COVID-19-مربوط به تبعیض کاهش یافته است از اوج خود در ماه آوریل است اما هنوز هم همچنان ادامه دارد, برای, بزرگ سیاه و لاتینی, آمریکایی, تحقیقات جدید نشان می دهد — و کارشناسان می گویند مراحلی وجود دارد که هر کسی را می تواند کمک به از بین بردن آن است.

آسیایی, آمریکایی ها در اوایل ماه ژوئن بيش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان سفید آمریکایی (13 درصد در مقابل 5 درصد) به گزارش اخیرا تجربه کرده COVID-19-مربوط به تبعیض با توجه به نتایج حاصل از این جریان درک کروناویروس در آمریکا در مطالعه انجام شده توسط USC Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی (CESR). سیاه (9%) و لاتین آمریکایی (9%) بودند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به عنوان سفید را به مردم گزارش این تجربه است.

بررسی اندازه گیری درک COVID-19-مربوط به تبعیض که آیا پاسخ دهندگان گفته اند که تحت درمان قرار گرفته با کمتر احترام و تواضع نسبت به دیگران افراد با تجربه اقدام ترس از آنها مورد آزار و اذیت و یا تهدید و یا دریافت فقیرتر خدمات در فروشگاه ها یا رستوران ها با توجه به “مردم فکر آنها ممکن است coronavirus.”

“این تبعیض که در ارتباط با COVID-19 واقعی است و آن را جدی” Ying Liu یک دانشمند محقق در CESR گفت MarketWatch. “هر چند به نظر میرسد که این روند روند نزولی کمی هنوز هم ما می بینیم یک مقدار قابل توجهی از مردم هنوز تجربه تبعیض در حال حاضر به خصوص در میان نژادی و اقلیت های قومی. … نژاد اختلاف ما است که هنوز هم بسیار پایدار است.”

عوامل خطر برای تجربه coronavirus مربوط به تبعیض

جدید مطالعه کارشناسی co-نوشته شده توسط لیو و این هفته منتشر شده در مجله آمریکایی طب پیشگیری و تحليل سراسر کشور نماینده داده ها از 3,665 پاسخ دهندگان به ماه مارس و آوریل نظرسنجی از همان منبع داده. آن را یافت که به طور کلی برداشت از تبعیض مرتبط با COVID-19 گل رز از 4 درصد به 10 درصد بین ماه های مارس و آوریل با سیاه و آسیایی و آمریکایی ها بیشتر از گروه های دیگر به می گویند که آنها تا به حال آن را تجربه کرده.

در ضمن درک COVID-19-مربوط به تبعیض همراه بود با اوج پریشانی روانی این مطالعه نشان داد که اندازه گیری شده توسط پاسخ دهندگان احساس اضطراب و افسردگی است.

“خطر ابتلا در میان آسیایی ها در ماه مارس تایید گزارش های رسانه ها در جرایم ناشی از نفرت” لیو و نویسندگان نوشت.

“غیر هیسپانیک سیاه پوستان هستند و گروه دیگری که مصرانه تجربه بیشتر [COVID-19-مربوط به تبعیض] و خود را در معرض خطر افزایش یافته و از مارس تا آوریل” آنها اضافه شده است. “این می تواند منعکس کننده دیرینه کلیشه های ارتباط غیر هیسپانیک سیاه پوستان با گسترش بیماری های عفونی در حالی که این افزایش خطر در مارس می تواند مربوط به پوشش رسانه ای خود را به طور نامتناسبی بالاتر مرگ و مير با توجه به COVID-19.”

علاوه بر این در صورت-ماسک استفاده کنندگان بیشتر از غیر-صورت-ماسک استفاده کنندگان به درک COVID مرتبط با تبعیض است. این را تایید کرد “گزارش های رسانه ها در انگ زدن از ماسک پوشیدن در طول همه گیر بازتاب دیرینه تعصب در غرب و تناقض عمومی پیام در سراسر مختلف بیماری کنترل فاز” نویسندگان نوشت.

سنگین کاربران رسانه های اجتماعی نیز به طور بالقوه در معرض خطر بیشتری نسبت به غیر کاربران رسانه های اجتماعی برای درک این نوع از تبعیض که بودند افرادی که مشغول به کار در خارج و عینک ماسک صورت نسبت به کسانی که کار نمی کند.

“ما باید این تاریخی نژادپرستانه تصاویر از این دو گروه شده اند که بخشی از کشور ما برای یک مدت زمان طولانی و ما باید واقعیت فعلی با آنچه در COVID-19. هر دو از این موثر بر تجربه است که آمریکایی های آسیایی تبار و آمریکایی های سیاه و سفید گزارش هستند.’

