تمام جاده ها به نظر می رسد اشاره کرد و در یک جهت در حال حاضر. S&P 500 SPX +0.82% بسته تا روز سه شنبه برای سومین روز متوالی در گسترش دوباره بجای اول برگشتن از ماه مارس پایین به حدود 38 درصد است. سرمایه گذاران همچنان به گله به سخت-آمار دوره ای بخش ها از جمله انرژی, صنعتی و مواد.

مایک لارسون تحلیلگر ارشد در ویس رتبه بندی گفت: او هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن.

“این بزرگترین قطع ارتباط با من می توانید به یاد داشته باشید در تقریبا ربع قرن من شده فعال در بازار,” او گفت:. “من نمی تواند به یاد بیاورید زمانی که ما دیده ایم زیادی قطع ارتباط بین نه فقط آنچه که در خیابان اصلی در مقابل آنچه که در وال استریت اما آنچه که در زمینه اصول است که به طور معمول تاثیر وال استریت.”

لارسون گفت: بعید است یک V-شکل بهبود در اقتصاد برگزار خواهد شد. حتی موقعیت هایی که قبلا ایجاد می شود بازار به gyrate — مانند ایالات متحده-چین تجارت تنش — در حال حاضر تا حد زیادی کنار خار. “ما شاهد روشن و آشکار شکست در این رابطه و در عین حال که بازار به سختی چشم.”

بازار نیز نادیده گرفته اند این تظاهرات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید و متعاقب آن خشونت است که گریبانگیر شهرستانها در سراسر کشور. “این سخت است به عنوان یک آمریکایی بسیار کمتر به عنوان یک تحلیلگر و یا سرمایه گذار به نگاهی به آنچه در جریان است در خیابان اصلی در هفته گذشته و بر این باورند که این است که به عواقب جدی و یا نباید با داشتن عواقب جدی در شرایط ریسک پذیری و یا مسیر از هر گونه بهبود اقتصادی و/یا دراز مدت مرتب کردن بر اساس از اثرات در جامعه است.”

بزرگترین دررفتگی او می بیند که در بالا عملکرد و یا junk bond JNK, +1.01%, بخش از بازار است.

از طریق بانک مرکزی آمریکا این نمودار نشان می دهد که جریان را به بخش های مختلف از درآمد ثابت کالا و ارز است.

“فوری فدرال رزرو شروع به بحث در مورد خرید و backstopping بالا عملکرد اوراق قرضه کاهش یافته فرشتگان و غیره از طریق یک زن و شوهر از ابزار های مختلف را دیده ایم عظیم جریان به ETFs. ما دیده ایم عظیم علاقه به خرید پرخطرترین ممکن است اعتبارات خارج وجود دارد,” او گفت:. لارسون با اشاره به تغذیه خود هشدار در مورد وام دهی شرکت های بزرگ کمتر از نیمی از یک سال پیش به عنوان بیمه سپرده فدرال Corp. بانک های بین المللی و صندوق بین المللی پول.

اما آنچه در مورد پایین حرکت می کند در نرخ بهره و تاثیر مثبت آن در ارزیابی?

“من کاملا درک زمانی که شما در حال تنزیل جریان نقدی آینده به زمان حال نرخ پایین تر به کمک و کمک به وجود دارد-که-هیچ-جایگزین تجارت, بنابراین من به طرف دیگر تجارت, و آن را سخت به تکیه بیش از حد سخت در برابر آن در کوتاه مدت,” او گفت:.

“اما زمانی که شما نگاه کنید که آیا در نهایت کیفیت اعتباری و اساسی اصول در حال رفتن برای حمایت از دارایی, ارزش, شما مجبور به استفاده از برخی از فوق العاده سخاوتمندانه اقتصادی پیش فرضها و مفروضات در مورد قدرت این جهش برای رسیدن از نقطه A به نقطه B. من فکر می کنم که خطر واقعی در اینجا — من فکر می کنم که بسیاری از خوشنودی در چه نقدینگی می توانید انجام وقتی که می آید برای رفع بدهی های مربوط و دارایی ارزیابی مربوط به افراط.”

او توصیه می کند با داشتن یک موضع دفاعی در اوراق بهادار. “است که شامل چیزهایی مانند حمل پول نقد بیش از شما را قبل از سه ماهه اول سال 2018 با تمرکز بیشتر عملکرد گرا دفاعی بخش از شما می خواهم که از 2009 تا 2018,” او گفت:. در یک دوره سه تا پنج سال صورت امن تر پخش از طلا برای دراز مدت Treasurys باید بهتر با یک استثنا بودن بخش فن آوری, او گفت:.

وزوز

Dr. Anthony Fauci, کاخ سفید, سلامت, مشاور گفت که او انتظار دارد وجود دارد به صدها میلیون دوز واکسن برای COVID-19 آغاز 2021. اما او همچنین گفت: این واکسن ممکن است ارائه نمی دهد ایمنی طولانی مدت.

یک روز پس از ایالات متحده هشدار داد که او را به استفاده از ارتش برای سرکوب تظاهرات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بخش خصوصی حمایت کردن خود را تهدید آسوشیتد پرس گزارش داد. که پس از یک شب آرامش نسبی با چندین شهر تحت مقررات منع رفت و آمد.

این ممکن است خوانش در بخش خصوصی اشتغال ADP و خدمات-بخش احساسات از موسسه مدیریت عرضه nonmanufacturing شاخص به علت است. ممکن است چین خدمات شاخص مدیران خرید از Caixin افزایش به رقم 55.5 از 44.4 در ماه آوریل است.

زوم تصویری ارتباطات ZM, +1.92% اواخر روز سه شنبه گزارش داد یک رشد سود 169% رشد درآمد برای سه ماهه اول سال مالی. آن جریان نقدی آزاد شد, باور نکردنی 77 درصد از درآمد.

Cheesecake Factory کیک +0.81% گفت: خرید و فروش در آن رستوران است که باید دوباره باز باید دوباره از 75% از قبل-فروش در سال به طور متوسط.

بازار

به دنبال مثبت دوباره. آتی سهام ایالات متحده ES00, +0.45% YM00, +0.68% در حال افزایش و پس از کسب سود در بازارهای جهانی است.

دلار پایین تر بود در برابر تعدادی از ارزها به ویژه یورو EURUSD +0.34%, که تحت فشار قرار دادند از طریق $1.12 برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

نفت CL.1, +0.19% قیمت آتی طلا و GC00, -0.50% سقوط کرد.

تصادفی می خواند

ایبوپروفن در حال آزمایش است به عنوان یک درمان برای کسانی که در بیمارستان بستری با کوروناویروس.

آخرین فرد برای دریافت یک جنگ داخلی بازنشستگی و فوت کرده است.

یک دایناسور آخرین وعده غذایی داشت حفظ — 110 میلیون سال بعد.

نیاز به دانستن در اوایل شروع می شود و به روز شده است تا زنگ افتتاحیه, اما در اینجا ثبت نام برای دریافت آن را تحویل داده و یک بار به ایمیل خود را در جعبه. مطمئن شوید برای بررسی نیاز به دانستن در مورد. ایمیل فرستاده شده نسخه ارسال خواهد شد در حدود 7:30 صبح شرقی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net