Moe Harkless: نیکز کردم یک مربی بزرگ' در Tom Thibodeau

Moe Harkless' رویا به پایان رسید بیش از حد به زودی, برش های کوتاه با این بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس. ملکه

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

Moe Harkless' رویا به پایان رسید بیش از حد به زودی, برش های کوتاه با این بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس. ملکه بومی به حال 12 بازی و پنج هفته با نیکز پس از رسیدگی در مهلت تجارت از کلیپرز در این مارکوس موریس تجارت است.

Harkless, 27, خواهد بود, عامل رایگان در اواسط ماه اکتبر تحت نونما coronavirus برنامه اما دوست دارم برای بازی Tom Thibodeau.

او با Dom در لس آنجلس در این فصل زمانی که مربی بیکار نشست و در چند تا از کلیپرز مربی Doc Rivers' شیوه های.

Harkless سابق سنت جان ستاره, یک مدافع و Thibodeau یک مربی دفاعی.

"این خوب گفتگو در مورد چیزهای مختلف" Harkless گفت: پست در مورد خروج خود را با تیم جدید رئیس جمهور لئون افزایش یافت. "من نمی دانم چه رایگان آژانس به ارمغان بیاورد و در عین حال تا اکتبر. آنها یک مربی خوب" Harkless گفت: پست. "Thibs یک مربی بزرگ است و من احترام زیادی برای او. اما من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد."

Moe Harkless and Tom Thibodeau
Moe Harkless و Tom Thibodeauگتی ایماژ; AP

Harkless است تبلیغ جدید خود را به پلت فرم آنلاین است که پشتیبانی از سیاه و صاحبان کسب و کار سازندگان و ایدز, سیاه جوامع است.

"من می خواستم برای پیدا کردن راه های مختلف برای کمک به مردم و ارائه منابع و نقطه مردم در مسیر درست" Harkless گفت. "من آن را یک منبع hub به دنبال راه هایی برای کمک به کسب و کارهای مختلف و کمک به دیگر چیزهایی که مردم در حال رفتن را از طریق ،

Harkless صرف اولین ماه از این بیماری همه گیر در نیویورک قبل از رفتن به لس آنجلس که در آن او با بازی یک در یک و دو در دو. او ممکن است پیوستن به نیکز داوطلبانه OTAs انتظار می رود در اواسط ماه اوت "اگر آن را حس می کند به بود با من هم تیمی است."

برخی از بازیکنان NBA نمی مراقبت برای بازی در نیویورک است. نه Harkless جنوبی ازن پارک.

"بازی برای نیکس بود که همیشه چیزی است که من می خواستم به انجام" Harkless گفت. "این قطعا یک رویا به حقیقت می پیوندند که در باغ پوشیدن نیوجرسی. که یه جورایی دیوانه در واقع بودن یک بچه از نیویورک رویای بازی برای نیکس و انجام آن است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن