متس' آخر هفته به نظر می رسد حتی بدتر با توجه به شرایط: شرمن

این Mets hit تن به تن و سابقه ضعیف یکشنبه شب. که اضافه می کند تا به از دست دادن یک تحقیر آمیز در آن — بدون توج

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

این Mets hit تن به تن و سابقه ضعیف یکشنبه شب. که اضافه می کند تا به از دست دادن یک تحقیر آمیز در آن — بدون توجه به طول این فصل است.

آن است که فقط آسان تر به کاغذ بیش از آن و حرکت در زمانی که برنامه بازی های 162. در 60 بازی از دست دادن دو سه تا بریوز نشان دهنده 5 درصد از برنامه است. اما چه چیز دیگری ؟

این متس باید امید زیادی نیست. زیرا آنچه وجود دارد به مانند یعقوب deGrom و استیون Matz تبادل مایکل Conforto و براندون Nimmo هدف قرار دادن کار خود را به بهترین setup بین برنده — تحت الشعاع قرار بود نگران کننده و بدتر است.

آنها رفتن به تحمل رگرسيون از پیت آلونسو و J. D. Davis (ترکیب شده 2-برای-21) بیش از آخر هفته با آلونسو رسیدن به فراتر از حاشیه زمین زیر کشت فقط یک بار در 1-برای-11 پنج strikeout سه-پرنیان ؟

آنها می رویم به دریافت چیزی در نزدیکی اعداد اول از کانو رابینسون و Yoenis Cespedes (ترکیب 3-برای-19). Cespedes تا به حال دراماتیک هومر در روز جمعه فصل-باز برنده شد 1-برای-9 با پنج strikeouts در غیر این صورت.

آنها رفتن به ادامه پاشنه کش دیویس در سمت چپ و Nimmo در مرکز و سعی کنید به outhit چه آنها نمی گرفتن ؟ یکشنبه شب Nimmo نمی دام یک توپ در مرکز که جیک Marisnick احتمالا و دیویس نمی گرفتن یکی در سمت چپ که Nimmo به احتمال زیاد می کند.

The Mets dugout looks on following Sunday's loss.
این متس ستاره شرق به نظر می رسد در زیر یکشنبه را از دست دادن.رابرت Sabo

آنها رفتن به رنج می برند بیشتر از طریق هومر-ریختند و نزدیک شکست از ادوین دیاز بود که یک اعتصاب دور روز شنبه از اطمینان متس برنده اولین آخر هفته ؟ این متس شد outscored 18-2 از زمانی که Diaz وارد ninth inning تا یکشنبه شب بازی شکر خدا به این نتیجه رسیدند.

آنها قادر به التماس کردن به اندازه کافی شروع تبادل فراتر از deGrom و — بیایید فرض کنیم این مرد تا به صعود — Matz را حتی گسترده هشت تیم NL حذفی میشه ؟ این موضوع اغلب با فشار دادن پس از ریک Porcello شد لرزاند در متس کچ و کوری Oswalt بیشتر شبیه او تستها به یک پنبه حلاجی تمرین پارچ از مارکوس بود را پر کردن.

Porcello و Oswalt اصلی بودند piñatas به عنوان متس مجاز 11 اضافی-پایگاه بازدید (بسته سوم در حق رای دادن تاریخچه) در یک 14-1 بریوز تار و مار پس منع از آن می تواند یک برش مقوا فن پوشش چشمان خود.

"این بازی بیس بال" Porcello گفت: تلاش برای سرعت و دور فوران چاه نفت. "ما که 57 بازی های بیشتر."

در حال حاضر که متفاوت است. معمولا سه پایین به معنی 159 بروید. در این سال نیست. که توضیح می دهد که چرا حتی به طور معمول find-the-رنگین کمان-در-هر-طوفان لوئیس Rojas صحبت در مورد ضرورت جرم به جمعی مونتاژ بهتر تلاش پس از مدیریت پنج اجرا می شود در 28 نوبت.

"ما در حال تعقیب و است که منجر به تأثیر توپ سخت و مداوم ،" متس مدیر گفت.

اجرا به ثمر رساند ضروری است در حال حاضر که متس دیگر یک تیم ساخته شده در اطراف چرخش آن. مت هاروی درون منفجر زاک ویلر رفتگان و نوح Syndergaard مورد نیاز تامی جان عمل جراحی است. بود (گوساله) در حال رفتن به از دست حداقل چند شروع می شود. ناگهان متس هستند deGrom و Matz و دعا برای خفاش ها. به همین دلیل است که متس نیاز به یک جامد Porcello.

در سال 2019, 61 کوزه واجد شرایط برای دوره عنوان و Porcello را 5.52 بدترین. این متس امضا او باور خود را ستبری حمایت قوی جرم و قلم خواهد بود یک مزیت. او 11 بیشتر شروع می شود به اعتبار آن است.

"این رویای من از آنجایی که من بچه بودم [به زمین برای متس]," Porcello گفت. "که باعث می شود آن را بسیار ناامید کننده امروز. ... آن را وحشتناک عملکرد."

Porcello اعمالی دفاع از خود. هنوز با هیچ فرمان خود changeup, Porcello شد خالکوبی توسط بریوز رفت 7-برای-12 با سه دونفره و سه راه می رود. جانباز righty هرگز تولید یک سوم زمین باز یافته شد و متهم با هفت اجرا می شود (شش به دست آورده). Oswalt دنبال کرد و هفت از 20 مورد او مواجه ضربه زدن به توپ بیش از 100 مایل در ساعت و هفت سقوط اضافی پایه از جمله سه homers.

این متس در حال حاضر چهار مستقیما در برابر Porcello قدیمی تیم است. Red Sox بزرگتر چرخش مشکلات از متس اما هنوز هم دارای یک جرم قوی حتی بدون Mookie بتی. مایکل Wacha دیگر ملاقات چرخش علاوه بر این از offseason می رود روز شنبه در Fenway و متس هنوز اعلام کرد. Rojas نگه می دارد علنا tabling آن شاید امید تام Seaver پیاده روی در یا بود limps توسط. آن را در حال حاضر نمی توان Oswalt. آن می تواند Erasmo رامیرز.

آن را همه احساس می کنید بهتر است اگر Wacha چه Porcello نمی تواند در متس اولین و آلونسو Davis, کانو و Cespedes بیدار در برابر آن ضعیف بوستون چرخش است. این بعد از همه بود و فقط یک آخر هفته. اما یک آخر هفته در 60 بازی فصل.

فقط 57 برای رفتن.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن