برای اکثر — اگر شما می توانید لحن سیاسی عضو کمیته نیروهای مسلح سنا که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ضد تراست — چهارشنبه کنگره شنوایی فناوری بزرگ به بسیاری از اشاره به نمونه هایی از چهار نفر از بزرگترین شرکت های فن آوری در آمریکا خود سوء استفاده قدرت غالب و خنثی کردن رقابت است.

از مدیران ارشد از الفبا, Inc. ما:GOOG ما:GOOGL , Amazon.com Inc. ما:AMZN Apple Inc. ما:AAPL و Facebook Inc. ما:FB صرف 5½ ساعت دادن از راه دور تصویری شهادت در یک جلسه که در نگاه شواهد گردآوری شده توسط خانه قضایی فرعی در ضد تراست به دیجیتال بازار. میلیون ها نفر از اسناد و صدها ساعت مصاحبه شد که پایه و اساس بسیاری از پرسش هایی که ماند در موضوع ضد رقابتی رفتار با چهار tech عظیم.

خواندن MarketWatch زنده وبلاگ روکش از شنیدن

از صوتی گزیده ای از یک زن که به اعتقاد او خانواده کتاب درسی کسب شده تقریبا نابود شده توسط آمازون به یک پیام متنی از Instagram بنیانگذاران Kevin Systrom در مورد ترس خود را که Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل خواهد بود “رفتن به از بین بردن حالت” اگر او نمی فروش شرکت خود را به او وجود دارد و نمونه های بسیاری از چگونه Tech نقض آن انحصار قدرت است. (زوکربرگ گفت: او مخالفت خود را با خصوصیات آن گفتگو).

“این روشن است که گوگل Facebook اپل و آمازون معادل مدرن از خطوط راه آهن استفاده می شود که شبکه انحصارات به تعیین که می شود به بازار و افرادی که نمی گفت:” سالی هوبارد مدیر اجرای استراتژی در بازار موسسه, در بیانیه ای. “دیگر هر کسی می تواند اختلاف این واقعیت که تکنولوژی غول های ساخت و حفظ امپراتوری خود را با شکستن قوانین ضد تراست.”

همچنین نگاه کنید به: ضد تراست سوالات کبود اما نمی شکست بزرگ فناوری اجرائی در تاریخی شنوایی

گام بعدی برای کمیته فرعی خواهد بود و صدور آن گزارش. یک گزارش مفصل می تواند فشار بیشتر دو سازمان های دولتی — وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال — که شده است بررسی چهار شرکت از سال گذشته به عمل است. در ماه مه وال استریت ژورنال گزارش داد که DOJ و دولت به طور کلی وکیل می تواند فایل طرح دعوی در دادگاه به عنوان به زودی به عنوان در تابستان امسال در برابر الفبای گوگل با تمرکز بر چگونه آن را اهرم آن غالب جستجو در اینترنت کسب و کار برای سرکوب رقابت است.

چه اتفاقی می افتد بعدی خواهد بود در دست این سازمان است. و در حالی که پس از چهار جلسه به نظر می رسد حروف الفبا ممکن است بیشتر در معرض خطر شرکت های دیگر باید استراحت نیست. هیچ یک از تکنولوژی ساخته شده بسیار خوب نشان دادن چهارشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de