فلوریدا در روز یکشنبه شکست رکورد ملی برای بزرگترین واحد-تعداد روز مثبت coronavirus موارد در هر دولت از زمان شروع این بیماری همه گیر پس از یک هفته که در آن دولت آفتاب دیدم 514 نفر از بیماری یا 73 هر روز به طور متوسط.

همچنین دیزنی جهان در حال حاضر باز!

این ایده که پارک خواهد باز در چهره یک مواج شیوع در منطقه موجب واکنش در سراسر رسانه های اجتماعی. انتقادات واقعا شروع به شمع تا پس از رسمی این شرکت “دیزنی پارک شغل” حساب شده این فیلم کوتاه ترویج این رویداد بزرگ در Instagram.

سی ان ان ویرایشگر کسب و کار الکسیس Benveniste آن گفت: “احساس می کند مانند آغاز یک فیلم ترسناک” و اینترنت بیشتر توافق, توجه, خلاق, مخفی شود که شروع به ظاهر همه بیش از توییتر.

که تصویری, کنار, واقعی باز هم آمد under fire:

البته نه همه شکایت در.

“این شانس را به عقب می آیند و در سحر و جادو” دایان واتکینز که به بازدید از این پارک حدود هشت بار در سال آسوشیتدپرس گفت. “داغ یا نه, ماسک یا نه ما فقط خوشحال می شود در اینجا. من احساس می کنم همه در اینجا این است که در همان قاب از ذهن است. همه خیلی هیجان زده می شود در اینجا.”

لری Lovell از Evansville, Ind., همچنین تشویق بازگشایی.

“من از دست رفته از آمدن به اینجا. آن را فقط احساس می کند واقعا خوب بود,” او گفت:. “این جایی است که من ساخته شده بسیاری از خاطرات. این نوع دوم ما صفحه اصلی. قادر به اینجا آمده بود.”

در ضمن در کالیفرنیا که در آن coronavirus موارد نیز صعودی دیزنی لند است که هنوز هم در یک الگوی برگزاری بعد از به تأخیر انداختن آن اصلی جولای 17 بازگشایی برنامه.

دیزنی سهام قطع +2.16% به دست آورد اما در حال پایین 17% در سال به تاریخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de