Facebook, Inc. مدیر اجرایی مارک زوکربرگ ابراز نا امیدی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس در طول یک چت زنده پنج شنبه با دکتر Anthony Fauci.

“شما می دانید, من قطعا دلسوز در اوایل زمانی که آن را روشن است که وجود خواهد داشت برخی از شیوع بیماری های, مهم نیست که چگونه به خوبی ما در رسیدگی به این” زوکربرگ گفت: در طول hourlong مصاحبه بود که livestreamed در Facebook FB +0.27% . “اما در حال حاضر که ما در اینجا در ماه جولای, من فقط فکر می کنم که آن را قابل اجتناب و این واقعا ناامید کننده است که ما هنوز نمی کافی تست که اعتبار از دانشمندان مانند خودتان و CDC در حال تضعیف است و تا زمانی که به تازگی بخش هایی از دولت خواستار شدند به سوال که آیا مردم باید حتی دنبال پایه بهترین شیوه مانند پوشیدن ماسک.”

Fauci نیست انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آن را استثنا برای این ایده که حاوی COVID-19 و بازگشایی اقتصاد یک-یا-که-دیگر مخمصه.

“ما باید به دنبال در بهداشت عمومی اقدامات به عنوان یک وسیله نقلیه و یا یک دروازه برای باز کردن این کشور نه به عنوان مانع در راه است, اما به عنوان دروازه” Fauci گفت: دلالت برخی از کشورهای بازگشایی بیش از حد به زودی. “شما باید به آن را انجام دهد به درستی. شما نمی توانید پرش به بیش از مراحل است که بسیار خطر ناک هنگامی که شما در مورد فکر می کنم دوباره بجای اول برگشتن. اثبات پودینگ نگاه آنچه اتفاق افتاده است. واقعا وجود دارد هیچ دلیلی که ما با داشتن 40, 50, 60 هزار نفر دیگر از ما در حال انجام کاری صحیح می باشد.”

هر دو Fauci و زوکربرگ موافقت کرد که این کشور نیاز به “تجدید قوا” را به شکل یک پاسخ موثر به آخرین پاندمی تحولات به عنوان موارد باید رسید به سطح رکورد در بسیاری از ایالت ها در جنوب و غرب است.

Fauci نیز خواست افراد جوان به این بیماری همه گیر جدی تر. “شما باید مسئولیت برای خودتان بلکه یک مسئولیت اجتماعی است که شما در حال آلوده شدن است نه فقط شما را در یک خلاء است. شما در حال تبلیغ این بیماری همه گیر” او گفت و اشاره کرد که بیمارستان در حال دیدن بیشتر عوارض در افراد جوان آلوده به ویروس.

Fauci نیست برخی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله رئیس جمهور باید به طور فزاینده ای با انتقاد از ملت های عفونی-بیماری های متخصص. کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو روز چهارشنبه نوشت: یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز انفجار Fauci به عنوان “اشتباه در مورد همه چیز.”

ایالات متحده آمریکا امروز دوشنبه گفت: این ستون را نباید منتشر کرد و گفت آن را گمراه کننده و شکست خورده این روزنامه واقعیت-بررسی استانداردهای. Fauci را رد کرد حمله گفتن اطلس: “من فقط می خواهم به انجام کار است. من واقعا در آن خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de