سه استراحتی یک زمین باز یافته.

مایک ماهی قزل آلا بهترین بازیکن در زمین در هر بازی.

Gerrit کول با شیفتگی همه چیز در مورد تبادل.

و فقط به عنوان بزرگ قفل هستند کوزه که پیش از hitters در اوایل بهار آموزش.

سالانه است که در آغاز شش هفته ای که باز می شود در ماه فوریه و طراحی کوزه برای سهولت به فصل. اما در آغاز بهار آموزش 2.0, یانکی ها سلاح های بسیار دور پیش از hitters به نظر می رسد هارون قاضی و دوستان با استفاده از سرنیزه به جنگ حریف مسلح به سلاح های هسته ای.

“من فکر می کنم Gerrit Cole است که جلوتر از همه است. من فکر می کنم این چیزی است که اتفاق می افتد هر سال در بهار آموزش” چپ دست ضربه outfielder مایک Tauchman گفت: از کوزه مسلط hitters. “برخی از این سرعت پیش نیاز آن طول می کشد به زمین در لیگ های بزرگ در حال حاضر این بازی است که کمی جوان و بچه ها در حال پرتاب سخت تر است. در حال حاضر زمانی که شما برخی از 19-, 20 – 21-ساله پرتاب 98 مایل در ساعت در خود زنده اغل گاو یا حشم من فکر می کنم کوزه همیشه می خواهید به یک مزیت زود است.”

Gerrit Cole
Gerrit کولn. y. پست: چارلز Wenzelberg

یکی دیگر از لبه یانکی ها و کوزه که به عنوان یک گروه در نظر گرفته شده در میان بهترین در این بازی باید بیش از hitters است که در طول COVID-19 اپیدمی خاموش کردن آن را آسان تر برای کوزه به زمین از آن برای hitters برای پیدا کردن بزرگ-لیگ کالیبر پارچ به صورت. سابق کالج و دبیرستان هم تیمی پرتاب نمی 98 مایل در ساعت.

“یکی از مزایای استفاده از رو ما تبادل آنها اجرا همه ستاره پس از همه ستاره. من فکر می کنم که به ما کمک خواهد تنظیم به سرعت برای زمانی که مسابقه شروع می شود گفت:” چپ دست ضربه Tauchman که آمار و ارقام به یانکی ها ” چهارمین outfielder و قادر به پخش تمام سه موقعیت.

مسکن زاک Britton متوجه فاصله بین تنگ و hitters که او معتقد است که در نهایت ،

“زمانی که شما در خانه ممکن است آن را آسان تر برای یک پارچ برای شبیه سازی یک بازی از آن است که برای hitters” Britton گفت. “چه شما در حال تلاش به نگاهی است به سرعت خود را تا جایی محترم و بچه ها در حال حاضر در حال پرتاب فقط به عنوان سخت به عنوان فصل به طور منظم. من شده اند بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و با سرعت از ما بچه ها. انتظار می رفت که hitters خواهد بود کمی پشت, اما من قطعا فکر می کنم که ما پیشرفت نسبت به روز افتتاحیه با مقدار live at-خفاش ما hitters شدن هستند و سرعت آنها با دیدن من فکر می کنم بچه ها آماده خواهد شد. ما یک جانباز صف و بچه ها می دانید آنچه آنها نیاز به انجام و [من] فکر می کنم بچه ها آماده خواهد شد که این فصل به طور منظم شروع می شود.”

که در 23 ژوئیه در برابر اتباع’ حداکثر Scherzer که 118-47 با یک .2.82 عصر و whiffed 1,863 در 1,485 نوبت از 2013-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de