مغلوب ساختن پیشی جستن حملات خود CDC دانشمندان بیش از چگونه به بازگشایی مدارس با خیال راحت

برت مورفی و Letitia استین ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:00 PM EDT Jul 9, 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب سا

توسط NEWSAMINS در 20 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله سلامتی خود را کارشناسان راهنمایی برای با خیال راحت بازگشایی مدارس کرک باز برای نمایش عمومی یک جنگ قدرت در درون دولت شده است که در ساختمان برای ماه می باشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی ارشاد صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه به عنوان "بسیار دشوار و گران قیمت" و "درخواست مدارس به انجام این کار بسیار غیر عملی چیز است."

اما CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: هدایت خواهد ایستاد و کارکنان خود را با ارائه برخی از اسناد و مدارک جدید به روشن شدن توصیه.

چهارشنبه عود punctuates یک درگیری افزایش برای ماه با ملت دانشمندان علنا کنار در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اولیه coronavirus پاسخ. زودتر اختلافات تاخیر در انتشار بازگشایی راهنمایی برای مدارس و کسب و کار.

بهداشت عمومی رهبران که در CDC زیر قبل از رئیس جمهور گفت: آنها تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه این هفته باز اختلاف. این سیگنال ها می تواند مختل هدایت و کاخ سفید coronavirus نیروی کار خود ،

"آن را تضعیف رهبری برای همه درگیر است," گفت: دکتر جفری Koplan معاون بهداشت جهانی در دانشگاه اموری و سابق CDC مدیر bristled در این ایده است که هزینه باید درایو مدرسه تصمیم گیری. "من به یاد داشته باشید شنوایی که برای فرودگاه ها و میله های زندان است."

"این بهداشت عمومی قصور را بگو باز و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد هر چیزی'," او گفت:.

این CDC توصیه های فعلی که اصرار امریکا به سر می برند اغلب کلاس های درس برای قرار دادن شش پا از فاصله بین هر دانش آموز میز دیده می شود افزایش نظارت به عنوان جوامع دست به گریبان با چگونه با خیال راحت سر کلاس به عنوان اوایل به عنوان در ماه آینده.

ملت متخصصان اطفال برای مثال به تازگی به نام CDC را شش پا ارشاد. آن گفت: چنین دقیق فاصله می تواند انجام بیش از آسیب خوب با اجبار مدارس به کلاس درس کاهش ظرفیت.

شروع سال تحصیلی جدید می آید به عنوان بسیاری از کشورهای به خصوص در Sunbelt منطقه مقابله با افزایش coronavirus موارد پس از بازگشایی همه چیز از رستوران ها به اردوگاه های روز. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را سست ارشاد به آمریکا و محلات گسترده ای انحراف در نحوه پایان دادن به یک کشور shutdown در اوایل هفته از این بیماری همه گیر.

مدرسه سوال است به خصوص پر. کودکان نشده است بیمار توسط این کروناویروس جدید به عنوان بزرگسالان و در عین حال كردن آن باقی مانده است یک نگرانی با بازگشایی مدارس. این کشور آزمایش با آموزش های مجازی در بهار به طور گسترده ای panned به عنوان یک شکست, نمایشگاه بی عدالتی در این کشور شکاف دیجیتالی و درخواست بسیاری از پدر و مادر به عنوان والدين و معلمين در حالی که همچنین دستکاری کار خود را.

معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: اسناد جدید خواهد بود صادر هفته آینده مکمل اصلی دستورالعمل. او قبلا ذکر شده همان کسانی که قصد دارد در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از آن در هفته.

کاخ سفید نیست پاسخ به سوالات به دنبال شفافیت در مورد چگونگی مکمل اسناد که هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است ممکن است تحت تاثیر توصیه های قبلی. CDC با اشاره به Redfield نظرات در مصاحبه با ABC در روز پنج شنبه که آژانس خواهد بود "ارائه اطلاعات اضافی برای کمک به مدارس قادر به استفاده از راهنمایی هایی که ما را به جلو."

Devin اومالی دبیر مطبوعاتی برای پنس کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه این دستورالعمل که کاخ سفید در حال حاضر برچسب ناکافی به تصویب رسید از طریق نیروی کار را بررسی فرایند است.

"این هفته دولت و نیروی کار را بالا گفتگو در اطراف بازگشایی مدارس به سطح ملی" اومالی گفت: با اشاره به فدرال نقش دولت در کمک به جوامع محلی با خیال راحت بازگشایی مدارس.

CDC مدرسه بازگشایی دستورالعمل برای اولین بار در ماه مه منتشر شد بخشی از یک باتری بزرگتر توصیه هایی برای بازگشایی این کشور با خیال راحت که قبلا بررسی و تصویب از نیروی کار. مقامات دولت تا به حال با برچسب نسخه های قبلی "بیش از حد تجویزی" پس از گزارش که آنها کنار گذاشته هدایت.

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش کرده است چند نمونه از ماه فوریه که در آن مقامات CDC در تقابل با کاخ سفید احساس تحت فشار برای خم بهداشت عمومی راهنمایی و یا نادیده گرفتن شواهد علمی.

اخیرا دولت کاوش سرزنش Latinos منطقه ای خوشه در coronavirus موارد است. کاخ سفید نیز تحت فشار قرار دادند تا برای بازگشت به شکست استراتژی تکیه بر دما نمایش برای تشخیص عفونت کروناویروس در شرکت های هواپیمایی مسافران با وجود قوی اعتراضات CDC دانشمندان است.

"بیش از حد سیاسی پیام باعث می شود آن را سخت برای انطباق و استفاده از علم محور اطلاعات گفت:" آلونزو گاوآهن دیرین سابق بهداشت عمومی مدیر در شهرستانها عمده ایالات متحده در حال حاضر رئیس علوم افسر و معاون رئیس جمهور از رابرت وود جانسون پایه و اساس است. او همچنین به عنوان یک نهاد مستقل علمی مشاور CDC مرکز آمادگی و پاسخ. "این هزینه های ما در شرایط افزایش مورد تعداد مرگ و میر."

سیاسی نقش CDC در coronavirus همه گیر باعث شد نزدیک به 350 سازمان های بهداشت عمومی به امضای نامه ای در هفته گذشته درخواست بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به تأیید این سازمان نقش مهمی در ارائه شواهد علمی مبتنی بر هدایت است.

"آن علمی است و سازمان است که توابع به عنوان یک غیر سیاسی آژانس اعتماد به راهنمای استراتژی ملت ما را به سالم تر و امن تر" با اشاره به نامه امضا شده توسط گروه به نمایندگی از ملت اطفال و بهداشتی دولتی و افسران. "ما باید تقویت نامحدود صدای CDC نه سرکوب آن."

نانسی کاکس, CDC را مدیر سابق آنفلوانزای بخش که مشغول به کار در آژانس برای تقریبا 30 سال گفت: مقاومت مواجه از دولت خود شکست چرا که این دستورالعمل در حال حاضر در محل در خط با کسانی که از کشورهای اروپایی که با موفقیت بازگشایی مدارس.

"من فقط لال" کاکس گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد خود را از طریق توییتر. او اشاره کرد که از جمله اختلافات معمولا رخ می دهد از نمایش عمومی برای جلوگیری از گیج کننده مردم است. "من هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا مانند آنچه دیروز اتفاق افتاده است."

مدرسه هدایت شده است یک نقطه تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن که می خواهد برای آوردن دانش آموزان به دانشگاه. کارشناسان بهداشت عمومی نیز به طور فزاینده ای نگران تلفات در رفاه کودکان با بسیاری از بسته در مدارس به ارائه همه چیز را از وعده های غذایی مغذی برای محافظت در برابر سوء استفاده.

اما با شروع سال تحصیلی هفته دور, ایالات متحده آمریکا فاقد یک طرح برای امن بازگشت.

این کشور بزرگترین سیستم مدرسه در شهر نیویورک روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن کلاس درس به یک تا سه روز در هفته در پاییز متناوب برنامه برای کاهش تراکم کلاس درس.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد می خواهد برای دیدن آموزش پنج روز در هفته که خود وزارت آموزش و پرورش مورد نیاز در این هفته از طریق اورژانس را. محلات هنوز وزن گزینه های خود را به عنوان دولت می بیند افزایش coronavirus موارد است.

CDC را بازگشایی هدایت نمی کند تصور عادی سال تحصیلی برای امریکا دانشگاه و ارائه چالش های لجستیکی برای ملت مدارس که محدوده به طور گسترده ای در اندازه و تنوع دانش آموز خود, جمعیت و بودجه در دسترس به آنها خدمت می کنند.

آن را تشویق مدارس به فضای میز با شش پا – توصیه می شود فاصله فیزیکی فاصله در بسیاری از تنظیمات برای محدود کردن گسترش COVID-19 ویروس – و پیشنهاد کرد که اتوبوس مدرسه هنگام اجرا ممکن است با سطر خالی بین دانش آموزان است.

آکادمی اطفال آمریکا به تازگی با صدور دستورالعمل ارائه یک جایگزین برای CDC فاصله توصیه. آن را برجسته تر شواهد اخیر نشان می دهد که سه پا از فاصله بین میز می تواند کافی به ویژه هنگامی که همراه با ماسک صورت.

اگر مدارس ابتدایی به شدت تحمیل شش پا فاصله آن اشاره کرد که "ضرر ممکن است سنگین تر بودن از مزایای بالقوه است."

دکتر ناتانیل آبجو متخصص اطفال که کمک به توسعه AAP هدایت و توضیح داد که CDC دقیق فاصله توصیه می تواند به کاهش تعداد دانش آموزان در کلاس 50 درصد وادار به کوتاه تر و یا کمتر در روز آموزشی.

"که بزرگ انشعابات," او گفت:. "هدف ما این بود که به مطمئن شوید که ما دلگرم کننده یک مکالمه قوی در سطح محلی در مورد آنچه ممکن بود و چه تصمیم گیری به معنای."

مقامات دولتی با تکیه بر CDC به غربال کردن از طریق علم چگونه به بازگشایی مدارس در حال حاضر در سمت چپ در حال انتظار برای به روز رسانی توصیه.

"ما دیده می شود چه اتفاقی می افتد زمانی که شما بازگشایی متحده' اقتصاد بیش از حد به سرعت گفت:" دکتر مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی برای ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشت اشاره کرد کارشناسان بهداشت عمومی به اشتراک رئیس جمهور تمایل به از سر کلاس درس با خیال راحت. "ما نمی خواهیم به بازگشایی مدرسه و آنها را به یکی دیگر شکست و فاجعه است."

گزارش اضافی توسط ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران کورتنی سوبرامانیان کارن Weintraub و مارکو دلا اجوف.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de