واشنگتن – به عنوان متحده در سراسر کشور آغاز بازگشایی یک بررسی جدید نشان می دهد اکثر آمریکایی ها بیشتر نگران اجتماعی فاصله بگیرد سست سرعت بیش از حد پس از آن نگران هستند در مورد کشور نمی بازگشایی به سرعت به اندازه کافی.

تقریبا سه نفر از هر چهار آمریکایی — 71 درصد — می گویند آنها بیشتر نگران توسط دولت لغو اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به سرعت بر اساس یک نظرسنجی از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه. که بیش از دو برابر 29% که می گویند آنها نگران محدودیت های در حال برداشته به سرعت به اندازه کافی.

حتی به عنوان برخی از کارشناسان پزشکی و بینی هشدار داده اند coronavirus موارد می تواند سنبله اگر کشور بازگشایی بیش از حد سرعت حدود 50 درصد از کشورها بخشی از بازگشایی و یا شل اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت هایی که در محل قرار داده شد برای کاهش گسترش coronavirus. کشورهای دیگر را حفظ اقامت در خانه سفارشات و محدودیت های دیگر با یک چشم و در هنوز هم در حال رشد تعداد موارد در سراسر کشور.

و تعداد کمی از آمریکایی ها بر این باورند آن را امن در حال حاضر به صورت های مختلف اجتماعی محدودیت فاصله به توان کوچک پشت, با توجه به یک تجزیه و تحلیل در Nationscape بینش یک پروژه دموکراسی صندوق UCLA و ایالات متحده آمریکا امروز در حالی که اکثر آمریکایی ها فکر می کنم نمی توان آن را امن برای ترکیبی از هفته یا ماه.

Coronavirus به روز رسانی: WH گزارش shelved CDC بازگشایی برنامه های مغلوب ساختن پیشی جستن کارکنان به آزمایش می شود روزانه

“انگار تمایل مردم به تمرکز بر روی افرادی که با صدای بسیار بلند در حال حاضر گفت:” رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان مطالعه ، “اما وجود دارد … واقعی صبر و شکیبایی است که سایه افکنده بیشتر از آمریکا عمل است.”

دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی. در طول سال 2020 چرخه انتخابات هدف محققان برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. این بررسی انجام شد بین مارس 23 و 29 با 6,708 آمریکایی مورد بررسی. وجود یک حاشیه خطا از +/- 2.1 درصد است.

ما coronavirus نقشه:ردیابی شیوع

گریفین گفت: این اطلاعات نشان می دهد آمریکایی ها خواهد شد به احتمال زیاد شرکت در بسیاری از فعالیت ها مانند رفتن به رستوران و حتی اگر آنها دوباره در حال حاضر.

“شما می توانید بازگشایی بسیاری از چیزهای کافه ها و رستوران ها می توانید دوباره, شما می توانید سعی کنید به بازگشایی مدارس و فرستادن بچه ها به آنها شما می توانید سعی کنید به بزرگتر حوادث رخ داده … برای بیش از 10 نفر اما این بدان معنا نیست که مردم در حال رفتن لزوما به شرکت در آنها” گریفین گفت.

در حالی که وجود داشته است تظاهرات در کشورهای مختلف بیش از اجتماعی فاصله محدودیت اکثریت هر دو حزب دموکرات (83 درصد) و ایران (60%) بیشتر نگران اجتماعی فاصله بگیرد سست بیش از حد به سرعت.

تنها 9 درصد از آمریکایی ها بر این باورند “آن امن است در حال حاضر” برای مدارس و دانشگاه ها به بازگشایی شده است. شانزده درصد آن را باور امن خواهد بود در چند هفته 42 درصد آن را باور امن خواهد بود در چند ماه و 22 درصد آن را باور امن خواهد بود در مدت شش ماه یا بیشتر.

ده درصد از آمریکایی ها بر این باورند آن را امن در حال حاضر اجازه می دهد تا جلسات و یا تجمع بیش از 10 نفر مانند رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و کنفرانس ها. بیست و یک درصد آن را باور امن خواهد بود در چند هفته 36 درصد آن را باور امن خواهد بود در چند ماه و 23 درصد آن را باور خواهد بود امن در شش ماه یا بیشتر.

و 10 درصد آن را باور امن در حال حاضر برای کسب و کار مانند تئاتر, کافه ها و رستوران ها به بازگشایی شده است. اما 26 درصد آن را باور امن خواهد بود در چند هفته 35 درصد آن را باور امن خواهد بود در چند ماه و 17 درصد آن را باور خواهد بود امن در شش ماه یا بیشتر.

بیشتر: در میان کسانی که نمی خواهد یک coronavirus را بررسی کنید: مسن آمریکایی ادعا کرد به عنوان وابستگان

علاوه بر این 14 درصد از آمریکایی ها بر این باورند آن را امن در حال حاضر برای پایان دادن به اقامت در خانه, سفارشات, است که مردم را تشویق به ماندن در خوابگاه خود و اجتناب از معاشرت با دیگران است. سی و پنج درصد بر این باورند نمی توان آن را امن برای بلند کردن این دستور برای چند هفته 30 درصد بر این باورند نمی توان آن را امن برای چند ماه و 12 درصد بر این باورند نمی توان آن را امن برای بلند تا شش ماه یا بیشتر.

گریفین به ذکر است که افرادی که می گویند آن را امن خواهد بود در چند هفته یا ماه می خواهید مانند “خوشبین باشیم در این سناریو.”

“هیچ کس با داشتن یک زمان خوب با محدودیت های بسیاری که دارد اتفاق می افتد در زندگی آمریکایی در حال حاضر” گریفین گفت.

بیشتر: Coronavirus کسب و کار وقفه نبرد چاله لابی کسب و کار در برابر خود

معترضان به خیابان آمده اند در چندین ایالت به تماس برای پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات با بسیاری از حامیان پوشیدن لباس و یا نگه داشتن نشانه هایی در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما حتی به عنوان اکثریت دموکرات ها و جمهوری خواهان بر این باورند آن است که امن نیست و در عین حال به شل محدودیت وجود دارد هنوز هم برخی از حزبی تقسیم.

بزرگترین شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان زمانی که می آید به فعالیت های خاص است که با توجه به اقامت در خانه سفارشات با 24 درصد از جمهوری خواهان گفت که آنها بی خطر هستند برای پایان دادن به در مقایسه با 6 درصد از دموکرات ها ، اما اکثریت ترکیب 69 درصد از جمهوری خواهان و 84 درصد از دموکرات ها — باور نمی کنم از آن خواهد شد امن برای پایان دادن به سفارشات یا چند هفته و چند ماه و یا شش ماه یا بیشتر.

تفکیک بین جمهوری خواهان و دموکرات ها برای فعالیت های دیگر عبارتند از:

  • 17 درصد از جمهوری خواهان بر این باورند که آن را امن برای کسب و کار مانند تئاتر, کافه ها و رستوران ها به بازگشایی در مقایسه با تنها 5 درصد از دموکرات ها ،
  • 16 درصد از جمهوری خواهان بر این باورند که آن را امن به اجازه تجمع بیش از 10 نفر در مقایسه با 5 درصد از دموکرات ها ،
  • 15 درصد از جمهوری خواهان بر این باورند که آن را امن برای مدارس و دانشگاه ها به بازگشایی در مقایسه با 4 درصد از دموکرات ها ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de