معاملات بودند بنای نیویورک بزرگترین سلسله

این هفته با پست طول می کشد یک نگاه تازه در "بهترین" نیویورک سابقه ورزشی — مناطق هستند که فقط به عنوان قابل بحث

توسط NEWSAMINS در 21 خرداد 1399

این هفته با پست طول می کشد یک نگاه تازه در "بهترین" نیویورک سابقه ورزشی — مناطق هستند که فقط به عنوان قابل بحث اما است که در میانهی شب استدلال بی وقفه. رنجرز به پایان رسید خود را در جام استنلی خشکسالی با نیویورک بهترین تجارت و در اینجا هشت بیشتر است که فقط از دست رفته قطع:

Dec. 11, 1959: یانکی ها به دست آوردن راجر ماریس از دو و میدانی با جو DeMaestri و کنت هدلی برای هنک بائر همین لارسن هنجار Siebern و (هنوز حيرت) مرو Throneberry.

این آخرین و مهم ترین این سری از معاملات بین یانکیز و پس از آن -- کانزاس, شهرستان بر اساس حق رای دادن افکن استفاده می شود به عنوان جزئی لیگ کمکی در طول این دهه در تبادل آماده برای نخست بار ورزشکاران و گذشته به علت تاریخ بازیکنان برای جوانه زدن ستاره. The Rajah برنده back-to-back MVP خود را در دو سال اول در پینستریپس در '60 و '61 در حالی که گرفتی دخترک معصوم, اموزش رکورد 60 خانه اجرا می شود در 61*. ماریس' 61 در '61 هنوز هم می ایستد به عنوان AL ضبط.

Dec. 19, 1968: نیکز به دست آوردن دیو DeBusschere از پیستون برای والتر Bellamy و هوارد Komives.

برخورد بزرگ مرکز زنگ مجاز نیکز به حرکت ویلیس رید, از جلو به میانه در حالی که برخورد Komives باز کرد تا زمان پخش به صورت Walt Frazier در backcourt. و به علاوه وجود دارد No. 22, کامل, فداکارانه, دفاع - و تیم-محور جلو که یکی از linchpins از مشهور ترین و محبوب تیم بسکتبال نیویورک در تاریخ به عنوان نیکس موفق به کسب عناوین در سال 1970 و '73.

مارس 10, 1980: جزایر تجارت برای بوچ گورینگ از پادشاهان برای بیلی هریس و دیو Lewis.

ناراحت قبلی دو فصل در پلی آف در بخش های بزرگ به این دلیل که تیم فاقد حلال دوم-خط مرکز برای از بین بردن برخی از این بار برایان Trottier, گورینگ پر سوراخ با کمال. مهلت دستیابی به ایجاد یک سلسله جزایر برد متوالی چهار فنجان و یک طرفدار ورزش رکورد 19 متوالی حذفی-دور پیروزی با گورینگ در صف.

Gary کارتر در سال 1986.AP

Dec. 10, 1984: این متس زمین گری کارتر از Expos برای Hubie بروکس, Mike فیتزجرالد, هرم Winningham و فلوید Youmans.

این متس قربانی جوانه زدن ستاره جوان در بروکس بود که حل شد حق رای دادن ابدی جستجو برای یک سوم baseman, اما در عوض به دست آمده پیشرو-مرد شکارچی که با این که قبلا به دست آورد کیت هرناندز تبدیل به یکی از جانبازان ستون از سال 1986 قهرمان جهان است.

آوریل 27, 1987: این متس به دست آوردن دیوید مخروطی از Royals با کریس Jelic برای اد Hearn ریک اندرسون و مائورو Gozzo.

این متس رد و بدل قطعات یدکی برای righthander که از مد افتاده 20-3, 1988 (زمانی که برنده از دست دادن پرونده به معنای چیزی) و پس از آن منجر رشته در strikeouts در سال 1990 و 1991. بیشتر از گاهی درخشان در حالی که در کوئینز مخروط تکامل به یکی از بیس بیشتر انجام بازی hessians در کمک به جیز آبی به جهان سری عنوان در سال 1992 قبل از کسب چهار عنوان در برانکس.

Eli Manning پس از سال 2004 پیش نویس است.AP

آوریل 24, 2004: غول دست آوردن Eli Manning از شارژر برای فیلیپ رودخانه و سه پیش نویس میدارد.

منینگ QB1 بیرون آمدن از Ole Miss حال روشن ساخته است از طریق پدر خود مورچه است که او تا به حال هیچ وجه قصد بازی برای سن دیگو بود که اولین-انتخاب کلی در سال 2004 پیش نویس است. شارژر را الی, اما بلافاصله حرف او را به نیویورک برای رودخانه که می خواهم انتخاب شده است با چهارم-به طور کلی انتخاب کنید. منینگ led غول به دو پیروزی سوپر باول با اواخر سه ماهه چهارم touchdown درایو در برابر انگلستان بود و به نام MVP بازی در هر زمان.

نه یک تجارت است اما سخت به چشم پوشی از ...

Dec. 26, 1919: یانکی ها دریافت دخترک معصوم, اموزش از Red Sox برای $100,000.

این بود که یک راست نقدی معامله بوستون صاحب هری Frazee infamously فروش ستاره خود را پارچ/مشت زن به منظور دریافت پول به اندازه کافی برای تامین مالی برادوی نشان می دهد "هیچ Nanette." این Bambino آمد به برانکس و صرفا همه چیز را تغییر داد برای یانکی ها برای بیس بال در حال تبدیل شدن برای همه زمان معروف ترین ورزشکار در تاریخ ایالات متحده آمریکا تیم حرفه ای ورزشی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب