مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید از قاچاق جنسی مشکوک Ghislaine ماکسول 'من او را آرزو'

Michael Collins, دیوید جکسون و کورتنی سوبرامانیان ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:50 PM EDT Jul 21, 2020و

توسط NEWSAMINS در 1 مرداد 1399

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال آرزوهای خوب برای متهم آزار دهنده کودک – و از دوستان نزدیک جفری اپستاین – Ghislaine ماکسول در روز سه شنبه اما گفت او بوده است نه پس از او مورد.

"من آرزو می کنم او خوب" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید کنفرانس خبری در غیر این صورت اختصاص داده شده به COVID-19.

ماکسول اپستاین دوست دختر سابق و دیرین محرم است که متهم به کمک به فریب دختران جوان 14 تا از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط اپستین سرمایه که فوت توسط حلق آویز در سلول زندان خود در سال گذشته است.

ماکسول که زندگی با اپستین سال و سفر جهان با او متهم است که تسهیل جنایات خود در املاک خود در پالم بیچ فلوریدا و دیگر مکان ها و در برخی موارد در پیوستن به سوء استفاده جنسی, با توجه به هیئت منصفه کیفرخواست.

ماکسول التماس کرد گناه نیست هفته گذشته به اتهام.

نه گناه: Ghislaine ماکسول پنجه نرم می کند گناه نیست, دستور داد برگزار شد و بدون پیوند در مورد به اپستاین قاچاق جنسی کودکان حلقه

مغلوب ساختن پیشی جستن و ماکسول گاهی زد در همان محافل اجتماعی. پس از دستگیری او تهمت منتقدان گردش عکس از دو نفر از آنها هم گاهی در این شرکت از اپستاین و بانوی اول Melania Trump.

در بالا بردن ماکسول مورد با مغلوب ساختن پیشی جستن یک خبرنگار پرسید: "آیا شما احساس می کنید او را برای رفتن به نوبه خود در قدرتمند ،

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ملاقات کرده بود ماکسول "چندین بار" در طول سال به خاطر او زندگی می کردند در پالم بیچ. اما او گفت که او می داند هیچ چیزی در مورد اتهامات عنوان شده علیه او از جمله اتهام که او مرتب یک واگذاری بین یک دختر جوان و شاهزاده اندرو از بریتانیا.

"من واقعا نمی شده است و پس از آن بیش از حد" نسبت ناروا گفت. "من فقط آرزو می کنم او به خوبی باشم."

به انگلیسی, شاهزاده "هر آنچه در آن است من نمی دانم این وضعیت با پرنس اندرو" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "من فقط نمی دانم. من از آن آگاه نیست."

ماکسول دختر رابرت ماکسول, چاپ و نشر, سرمایه دار خیلی مهم و عضو سابق پارلمان بریتانیا که در سال 1991 پس از سقوط در دریا از قایق بادبانی لوکس بانو Ghislaine به نام بعد از جوانترین خود را نه کودکان.

ماکسول دستگیر شد در اوایل این ماه در نیوهمپشایر بر دروغ و توطئه اتهام متهم او را از کمک به اپستاین "استخدام داماد و در نهایت قربانیان سوء استفاده" بین سال 1994 و 1997.

شش-تعداد کیفرخواست علیه Maxwell تشریح ادعایی سال-همکاری طولانی بین اپستاین و ماکسول در آن جفت رفت و به طول های بزرگ برای تهیه جوان قربانیان.

اپستین 'co-توطئه گران': Barr نقل از 'جدی و بی نظمی" در زندان می گوید اپستین 'co-توطئه گران نیست باید بقیه آسان'tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن