واشنگتن — در برابر پس زمینه از تظاهرات سراسر کشور حمله به پلیس غیر مسلح سیاه مردم و نژادی و نابرابری برخی از شهرداران و مقامات محلی در حال ارائه راه هایی برای بررسی تاثیر برده داری و کمک به جبران آن از جمله پرداخت غرامت.

از پراویدنس به اشویل N. C. مقامات محلی باید اقدامات پیشنهادی برای شروع به آدرس سال از آنچه به آنها تماس بگیرید بی عدالتی در جوامع خود. اقدامات طیف وسیعی از قطعنامه ها برای حمایت از تحصیل در ایران به پیشنهادات هدایت سرمایه های بیشتر به برنامه به صورت سیاه و جوامع است.

“این همیشه زمان مناسب برای انجام کار درست” گفت: مشیت شهردار Jorge الرزا با اشاره به ناآرامی های اجتماعی برانگیخته توسط مه مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس که در بازداشت پلیس درگذشت. “وجود دارد و اشتها و ضرورت را بیشتر از این لحظه و مطمئن شوید که وجود واقعی تغییر ساختاری که از آن بیرون می آید.”

حامیان این باور وجود دارد که برخی از شتاب برای پرداخت غرامت – حداقل بحث – در پی اخیر ناآرامی های مدنی اما اذعان وجود مخالفت شدید. هیچ کشور داده است پولی پرداخت غرامت به فرزندان اطلس تجارت برده به گفته کارشناسان.

مخالفان در ایران از جمله برخی از جمهوری خواهان مجلس سنا استدلال می کنند که آنها را بیش از حد هزینه و تعیین کننده خواهد بود که واجد شرایط برای پرداخت مشکل خواهد بود. آنها همچنین می گویند آمریکایی ها نباید مسئول برده داری و یا عواقب آن است.

برخی از کارشناسان بر این باورند که فشار برای پرداخت غرامت ممکن است به از رهبران محلی.

“این واقعا محلی از فعالان و بازیگران محلی و اعضای شوراهای شهر… که توانمند هستند در راه خود را در جوامع کوچک به انجام همه چیز و به عمل در خارج از آنچه دولت انجام می دهد و حتی کشور انجام خواهد داد” گفت: Niambi کارتر یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه هاوارد.

بیشتر: آمریکا دست و پنجه نرم کردن با آن تاریخچه برده داری. این طرح برای برخورد با آن است ؟ برخی می گویند دانشگاه براون

سابق دانشگاه براون رئیس جمهور اموزش سیمونز صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز دبورا Barfield بری در مورد برده داری و نقش آن در قهوه ای تاریخ. زیر گوش

اشویل یک مدل

آخرین هفته مشیت مقامات متعهد نوعی از غرامت برای مردم بومی مردم و مردم از رنگ.

الرزا, Councilwoman Nirva LaFortune و رهبران جامعه ایجاد کرده است یک فرمان اجرایی امیدوار کننده “حقیقت و آشتی شهری در ایران.”

سفارش نیاز به مشیت و به دنبال حقیقت در مورد شهر و نقش دولت در برده داری; ترویج جامعه بحث در اطراف نژادی و بی عدالتی و تعیین سیاست ها و برنامه ها را معکوس مضرات برده داری و نسل کشی است.

الرزا گفت: مقامات مشخص نیست که چه نوع از غرامت این شهرستان را فراهم خواهد کرد اما او باز به ایده های.

هنوز الرزا گفت: مشیت الهی نمی تواند تحمل تمام بار پرداخت غرامت به ساکنان سیاه. به نام او برای همه سطوح دولت برای پیوستن به این تلاش.

مقامات در اشویل نیز وعده داده شده پرداخت غرامت به ساکنان سیاه.

شورای شهر رای دادند و در هفته گذشته به ارائه غرامت با سرمایه گذاری در حاشیه جوامع سیاه.

