روزنامه نگاران کور, زخمی, بازداشت پوشش جورج فلوید تظاهرات در سراسر کشور

لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:13 PM EDT 31 مه سال 2020به عنوان تظاهرات در سراسر ایالات متحده

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

به عنوان تظاهرات در سراسر ایالات متحده خروشان بیش خشونت پلیس و قتل جورج فلوید نیروهای پلیس به منظور متفرق کردن تظاهرکنندگان.

اما یک مشکل تعداد حوادث پدید آمده که در آن اعضای رسانه ها ظاهر می شود به طور خاص هدف قرار توسط پلیس و معترضان به طور یکسان.

"حملات هدفمند بر روزنامه نگاران رسانه های خدمه و سازمان های خبری پوشش تظاهرات نشان می دهد بی توجهی کامل برای خود نقش حیاتی در مستندسازی و مسائل مربوط به منافع عمومی و غیر قابل قبول تلاش برای ارعاب آنها گفت:" کمیته حمایت از روزنامه نگاران مدیر برنامه های کارلوس Martínez de la Serna. "مقامات در شهرستانها در سراسر ایالات متحده نیاز به دستور پلیس را به هدف قرار دادن روزنامه نگاران و اطمینان از آنها گزارش می تواند با خیال راحت در تظاهرات بدون ترس از آسیب یا تلافی."

CPJ گفته است که بررسی گزارش حملات و بازداشت ها در روزهای اخیر در Louisville, Las Vegas, آتلانتا و واشنگتن ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا با حمله به رسانه ها در طول مدت خود را. شنبه بعد از ظهر او توییتی یک پیام گفت: "خبر جعلی است و دشمن مردم است." روز یکشنبه او را متهم کرد رسانه ها از "انجام همه چیز را در قدرت خود را به دامن زدن به نفرت و هرج و مرج."

در اینجا برخی از موارد گزارش شده از آخر هفته تظاهرات که در آن رسانه ها قرار گرفتند و حملات.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه روزنامه نگاران

با روزنامه ها در سراسر این کشور ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های متعدد خبرنگاران و عکاسان و فیلمبرداران اقدام به عنوان چشم و گوش جوامع آنها خدمت می کنند.

مطبوعات آزاد دیترویت خبرنگار براندن شکارچی بخشی از ایالات متحده, امروز, شبکه, رفت به اتاق اورژانس در دیترویت شنبه شب بعد از پلیس اداره گاز اشک آور در او. علاوه بر این, یک تلفن همراه بود که زنده جریان رویداد خشونت زدم از مطبوعات آزاد و عکاس ، مطبوعات آزاد خبرنگار JC Reindl گرفته بود به اتاق اورژانس پس از او اسپری فلفل, حتی اگر او در نشان دادن نشان خود را شناسایی خود را یک عضو از رسانه ها.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگاران برای Milwaukee Journal Sentinel مولی بک و لارنس Andrea شد "شد اشک با گاز کشته و شش یا هفت بار و فلفل اسپری هنگامی که" اوایل صبح روز یکشنبه در مدیسون Wisc.

اواخر شنبه شب, پل its cassandra یک خبرنگار برای فایت ناظر نیز بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه مورد حمله قرار گرفت در حالی که تیراندازی ویدیو در غارت یک J. C. Penney در منطقه بود که برای درمان ضربه مغزی در یک بیمارستان محلی است.

تایلر J. Davis, یک, Des Moines, ثبت نام خبرنگار بر روی زمین در مینیاپولیس, دوشنبه, جزئیات شب از تظاهرات هنگامی که مشاهده پلیس با استفاده از مواد شیمیایی محرک به زانو در آوردن مخالفان.

"من کشیده من دوربین برای ثبت این حادثه در حالی که مطمئن شوید که برای راه رفتن به سوی ماموران و یا هر مورد دیگر در دست من" دیویس نوشت: در مقاله امروز ایالات متحده آمریکا. "افسر هدایت شیمیایی خود اسپری از فرار اواز یا موسیقی دو نفری به سمت من."