— Marya Mtshali یک دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه در زنان و جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات

این مطالعه تعریف COVID-19-ارتباط تبعیض به عنوان گزارش خود درک از “تبعیض نسبت به افرادی که به اشتراک گذاری اجتماعی یا رفتاری با COVID-19 بيمار اما ممکن است حمل رمان virus.” به عنوان محققان توجه داشته باشید این نوع تبعیض برای اولین بار ظاهر در آنلاین ضد چینی و بلاغت و در کنگره گزارش از رویدادهای نژادپرستانه هدف قرار دادن آمریکایی های آسیایی تبار. رمان کروناویروس اولین بار مشاهده شده در ووهان چین.

اخیر بررسی مرکز تحقیقات پیو نشان داد یک روند مشابه پیدا کردن که 39 درصد از آمریکایی های آسیایی تبار و 38 درصد از آمریکایی های سیاه و سفید — در مقایسه با 27 درصد از اسپانیایی آمریکایی و 13 درصد از سفید آمریکایی — گفت: مردم تا به حال عمل ناراحت کننده در اطراف آنها به دلیل نژاد یا قومیت از COVID-19 شیوع. آسیایی و آمریکایی ها نیز بیشتر احتمال دارد به گزارش بودن موضوع جوک و یا تهمت و ترس از تهدیدات یا حملات فیزیکی.

زمانی که آن را آمد به نگرانی در دیگران ممکن است مشکوک از آنها را اگر آنها عینک ماسک در مکان های خود را به دلیل نژاد یا قومیت 42 درصد از پاسخ دهندگان و 36 درصد از پاسخ دهندگان احساس این راه با توجه به نظرسنجی پیو در مقابل 23 درصد از پاسخ دهندگان هیسپانیک و 5 ٪ از پاسخ دهندگان سفید.

‘ترس نیست بهانه ای مردم رفتار بسیار ضعیف’

“ما باید این تاریخی نژادپرستانه تصاویر از این دو گروه شده اند که بخشی از کشور ما برای یک مدت زمان طولانی و ما باید واقعیت فعلی با آنچه در COVID-19,” Marya Mtshali یک دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه در زنان و جنسیت و تمایلات جنسی مطالعات گفت MarketWatch. “هر دو از اینها موثر بر تجربه است که آمریکایی های آسیایی تبار و آمریکایی های سیاه و سفید گزارش هستند.”

Mtshali ترسیم ریشه این تبعیض در بخش, بازگشت به تاریخی نژادپرستانه تصاویر از آمریکایی های آسیایی تبار مرتبط با عدم نظافت و بیماری مسری. این واقعیت است که COVID-19 نفر برای اولین بار منتشر شده در چین, او گفت:, “تغذیه به این ناعادلانه کلیشه های نژادپرستانه از آمریکایی های آسیایی تبار که منادی مرگ و بیماری است.” “هنگامی که مردم ممکن است فکر می کنم از آمریکایی های آسیایی تبار در رابطه با COVID-19 ما خیلی از این چیزها به راحتی در دسترس به جلو از فرهنگ ما است که ما ارتباط با آمریکایی های آسیایی تبار است که می تواند در نتیجه ترس” او گفت:.

خیلی کلیشه ای انجمن از سیاهی با جرم و جنایت نیز ممکن است نقش بازی Mtshali اضافه شده است. هنگامی که برخی از مردم از دیدن یک فرد سیاه و سفید پیوستن به بهداشت عمومی ارشاد با پوشیدن یک شال یا دستمال گلدار به عنوان موقت در صورت پوشش آنها ممکن است پاسخ با ترس او گفت: در همان زمان گزارش COVID-19 مخربی بر آمریکایی های سیاه و سفید نیز می تواند منجر به برخی افراد ناعادلانه ترس که مردم آنها روبرو می شوند ممکن است coronavirus, او گفت:.

“آن را بسیار روشن و ترس نمی کند بهانه ای مردم رفتار بسیار ضعیف” Mtshali گفت. فقط به عنوان بسیاری از مردم در حال مبارزه با کروناویروس ناشی از از دست دادن شغل و نگرانی از بیمار شدن پس از بیش از حد بسیاری از جوامع اقلیت او گفت: — و “به به اضافه کردن این بهداشت عمومی موضوع نژاد پرستی و تبعیض در بالا از آن فقط اوضاع را بدتر می کند برای این جوامع است.”

ریچارد Reddick دستیار دین برای سهام تعامل جامعه و توسعه در دانشگاه تگزاس در Austin در کالج آموزش و پرورش گفت که قربانی شد “تاسف میراث بیماری های همه گیر.” وی همچنین با اشاره به رئیس جمهور تهمت قبلی آغوش اصطلاح چینی “ویروس” است که کارشناسان هشدار می تواند منجر به تبعیض علیه آمریکایی های آسیایی تبار.