شهر برنامه ای برای اولویت بندی تلاش های مانند افزایش اقلیت مالکیت خانه و دسترسی به دیگر مقرون به صرفه مسکن ، افزایش اقلیت مالکیت کسب و کار و فرصت های شغلی; بسته شدن شکاف در بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, استخدام و پرداخت; و اصلاح نظام عدالت کیفری پس از آن منصفانه است. شهرستان رهبران می گویند که آنها می خواهم برای ایجاد مسیرهای به نسل ثروت برای مردم است.

شهر اشویل Councilwoman Sheneika اسمیت گفت: آنها را به ایجاد یک طرح برای تامین مالی این تلاش ها در سال آینده.

“من فکر می کنم با هر عمده جنبش حقوق مدنی شده است وجود دارد و عمده قوانین و سیاست های ایجاد شده,” او گفت:. “ما باید به آنچه که در قدرت ما و آنچه که قابل تصور برای ما انجام دهد.”

ائتلاف ملی از سیاه پوستان برای پرداخت غرامت در امریکا ستایش اشویل و مشیت الهی برای رهبری این تلاش است.

Kenniss هنری این گروه قانونی کمیسیون co-صندلی گفت: برنامه “دیر شده است.”

“من فکر می کنم اشویل حق رویکرد از آنجا که یکی از مسائل است که باید با آن برخورد شود در جامعه سیاه… است که از شکاف ثروت آن چنان گسترده” هنری گفت.

‘زمان مناسب غرامت’

تنها تعداد کمی از محلی می گذشت غرامت اقدامات از جمله کالیفرنیا مجلس که تصویب یک طرح در ماه گذشته برای ایجاد یک نیروی کار به مطالعه و بررسی چگونگی پرداخت غرامت خواهد بود اجرا شده است. مقامات در دورهام کارولینای شمالی به تازگی به تصویب قطعنامه حمایت از اقدام ملی.

در عمل اول خود را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در کنفرانس شهرداران لویی شهردار گرگ فیشر که در زمان بیش از 1 ژوئیه پیشنهاد قطعنامه ای برای حمایت از غرامت لایحه معرفی شده توسط دموکرات در کنگره شیلا جکسون لی تگزاس و ایالت Cory Booker از نیوجرسی.

“زمان مناسب است برای پرداخت غرامت بحث گفت:” فیشر اشاره کرد که در تاریخ ملت از تبعیض است.

“بسیار از آن ریشه در تاریخ کشور ما و من امیدوار هستم که مردم شروع به دست و پنجه نرم کردن با آن سفید آمریکایی به طور خاص،”

این کنفرانس گرفته و موقعیت در چه غرامت باید مانند نگاه.

“باید وجود داشته باشد بیشتر علاقه به این تر از همیشه” فیشر گفت.

یک فرصت تاریخی

فشار برای پرداخت غرامت قدمت صدها سال است.

اما این تازه ترین فشار شامل بیشتر مردم سفید و برخی از آنها به درخواست به طور خاص آنچه مردم خواهند گفت: Keneshia اعطای یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه هاوارد.

“سیاه مردم در حال پاک کردن در مورد چیزهایی که آنها می خواهند و غرامت می آید تا به عنوان یک پتانسیل catch-all” او گفت:.

چندین دموکراتیک کاندیداهای ریاست جمهوری تبلیغ برای حمایت از ایران در سال گذشته است. با توجه به مطالعه انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو در سال جاری 63 درصد از آمریکایی ها بر این باورند میراث برده داری همچنان به تحت تاثیر قرار دهد و موقعیت از مردم امروز است.

تا این نقطه در ایالات متحده کالج ها و دانشگاه ها از جمله دانشگاه براون و جورج تاون را چراغ راه در تصدیق خود موسسه اتصال به برده داری و برنامه های بودجه برای مطالعه و بررسی برده داری و تاثیر آن.

کارتر گفت: اقدام غرامت صورتحساب خواهد بود تاریخی است.

“ما هرگز سعی کردم هر چیزی که به نظر می رسد مانند آشتی, جبران خسارت, جبران, در این کشور, هرگز,” او گفت:. “کاملا رک و پوست کنده ایالات متحده تا به حال بیش از یک قرن و نیم برای دریافت این انجام می شود و به این اشتباه راست و آن نیست.”

ویلیام Darity یک کارشناس و استاد در دانشگاه دوک گفت: پرداخت غرامت به صورت سیاه و سفید آمریکایی نوادگان آمریکا برده داری باید به دولت فدرال است که منابع بیشتر و به مدت طولانی نسبت به تبعیض.

“دولت فدرال است مقصر و به عنوان یک اصل مهم باید پای این لایحه برای پرداخت غرامت” او نوشت: در یک ایمیل به ایالات متحده آمریکا امروز. “اما دولت فدرال نیز تنها نهادی است که می تواند این لایحه است.”

Darity گفت: ایران باید از بین بردن نژادی شکاف ثروت بین سیاه پوستان و سفید پوستان که او تخمین می زند که هزینه $10 تریلیون دلار به 12 تریلیون.

و در حالی که Darity گفت: او نمی مخالفت با تلاش های محلی او فکر نمی کند که باید آنها را “تکه تکه” و یا باید به نام ایران. او گفت: مسئولان باید با تشکیل یک ائتلاف به فشار کنگره برای اتخاذ جامع طرح ملی.

بسیار بحث شده است بیش از آنچه که در ایران می مانند. برخی از آنها تحت فشار قرار دادند برای پرداخت نقدی به فرزندان بردگی آفریقایی. دیگران باید لابی برای قرار دادن پول بیشتر به برنامه هایی که کمک به جوامع سیاه.

مقدار مقاومت شده است برای پرداخت نقدی ،

“ما آنقدر با این ایده از مردم با دادن پول و تمام راههای این می تواند سنن و آزار و سوء استفاده است که ما را به فکر گسترده به اندازه کافی در مورد طیف وسیعی از امکان” گفت: کارتر.

بیشتر: غرامت لایحه جدید توجه در میان BLM. می تواند کشورهای دیگر با ارائه یک طرح?

‘لکه در آن تاریخچه’

اواخر Rep. جان کنیرز یک دموکرات از میشیگان به حال معرفی یک لایحه غرامت هر جلسه از سال 1989 است. هرگز از آن گذشت.

در بهار گذشته Jackson Lee و بوکر و سپس یک سال 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری دوباره معرفی قوانین برای ایجاد یک کمیسیون برای مطالعه غرامت پیشنهادات. آن را نمی کند و پیشنهاد راه حل.

این لایحه H. R. 40 است که پس از “40 هکتار و یک قاطر” دولت فدرال را شکست خورده وعده داده شده به میلیون ها نفر از آزاد مردان و زنان است.

جکسون لی گفت: مردم نیاز به درک “این کشور ساخته شد در رایگان کار برده است.”

بیشتر: Ta-Nehisi Coates, Danny Glover تماس برای برده داری در ایران قبل از کنگره

او به نام های اخیر تلاش های مقامات محلی “قدرتمند است.”

“این است که دولت با توجه به شکست دولت به فرزندان آفریقایی را به بردگی کشانده و آن را بر خود به عنوان یک دولت می شود درمان,” او گفت:.

تابستان گذشته این لایحه که با حمایت برخی دموکراتیک رهبران مجلس سنا. و برای اولین بار وجود دارد یک کمیته فرعی شنوایی در این لایحه در ماه ژوئن گذشته.

ده مطلب قانونگذاران دموکرات اخیرا بر روی این لایحه است. جکسون لی هل دادن برای یک جلسه و رای گیری در مورد این لایحه در کمیته قضایی مجلس.

اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی گفت که او فکر نمی کند که غرامت است “یک ایده خوب است.” رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز گفت: او را نمی بینم آن اتفاق می افتد.

فیشر گفت که او امیدوار است اعضای کنگره عمل می کنند غرامت لایحه.

“اگر نه آنها ناشنوا به آنچه اتفاق می افتد در کشور ما در حال حاضر,” او گفت:. “اگر اراده مردم تغییرات بسیاری از این مردمی تبدیل شده سازگار است. این نوع از امید شما باید با هر نوع جنبش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de