دیویس گفت: "افسر "گذاشته روی ماشه برای چند ثانیه" به عنوان Davis او گفته بود که کار روزنامه نگار.

"چشم من حاضر به باز و صورت و بازو احساس به عنوان اگر آنها غوطه ور در یک عمیق سرخ," او نوشت.

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتالی Neysa Alund لویی پلیس هل ممفیس تجاری تجدید نظر عکاس حداکثر Gersh دو بار با باتوم به آنها زد از تظاهرات.

ملی خبرنگار دستگیر پخش قطع

معترضان کوبیده و تعقیب فاکس نیوز روزنامه نگار Leland Vittert در خارج از کاخ سفید اوایل روز شنبه.

Vittert گفت: حمله به وضوح هدف خود را, اخبار سازمان. "ما در زمان خوبی thumping," او گفت: آسوشیتد پرس.

خود را زنده به ضرب گلوله قطع شد با معترضان در پارک لافایت در واشنگتن دی سی که فریاد فحاشی کارگردانی در فاکس. Flanked توسط دو نگهبان او و عکاس مسیحی Galdabini رفت ازمایش کرده عصبانی گروه قبل از پلیس ضد شورش پراکنده آنها.

"معترضان را متوقف اعتراض هر چه بود آنها معترض بودند و بر ما تبدیل شده است که بسیار متفاوت احساس" Vittert گفت.

روز جمعه در مینیاپولیس, سی ان ان, خبرنگار عمر Jimenez دستگیر شد در حالی که پوشش تظاهرات.

Jimenez و خدمه اش دستگیر شده بودند در هوا توسط گشت ایالتی مینه سوتا پس از شناسایی خود و نمایش خود را فشار دهید و اعتبار.

"ما در حال زندگی می کنند در هوا در حال حاضر. ... فقط ما را به عقب که در آن شما می خواهید ما را فقط به ما اطلاع دهید. هر کجا که شما می خواهید ما فقط اجازه دهید ما می دانیم" Jimenez می گوید افسران پلیس قبل از یکی می آید و پشت سر او با دستبند. "آیا شما ذهن من گفتن چرا من تحت بازداشت آقا؟"

پس از گرفتن اطلاعات شناسایی از خود و خدمه اش او گفت: "آنها در نهایت آمد با وسایل ما ... unclipped ما دستبند" و رهبری خدمه ،

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بعد عذرخواهی کرد در یک کنفرانس خبری گفت او "مسئولیت کامل" برای این حادثه.

"کاملا وجود دارد هیچ دلیلی چیزی شبیه به این باید اتفاق می افتد," او گفت. "این است که بسیار عمومی, معذرت خواهی به این تیم است."

سی ان ان ستاد در آتلانتا بودند آسیب دیده جمعه توسط گروهی از معترضان که همچنین مبارزه با پلیس و مجموعه ای از ماشین در حال سوختن. در حالی که پلیس سعی در نگه داشتن آنها را دور از ایسنا مرکز تظاهرکنندگان ویندوز وجود دارد و ناخوانا زشت و ناپسند گرافیتی در شبکه آرم.

شنبه شب, MSNBC, روزنامه نگار, علی Velshi در توییتر نوشت که او "آمار در پا توسط یک لاستیک گلوله" در مینیاپولیس اما خوب بود. "دولت و پلیس با حمایت گارد ملی اخراج بی دلیل به یک به طور کامل صلح آمیز, تجمع," او اضافه شده است.

'شلیک گاز اشک آور ... در محدوده نقطه خالی'

دیگر رسانه ملی نیز هدف قرار دادند.

لس آنجلس تایمز روزنامه نگار مولی هنسی-Fiske گفت: شنبه شب که او در 5 حوزه در مینیاپولیس با "حداقل یک دوجین" زمانی که رسانه های ایالتی مینه سوتا گشت پیشرفته نسبت به این گروه است. او گفت: روزنامه نگاران شناسایی خود را به عنوان مطبوعات اما افسران "اخراج پارگی کپسول های گاز در آمریکا در نقطه ای خالی محدوده است."

هنسی-Fiske گفت: رسانه ها خواسته افسران جایی که آنها باید برای جلوگیری از پراکندگی تاکتیک. "آنها به ما بگویید که در آن به" او گفت:. "آنها ما را هدایت است. آنها فقط اخراج بر ما."

او بعدا اضافه شده است که او "آمار رو با لاستیک گلوله ... شاید دو."

مهر تولید کننده خولیو سزار چاوز گفت: اوایل صبح روز یکشنبه او "بود شات در بازو و پشت گردن با گلوله های لاستیکی" که خود را مشاور امنیت "به ضرب گلوله کشته شد در صورت" اگر یک گاز, ماسک, محافظت از او.

معاون خبر خبرنگار و تهیه کننده Michael Anthony Adams مشترک تصویری از مینیاپولیس ایالت گشت اوایل صبح روز یکشنبه نزدیک شدن به او و چند رسانه دیگر در یک ایستگاه گاز که در آنها پناه گرفته اند. اگر او فریاد زد: "مطبوعات" چند بار یک افسر دستور داد او را بر روی زمین قبل از دیگری آمد و فلفل پاشيده و او را.

عکاس برای همیشه کور

عکاس آزاد لیندا Tirado در توئیتر نوشت: اوایل صبح روز شنبه که او زده بود توسط یک تحقیقی دور در چشم چپ در مینیاپولیس و رفت و به بیمارستان به اورژانس جراحی است. در یک به روز رسانی چند ساعت بعد او گزارش داد که او "دائم کور" در چشم چپ, اما که او را به ادامه کار.

دنور پست گفت: عکاس Hyoung چانگ شد و پوشش یک تظاهرات شنبه شب در مرکز شهر دنور که چانگ گفت: پلیس اخراج دو فلفل توپ به طور مستقیم در او.

Las Vegas Review-Journal گزارش داد که در روز شنبه عکاس الن اشمیت عکاس آزاد و سابق Review-Journal کارمند Bridget بنت دستگیر شدند در حالی که پوشش تظاهرات در نوار.

در لوئیزویل در اوایل صبح روز شنبه به معترضان تخریب یک ماشین با آرم ایستگاه خبری محلی WLKY به وضوح قابل مشاهده در سمت راننده درب. با توجه به یکی از ایستگاه خبرنگاران اویاما Kamper رئیس عکاس پل Ahmann مورد حمله قرار گرفت توسط اراذل و اوباش از معترضان و پرتاب به زمین. Kamper بعد ارسال شده در توییتر که Ahmann بود "تحت درمان است اما همچنین خوب است."

روز گذشته در لوئیزویل موج 3 اخبار خبرنگار Kaitlin زنگ و عکاس خبری جیمز دابسون زده بودند توسط فلفل توپ شلیک شده به طور مستقیم در آنها توسط لویی مترو اداره پلیس افسر. موج 3 اخبار با صدور بیانیه ای گفت که آنها "به شدت محکوم اقدامات LMPD افسر."

در محفل ققنوس یک از معترضان متهم شده و از تماس با CBS 5 و 3TV خبرنگار Briana ویتنی شنبه شب در حالی که او انجام امینی شات از تظاهرات خارج ققنوس اداره پلیس مرکزی.

پیتسبورگ ایمنی عمومی اداره گفت: سه روزنامه نگار زخمی شدند معترضان. KDKA عکاس خبری ایان اسمیت توییتی شنبه شب که او "مورد حمله قرار گرفت توسط معترضان در مرکز شهر" و این که او "کبود و خونین اما زنده است." او افزود که دوربین خود را نابود شده بود اما "گروه دیگری از معترضان" کشیده او را به ایمنی.

ناآرامی در آمریکا: معترضان مسالمت آمیز و زاری خشونت در جورج فلوید تظاهرات اما درک خشم در پشت آن

کمک: آسوشیتد پرس و کیم ویلیس و سارا M. Moniuszko ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de