — آرزو موارد در تامین کوتاه مدت قادر به شیرجه رفتن بازار به هرج و مرج.

اما به نظر می رسد که دولت فدرال و مراقبت های بهداشتی عرضه شرکت های آموخته شده در درس از دیوانه تقلا برای ماسک و دیگر تجهیزات حفاظت شخصی که به نماد اوایل هفته از این بیماری همه گیر.

به جای انتظار برای دوام واکسن به سهام تا در سرنگ دولت فدرال تامین امنیت آنها را در حال حاضر. به تاریخ آن را امضا کرده است حداقل 260 میلیون دلار در قرارداد برای تولید خود را.

“در آمریکا ما در خوبی قرار گرفته و به خوبی آماده شده محل” گفت: چون پاول, گروه, معاون رئیس جمهور از استراتژیک تامین کننده نامزدی در بیمارستان تامین-خرید گروه برتر Inc.

یاد بگیرند که چگونه PPE کمیاب شد: با وجود هشدارهای آمریکا آماده نبود با ماسک برای کوروناویروس. در حال حاضر آن را خیلی دیر شده

تقاضای جهانی هنوز هم می تواند تخلیه ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان تجهیزات هشدار داد و سرنگ کمبود می تواند پدیدار شود اگر واکسن می رسد زودتر از پیش بینی.

واکسن می تواند آماده در اوایل 2021 دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در طول بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته این هفته است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد, او هشدار داد.

سوال در مورد سرنگ کمبود شروع جوشکاری به عنوان اوایل به عنوان ممکن است.

دکتر ریک روشن است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال reassigned در ماه آوریل از پیشرو بهداشت و خدمات انسانی دفتر وظیفه کمک به توسعه COVID-19 واکسن را مشاهده کنید whistleblower گزارش در مارس 5 که — در میان چیزهای دیگر — هشدار داد که ایالات متحده نیاز به عنوان بسیاری از 850 میلیون بیشتر سرنگ.

که به اندازه کافی به هر آمریکایی دو عکس از COVID-19 واکسن و همچنین رسیدگی به افزایش تقاضا برای آنفولانزا عکس پزشکی که کارشناسان پس از یک بیماری همه گیر.

در گزارش خود روشن می گوید که زمانی که او مطرح به خود برتر رئیس خود را به او گفت که آنها باید نگران سرنگ زمانی که چیزی وجود دارد به تزریق.

او در نهایت رله نگرانی های خود را با کاخ سفید برای تجارت و تولید سیاست مدیر پیتر ناوارو نوشت که در یک یادداشت به coronavirus نیروی کار: “موجودی فعلی ما از این منابع محدود است و تحت زمان قابلیت های آن را تا دو سال برای تولید این مقدار تخصصی ایمنی سوزن. ممکن است ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی واکسن اما به هیچ وجه برای تحویل همه آن را.”

روشن می گوید او برداشته شد از واکسن پست به خاطر او بود به انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت رهبری در COVID-19. شکایت خود گفت: استراتژیک ملی ذخایر تا به حال فقط 15 میلیون سرنگ در دسترس ممکن است.

در علاوه بر این به پیش بینی دو شات واکسن روشن محاسبات شامل حدود 180 میلیون بیشتر از سرنگ برای افزایش درخواست ها برای عکس های آنفولانزا. پاول در لیگ برتر گفت که حس می کند.

“در هر سال ما به طور معمول حدود 4 درصد نرخ رشد سالانه در عکس های آنفولانزا و سال گذشته تخمین زده شد جایی بین 130 و 150 میلیون” عکس های تجویز شده او گفت:. “در یک پست همه گیر شیوع سال است که 4 درصد جهش به 20٪. ما شاهد آن در طول تاریخ با ابولا ما آن را دیدم با سارس.”

اما 850 میلیون برآورد همچنین فرض می شود هر آمریکایی را دریافت واکسن است که نه ممکن است و یا حتی لازم است برای گله ایمنی.

هنوز در مارس 7 درآمد تماس مدیر عامل شرکت تولید کننده Becton Dickinson و شرکت گفت: تولید کنندگان می تواند که بسیاری از — و یا حتی یک میلیارد سرنگ اما در یک لحظه متوجه.

“مردم باید به طور فعال در ابتدا به سفارش و ذخایر این دستگاه در حال حاضر” مدیر عامل شرکت توماس Polen گفت. “این نمی تواند صبر کنید تا آخرین لحظه’ و انتظار می رود که این محصولات خواهد بود قادر به تولید.”

او گفت: برخی از دولت ها در سراسر جهان عمل کرده و به سرعت به منظور استفاده از BD, در حالی که این شرکت همچنان به استرس ضرورت با کشورهای دیگر که به عنوان نگران است. او مشخص نکرد که کدام کشور بودند. آمریکا در قرار دادن سفارش با BD در مه 27.

پس چگونه بسیاری از سرنگ آیا ایالات متحده باید از این ظرفیت به تولید ؟ و آنچه اتفاق می افتد با تولید در حال حاضر ؟

در یک سال نرمال ایالات متحده بیمارستان از طریق 4.5 میلیارد یکبار مصرف, پلاستیک, سرنگ. آن را شامل نمی شود, سرنگ, داروخانه ها و دفاتر پزشکان برای استفاده از عکس های آنفولانزا. آن را نیز شامل نمی شود, بازار خرده فروشی برای بیماران دیابتی و یا خیط و پیت کردن انژکتور بیمارستان استفاده برای مایعات IV.

“اگر ما به عنوان یک ملت تا به حال به محوری و استفاده از آن ما می تواند” پاول گفت.

اگر بازار تا به حال شده نیاز به رفتن را از ساخت 500 میلیون سرنگ در سال برای ساخت اضافی 850 میلیون دلار است که می شده اند یک مشکل است. اما از آنجا که ایالات متحده تولید میلیاردها دلار آن را به عنوان بسیاری از کشش.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی است قرارداد با چهار شرکت به تولید حداقل 820 میلیون سرنگ — که شامل 420 میلیون تا پایان امسال و بقیه در سال آینده.

برخی از 320 میلیون سرنگ را از دو قرارداد با جمع شدن Technologies, Inc. در تگزاس و ماراتن شرکت پزشکی در کلرادو است که قرارداد ممکن است برای $83.8 و $27.4 میلیون دلار بود. قرارداد با BD است برای $11.7 میلیون.

بقیه را در مراحل از $138 میلیون قرارداد با ApiJect سیستم های امریکا است.

BD بزرگترین تولید کننده سرنگ در جهان و در حال حاضر افزایش تولید آن قبل از گرفتن قرارداد دولت در اواخر ماه مه به گفته سخنگوی Troy Kirkpatrick.

“ما نیز در گفتگو با دولتها در سراسر جهان برای سال مورد نیاز به ذخیره این دستگاه به صورت یک پتانسیل همه گیر بود اما قبل از همه گیر واقعیت های بودجه بندی برای چه ‘می تواند اتفاق می افتد در مقابل آنچه که اتفاق می افتد در لحظه کنونی را در بودجه تصمیم گیری بسیار دشوار است برای مقامات دولتی” پاتریک گفت: در یک ایمیل.

“ایالات متحده به انجام یک کار خوب از ramping تا تولید” پاول گفت.

اما هنوز هم وجود دارد عوامل است که می تواند پیچیده rollout, او گفت:. اگر واکسن می آید زودتر از انتظار می رود تولید کنندگان باید زمان کمتری برای ذخیره سرنگ. نیز وجود دارد سوال در مورد اینکه آیا شرکت ها خواهد شد قبل از پر کردن سرنگ با واکسن و یا توزیع آن در ویال جدا از سرنگ.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی امید برای جلوگیری از دوزخ است که رخ داده است در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر به عنوان محافظ پزشکی دنده مانند N95 ماسک کمیاب شد.

مدیران بیمارستان جابجا داستان سفر در سراسر خطوط دولت برای دیدار با ناشناخته نمایندگی مجاز و فروش در انبار پارکینگ فقط برای یک فرصت در چند هزار ماسک. خریداران هولناک بود با ارائه می دهد با هیچ راهی به علف هرز از کلاهبرداری. فرمانداران به نام عدم هماهنگی و پشتیبانی از دولت فدرال است.

سرنگ یک داستان متفاوت برای یک زن و شوهر از دلایل.

اولین آنها ساده را. آنها پایه پلاستیکی و یک سوزن با استفاده از مواد به راحتی در دسترس. N95 ماسک نیاز به یک خوب مش پلیمر مصنوعی الیاف است که تا حد زیادی تولید شده در چین و منجر به تاخیر در زنجیره تامین است.

این ماسک نیز تا حد زیادی تولید شده در خارج از کشور در حالی که سرنگ زنجیره تامین است متنوع تر پاول گفت. BD دارای دو کارخانه در آمریکای شمالی و در اروپا و آسیا است.

این معلوم نیست که آیا صدها میلیون سرنگ خواهد شد از طریق عادی توزیع کنندگان به داروخانه ها و بیمارستان ها هنگامی که زمان می آید به اداره واکسن.

سلامت و خدمات انسانی که قرارداد برای سرنگ نیست و جزئیات را از هر گونه طرح توزیع پس از آمریکا خواسته است. یک سخنگو گفت: این سازمان در حال حاضر بحث در مورد جزئیات با مقامات کاخ سفید و دیگر آژانس های فدرال.

کتی Wedell یک خبرنگار تحقیقی برای ایالات متحده آمریکا امروز. تماس با او در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de