‘ترویج ماسک پوشیدن ممکن است کمک کند نه فقط با جلوگیری از عفونت های جدید بلکه با جلوگیری از این نوع تبعیض است.’

— Ying Liu یک دانشمند محقق در USC Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر به تازگی با اشاره به COVID-19 با استفاده از آپارتاید به اصطلاح “کونگ آنفولانزا.” (دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany ماه گذشته را تکذیب کرد که رئیس جمهور استفاده کرده نژادپرستانه زبان در توصیف coronavirus. “آنچه رئیس جمهور می کند انجام دهید این است اشاره به این واقعیت است که منشاء این ویروس در چین بود,” او گفت:. “این منصفانه چیز به نقطه است.”)

“رهبری مسائل” Reddick گفت. این کشور رهبران روشن است که چنین تبعیض غیر قابل قبول است و اجتناب از اتصال یک ملیت به یک ویروس گسترش یافته است که در سطح جهانی “را کمک کند برخی از این بحث” او گفت:.

در همان ماه ژوئن 22 جلسه McEnany گفت: “از رئیس جمهور گفت: بسیار واضح است که آن را” مهم است که ما کاملا حفاظت از ما آسیایی [آمریکا] جامعه در ایالات متحده و در سراسر جهان است. آنها شگفت آور مردم و گسترش ویروس تقصیر خود را در راه هر شکل یا فرم. آنها در حال همکاری نزدیک با آمریکا برای خلاص شدن از آن. ما پیروز خواهد شد با هم. این بسیار مهم است.'”

چگونه شما می تواند کمک به مبارزه با COVID-19-مربوط به تبعیض

پوشیدن یک ماسک و دیگران را تشویق به انجام این کار. این می تواند کمک به کاهش انگ مرتبط با ماسک لیو گفت. “ترویج ماسک پوشیدن ممکن است کمک کند نه فقط با جلوگیری از عفونت های جدید بلکه با جلوگیری از این نوع تبعیض” او گفت: با اشاره به نتايج تحقيق. “اگر هر کس آن را می پوشد شما نمی خواهد باید در نگاه دوم اگر شخص بعدی به شما آن را می پوشد.”

پس از همه Mtshali گفت: “این خواهد بود بقیه ی سال 2020” و احتمالا حتی 2021. “این چیزی است که ما نیاز به دریافت استفاده می شود و ما نیاز به عادی سازی آن پس از آن در ارتباط با هر چیزی خارج از فقط خوب بودن اعضای جامعه خود و حفاظت از دیگران است.” با پوشیدن ماسک خود را به یاد دیگران به پوشیدن آنها و همچنین او اضافه شده است.

صحبت تا زمانی که شما شاهد نژاد پرستی. این مهم به تماس از نژادپرستی به عنوان یک تماشاچی, Mtshali گفت و مردم در اطراف شما را در درک که چنین اقدامات و کلمات هستند و نه خوب. در حالی که می توان آن را ناراحت کننده برای مداخله با دوستان و خانواده سکوت اغلب برابر است با پذیرش او گفت:.

“ما در حال صحبت کردن در مورد این زیادی در رابطه با سیاه و سفید زندگی می کند, ماده در این زمان لحظه و تلاش برای فعال تر بودن ضد نژادپرستانه” Mtshali گفت. “[اما] هنگامی که ما صحبت در مورد ضد نژادپرستانه این مهم است که به درک ما در حال صحبت کردن در مورد تمام نژادها و نه فقط یک مسابقه خاص است.”

آموزش خود را در تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده زمانی که اکثر آمریکایی ها از شنیدن شعارهای نژادپرستانه امروز “آنها درک نمی کنند که این بخشی از این دیگر نژادپرستانه تاریخ” Mtshali گفت. او توصیه می شود مطلب “زرد: مسابقه در امریکا فراتر از سیاه و سفید” توسط فرانک وو و “متفاوت آینه: سابقه فرهنگی امریکا” توسط رونالد Takaki.

“این امر می تواند واقعا خوب برای مردمی به کرک برای باز کردن یک یا دو کتاب” Reddick موافقت کرده و متوجه شده است که “در زمان بیماری های همه گیر در زمان بزرگ در سراسر جهان ترس قربانی بسیار شایع تاکتیک است که به سرزنش کسی.” او توصیه می شود قبل از آن کتاب توسط Takaki, “غریبه از a Different Shore: تاریخچه آسیایی آمریکایی است.”

“بیشتر دانش ما ما قادر به شناسایی این گرايشات نژادپرستانه و تماس با آنها را برای آنچه که هستند” Mtshali گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de