عزیز Moneyist,

محرک چک گرفته شده باید برای بازگشت حمایت از کودکان.

نه همه مردم که نمی پرداخت و یا در حمایت از کودکان مرده-ضرب و شتم پدر و مادر است. گه گاهی در زندگی اتفاق می افتد و ما مجبور به دست پرداخت است به دلایل مختلف: از دست دادن شغل خود و خانواده و شرایط اضطراری دلایل بهداشتی و غیره. مشروع وجود دارد دلیل که چرا برخی از والدین نمی تواند پرداخت.

هر وضعیت متفاوت است. من بیکار برای یک سال. تا زمانی که اتفاق افتاده است, من در زمان پرداخت می شود در هر ماه به مدت 6 سال. به عنوان به زودی به عنوان من پشت کردم به کار آن شروع به پرداخت دوباره. بنابراین من در مسیر بازگشت و در ادامه به پرداخت برای 3 سال متوالی و من در زمان هر ماه.

من تغییر شغل و از دست رفته چند ماه. هنگامی که من در مسیر برگشت رو پرداخت آغاز شده است. من در حال حاضر پرداخت و من در حال حاضر برای سال گذشته است. من به دادگاه رفت به آدرس پشتیبانی ما موافقت به پرداخت اضافی از 50 دلار در ماه تا $16,000 در حمايت پرداخت شده است.

مربوط به: “من شگفت زده است که من دریافت نکرده اند پرداخت من’: دریافت محرک بررسی کنید ؟

از 11 سال از پرداخت حمایت از کودکان, من از دست رفته ام 1.5 سال. بنابراین من آن را دوست دارم احساس ناعادلانه است برای دولت به محرک را بررسی کنید. دوست دختر من 7 سال است که دیالیز بیمار و معلولیت او دو بچه از ازدواج قبلی است. آنها با من تماس پدر و من به مراقبت از آنها.

او کار نمی کند چرا که از دلایل بهداشتی بنابراین من یکی حمایت از ما. خوشبختانه من هنوز کار و شغل من در نظر گرفته شده است “ضروری است.” من واقعا شمارش است که به ما کمک کند. من کار درست انجام می دهند. من در تلاش برای بازگشت به سیاه و سفید. پس از همه چیزی بهتر از هیچ چیز است.

چه چیزی شما را در این وضعیت ؟ من می دانم که باید وجود داشته باشد بسیاری از افرادی که واقعا ناراحت مثل من که واقعا شمارش در $1,200 محرک پرداخت به ارائه برای خانواده خود را. من مطمئن امیدواریم که که من دریافت خواهد کرد بعدی محرک چک کنید اگر یکی می شود تایید شده است.

تغذیه و بیمار از بوروکراسی

عزیز تغذیه و بیمار

زندگی عادلانه نیست. پس قبول کنیم که برجسته واقعیت بقیه باید — در تئوری — یک doddle. همه گیر عادلانه نیست. میلیون ها نفر از مردم از دست دادن شغل خود را به دلیل یک بیماری همه گیر آغاز شده است که هزاران مایل دورتر در یک بازار مواد غذایی در ووهان چین عادلانه نیست.

خود را همسر سابق و فرزندان خود را دریافت نمی کند کودک خود را حمایت عادلانه نیست. شما بدون دریافت هیچ محرک چک کنید چون شما را از دست بیایید فرض کنیم که عادلانه نیست. خود را stepchildren انجام بدون عادلانه نیست. و 583,450 افرادی که مرده به تنهایی از COVID-19? که بیش از حد عادلانه نیست. هیچ یک از این عادلانه است.

بنابراین چگونه می توان ارزیابی خود را از وضعیت ؟ شما شانه بسیاری از مسئولیت است. دوست دختر شما در دیالیز و شما شده اند در بالای خود را در حمایت از کودکان هنگامی که شما مشغول به کار بودند ، من نمی دانم که آیا شما می توانید پول خود را کنار بگذارند و در هر هفته. من فرض شما انجام بهترین شما می توانید.

مرتبط با:من و خانواده من تحریم Chick-fil-A بر حمایت خود از ضد تجاوز باعث می شود — در حال حاضر آنها ‘مانند’ آن را در Facebook و رفتن وجود دارد برای ناهار

برای پاسخ به سوال شما من فقط نیاز به تغییر چشم انداز. یک لحظه به نشستن در همسر سابق خود را به صندلی در میز آشپزخانه و/یا گام به فرزندان خود کفش. من تصور می کنم آنها نمی فکر می کنم این منصفانه است که فرزند خود را در حمایت پرداخت هرگز وارد زمانی که آنها قرار گرفتند.

همه گیر ارائه فرصت برای شما به مسئولیت برای حمایت از کودکان بدون مزد و خود را برای کمک به کودکان بیولوژیکی. آنها بیش از حد احتمالا تا به حال به انجام بدون مقدار زیادی از چیزهایی که شما از کار شد. این $1,200 است یک راه آشکار برای شما به برخی از پیشرفت در پرداخت این بدهی.

خود را فرزند بیولوژیکی خود No. 1 مالی اولویت به عنوان یک پدر. حداقل آنها باید باشد. اینکه آیا یا نه شما موافق این قانون تضمین می کند شما باید به آنها پرداخت شود. اگر شما واقعا معتقدم که این وضعیت عادلانه نیست بر شما این باعث می شود من تعجب می کنم: که بزرگسالان در این وضعیت — و کسی که کودک است ؟

شما می توانید ایمیل Moneyist با هر گونه مالی و اخلاقی, سوالات مربوط به کروناویروس در qfottrell@marketwatch.com

می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر است ؟ دنبال کوئنتین Fottrell در توییترو جزئیات بیشتر از ستون ها در اینجا

آیا می خواهید به ثبت نام برای هشدار ایمیل زمانی که یک جدید Moneyist ستون منتشر شده است? اگر پس از کلیک بر روی این لینک.

سلام MarketWatchers. اتمام Moneyist خصوصی Facebook FB +0.22% گروهی که در آن ما به دنبال پاسخ به زندگی thorniest مسائل مربوط به پول. خوانندگان نوشتن برای من با تمام انواع از مشکلات. ارسال سوالات خود را به من بگویید چه شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد و یا وزن در آخرین Moneyist ستون.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de