چگونه خود را فانتزی بیس بال تیم باید به دنبال این MLB فصل

در حالی که مذاکرات بین MLB صاحبان و بازیکنان همچنان به کشیدن, امیدوار, فانتزی بیس بال بازیکنان هوشیار باقی می

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

در حالی که مذاکرات بین MLB صاحبان و بازیکنان همچنان به کشیدن, امیدوار, فانتزی بیس بال بازیکنان هوشیار باقی می ماند در تعقیب خود را از یک سال 2020 قهرمانی.

اگر شما در حال حاضر پیش نویس و لیگ خود را سرسختانه اصرار بر اجازه دادن به آن موضع شما باید به شدت کار گوشی برای معاملات برای تنظیم فهرست خود را برای تغییرات چشمگیر یک کوتاه فصل را به استراتژی خود را. اگر شما هنوز برای پیش نویس و یا لیگ خود را عاقلانه ارائه مجدد انجام استراتژی خود را تنظیم نیاز به آزمایش می شود.

برخی ممکن است مسخره در مفهوم ساختگی تهیه پیش نویس اما در یک سال که در آن هیچ کس نمی داند آنچه انتظار درک درک عمومی میباشد برای موفقیت شما.

فانتزی بیس بال پیش نویس چشم انداز دیده می شود برخی از تغییرات قابل توجهی در طول سه ماه گذشته. اگر شما پیش نویس در ماه فوریه اولیه حمله شروع تبادل ترجیح داده بود بیشتر و پله بالا شروع تخلیه شد قبل از پایان دور سوم 12 تیم پیش نویس است. با این وجود صنعت mock draft که صورت گرفت فقط این هفته می گوید یک مقدار داستان متفاوت است.

مردم هنوز هم به نظر می رسد برای مشاهده Gerrit کول و یعقوب deGrom به عنوان اولین دور میدارد و واکر Buehler همچنان به شناور در اطراف در اوایل دور دوم. اما برای اولین بار در سال حداکثر Scherzer و جاستین Verlander دیده اند خود را به طور متوسط پیش نویس موقعیت (ADP) افت بیش از یک دوجین میدارد.

Gerrit Cole
Gerrit کولn. y. پست: چارلز Wenzelberg

قبلا آرزو اسلحه مانند مایک Clevinger لوئیس کاستیلو و زاک Greinke نیز در حال سقوط است. در کوتاه فصل یک پارچ رفتن از 32 به 18 شروع می شود له ارزش خود را در سطح بالا تولید فیلم توهین آمیز — چنین به عنوان قوی به سرقت رفته بالغ بر پایه و یا یک بالا خانه-اجرا-به-در-خفاش نسبت بسیار با ارزش است.

به عنوان ارزش از شروع تبادل طول می کشد یک جست و خیز های اخیر مسخره پیش نویس در حال نشان دادن درک افزایش در ارزش آرام. کوتاه فصل باعث کاهش خطر نزدیک از دست دادن شغل خود را به عنوان وجود دارد فرصت کمتری برای صرفه جویی به دمیده شود. می توانید این اتفاق می افتد ؟ اما مدیرانی که باید تاسیس نهم-دور آتش نشانی به احتمال زیاد به طول دسته سه تایی و حتی بیشتر با توجه به شرایط.

نخبگان آرام مانند جاش Hader و Aroldis چپمن را حفظ کرده اند خود را ADP در طول این چند ماه گذشته اما آینده ردیف آرام — بین برنده مانند تیلور راجرز کن Giles و هکتور Neris — دیده خود را ADP صعود نسبت. که افزایش همچنان از طریق ردیف تا در نهایت ما در حال شروع به دیدن مجموعه مردان مانند هارون بد شانسی و امیلیو بت پرست گرفته شده یک دور یا دو قبل از آن به عنوان به خوبی.

با بازی بیس بال در نگه داشتن برای مدت طولانی, گاه به گاه, فانتزی, بازیکنان پرداخت نمی توجه کافی به استراتژی تغییرات مورد نیاز را به نفع خود. کسانی که باقی می ماند منظم و هوشیار در حال رفتن به درو مزایای یک بار در این فصل آغاز می شود. فصل ممکن است به عنوان طولانی ولی واقعی, فانتزی, قهرمانان کار استراتژی های خود را در مسخره پیش نویس در حال حاضر فقط این را در نظر بگیرید بخش دیگری از خرد کردن.

هوارد بندر است معاونت عملیات و سر از محتوا در Fantasy-Alarm.com. او را دنبال کنید در توییتر @rotobuzzguy و گرفتن او را در برنده جایزه "فانتزی, زنگ, رادیو, نشان می دهد" در SiriusXM fantasy sports channel روزهای هفته از 5 تا 7 بعد از ظهر به FantasyAlarm.com برای همه بیس بال فانتزی مشاوره.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن