ابی لی میلر جدید رقص نشان می دهد nixed عمر در پی اتهامات نژادپرستی

ابی لی میلر doyenne مربی از “رقص سکس” را دیدم و او قصد دارد برای رقص جدید نشان می دهد در طول عمر لغو جمعه در پی نژادپرستی اتهامات سابق”رقص سکس” عضو بازیگران. میلر اذعان کلمات او و ابراز تاسف کرد.

میلر که منتشر شد از زندان فدرال در سال 2018 پس از یک تقلب اعتقاد حال آماده سازی یک نمایش جدید “ابی مجازی رقص خاموش” برای بعد از این سال بر طول عمر. در حال حاضر که بیش از.

“ما در حال حاضر لازم نیست که برنامه به هوا نشان می دهد” گفت: Kannie یو LaPack سخنگوی شبکه A&E که دارای طول عمر یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز.

این شبکه نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا این نمایش کشیده شد و نه آن را مشخص آیا میلر خواهد بود بازگشت به “رقص سکس” اگر این نمایش تمدید برای یک فصل نهم. او به نظر می رسد در فصل 8.

اما آن را تقریبا قطعا اتفاقی که میلر جدید نشان می دهد لغو شد و فقط پس از سابق “رقص سکس” مسابقه آدریانا اسمیت حمله میلر در Instagram متهم او را از پرداختن به او و پدر Kamryn با متعصب اظهارات هنگامی که او به رقابت در فصل 8 سال گذشته است.

“بیانیه ای از او که چوب در ذهن من به این روز در طول زمان در DMS8 است ‘من می دانم که شما در رشد هود تنها با یک جعبه 8 مداد رنگی اما من در باشگاه کشور با یک جعبه 64 – آیا نمی شود احمق است.’ “اسمیت نوشته شده است. “این به من نشان می دهد که شما فکر می کنم شما بهتر از من و در رتبه بالاتر و همه با هم نسبت به من!”

اسمیت گفت دخترش شنید میلر گفت: تنها دلیل Kamryn شد در این نمایشگاه برای “نم رنگ.”

اسمیت گفت که او هم زده به صحبت کردن در مورد میلر پس از میلر نوشته شده در خاموشی شنبه مربع در Instagram ادعا همبستگی با معترضان نژادپرستی و خشونت پلیس راهپیمایی در شهرهای آمریکا از جورج فلوید را بر روی دوربین مرگ زیر زانو از یک پلیس سفید پوست در مینیاپولیس.

“نوچ., ##dontactlikeyoucare” اسمیت پاسخ داد. “من نمی توانستم فکر می کنم از یک روز کامل به آدرس تجربه من با ابی لی میلر.”

در روز پنج شنبه میلر عذرخواهی کرد در یک بیانیه در Instagram. خاموشی پنج شنبه میدان رفته بود.

“من واقعا درک و عمیقا تاسف چگونه حرف های من را اجرا درخواهد آمد و صدمه زدن به کسانی که در اطراف من در گذشته به خصوص کسانی که در جامعه سیاه و سفید,” او نوشت. “به Kamryn, Adriana و هر کس دیگری من صدمه دیده است من واقعا متاسفم. من می دانم که نژاد پرستی می آیند و نه فقط از نفرت بلکه از جهل. بدون توجه به علت آن مضر است و این تقصیر من.”

میلر, 53, مجرم در دادگاه فدرال در پیتسبورگ در سال 2016 به اتهام ورشکستگی به تقلب و آوردن $120,000 ارزش دلار استرالیا به این کشور بدون گزارش گیری از آن. او محکوم به یک سال در یک زندان فدرال در ویکتورویل کالیفرنیا شد و در سال 2018 است.

او بازگشت به “رقص سکس” در سال گذشته اما اسمیت بود و نه تحت تاثیر رفتار او.

“تماس با من ساده و بی تکلف من فکر کردم با سرطان و زندان هم شاید او تغییر کرده بود فقط یک کمی. خوبی #season8 ثابت کرد که کامل بود دروغ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de