با استناد به COVID تهدید قاضی بلوک اول فدرال اعدام در 17 سال; طرف با قربانیان خانواده

کوین جانسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:43 PM EDT Jul 10, 2020با استناد به تهدید ناشی از تجدید حیات م

توسط NEWSAMINS در 21 تیر 1399

با استناد به تهدید ناشی از تجدید حیات مرگبار coronavirus یک قاضی با تاخیر روز دوشنبه فدرال اجرای Daniel Lee Lewis که دارند فدرال اهل بیت قرار داده می شود به مرگ در 17 سال.

ایالات متحده منطقه قاضی جین Magnus-Stinson عمل در یک چالش قانونی آورده توسط اعضای خانواده قربانیان که اظهار داشت که این بیماری همه گیر مطرح شده بی دلیل خطر سلامت به آنها را به عنوان شاهد به روز دوشنبه اعدام در ترر هوت ایندیانا.

"Earlene شعبه پترسون Kimma Gurel و مونیکا Veillette سپاسگزار هستند به دادگاه این حکم را قادر خواهد ساخت که آنها را به حق خود را برای حضور در اعدام در آینده در حالی که حفاظت از خود در برابر نابسامانی های COVID-19" این وکیل خانواده در بیانیه ای گفت جمعه. "خانواده امیدوار است که دولت فدرال آنها را حمایت کند نه جذاب امروز حاکم است."

خانواده در حال برنامه ریزی برای حضور در لی را از اعدام حتی اگر آنها مخالف حکم اعدام او برای قتل ویلیام Mueller, همسرش, نانسی و دخترش سارا پاول.

پترسون جوان قربانی مادر بزرگ لی گفت: این شرکت متهم شد بلامنازع میرسد در سال 1996 سرقت-قتل در عین حال محکوم به زندگی در زندان است.

آرکانزاس قاضی که ریاست آن در دادگاه و سرب دادستان در این مورد نیز ابراز مخالفت خود را با لی حکم اعدام است.

"ما امیدواریم که دولت در نهایت در عمل راه به سهولت به جای افزایش بار خانم پترسون و خانواده اش که در حال حاضر شده است از طریق یک تراژدی غیر قابل بیان" این وکیل خانواده در روز جمعه گفت.

دو زندانی دیگر در حال برنامه ریزی برای اجرای هفته آینده در زندان فدرال پیچیده در ترر هوت بود اما مشخص نیست که آیا آن را ادامه دهید به عنوان برنامه ریزی شده.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن