LaMelo توپ به نیکز: LaVar امکان 2020 NBA پیش نویس طرح

LaVar توپ در حال حاضر گفت: برای بار دوم او می خواهم او LaMelo توپ به باد یک چیز قشنگ. در "بار مدیریت" پادکست ی

توسط NEWSAMINS در 25 اردیبهشت 1399

LaVar توپ در حال حاضر گفت: برای بار دوم او می خواهم او LaMelo توپ به باد یک چیز قشنگ.

در "بار مدیریت" پادکست یکشنبه, توپ, همچنین اظهار داشت, او را خاص خود را جوانترین پسر در نظر گرفته خواهد شد برای شماره 1 انتخاب کنید در سال 2020 NBA پیش نویس است.

برخی از لیگ منابع بر این باورند که توپ اردوگاه سعی خواهد کرد برای هدایت 18 ساله گارد نقطه به نیکز هر چند چنین مانور به نظر می رسد دشوار است اگر لئون رز باشگاه نمی رود به بالای چهار در قرعه کشی.

ششم-کشت نیکز یک 37.2 درصد شانس در حال حرکت در یک قرعه کشی است که به تعویق افتاده است از مارس 19.

در طول یک ظاهر اخیر در FS1 سالمند توپ گفت: LaMelo خواهد بود مناسب برای نیویورک بازار است.

"بهترین جا در چشم های من است, نیویورک نیکز" LaVar گفت: پس از آن. "آن زمان چیزی اتفاق می افتد به آنها."

خواسته جمعه اگر او هنوز هم احساس می کند که راه مورد نیکز LaVar سابق تمرین تیم ملی تنگ پایان برای جت گفت: "من فکر می کنم تا. چراغ های روشن, East Coast, اگر همه چیز خطوط راست نیکز برای اولین بار انتخاب کنید و LaMelo و LiAngelo با او و به نحوی ساق پوش, جوراب در دراز مدت است. شوت سه گانه B است. توپ برادران در برادوی است."

LiAngelo, LaVar را پسر وسط یک عامل آزاد پس از رفتن undrafted در سال 2018 و به تازگی امضا G لیگ قرارداد.

lamelo ball 2020 nba draft lavar knicks
LaMelo توپ بازی با NBL را Illawarra Hawks.گتی ایماژ

در جالب مانور توپ برادران چپ هنرمندان خلاق آژانس در اوایل ماه مارس فقط در زمان افزایش رفتگان برای نیکس' در انتخابات ریاست جمهوری.

در اواخر آوریل LaMelo امضا با Jay-Z را به رخ ملت و ریموند برادران عامل بالا که شناخته شده است به یک دوست دیرین از نیکز GM اسکات پری.

مدیر برای LaMelo در حال حاضر Jermaine Jackson سابق نیکس گارد تیراندازی در 2004-05 بود که توپ را در دبستان-مدرسه مربی در منار مخروطی در اوهایو. در بیانیه ای در رخ ملت حرکت ارائه شده به ESPN Jackson ذکر نیکز.

"آنها با هم یک بازی زیبا طرح با Jay-Z" جکسون گفت. "بازی بسکتبال در مورد تغییر است. آنها در حال رفتن به ایجاد چیزی کاملا جدید. من شناخته شده Jay-Z پس از من برای نیکز اما این چیزی است که بچه ها می خواستم برای انجام. Jay-Z توسط استاد در آنچه او می کند."

فرمان LaMelo به نیکز خواهد بود آسان نیست کارهای عادی و روزمره اما آن را حس می کند. نیکز یکی از چند تیم بشدت فاقد یک نقطه شروع گارد و نیاز به یک ناجی. رز آورده شده است در به تحویل قدرت ستاره.

قبل از 2017 پیش نویس LaVar لابی برای لیکرز به انتخاب ساق پوش, جوراب با شماره 2 انتخاب کنید و گزارش حاضر به اجازه دهید دیگران کار او را. "او را برای رفتن به یک Laker او گفت:" پس از آن. "من قصد دارم به خاطر صحبت کردن در مورد آن تا زمانی که آن اتفاق می افتد."

و آن اتفاق افتاد. یک مورد دیگر مثال آمد در 2015 پیش نویس که Kristaps Porzingis حاضر به کار کردن برای درهم و برهم فیلادلفیا که انتخاب شده در 3. این Sixers انتخاب Jahlil Okafor به جای آن و Porzingis کاهش یافته و به نیکز در 4.

"من فکر می کنم شما می تواند نقطه اتصال" یکی NBA منبع در مورد تلاش برای به دست آوردن LaMelo به نیکز.

LaVar اعلام کرد چهار شنبه 6 فوت-7 LaMelo ضرب و شتم آنتونی ادواردز و جیمز وایزمن برای شماره 1 انتخاب کنید.

"هر که محبوب ترین است که معمولا برای رفتن شماره 1" LaVar گفت: در این پادکست. "صهیون محبوب ترین بود. به همین دلیل او را شماره 1. RJ Barrett (taken 3 با نیکز) خیلی خوب بود بهتر بود در دانشگاه دوک اما او را به عنوان محبوب به عنوان صهیون. در LaMelo شما محبوب ترین و بهترین گارد. چه کسی است که او را ردیف 1? ... جوانترین همیشه رفتن به بهترین."

برخی از تیم ها ممکن است ترس از توپ از آنجا که پدر خود را صریح طبیعت گارد نقطه را لرزان خارج شات و عدم دفاعی شدت در کوتاه خود را تاخت و تاز کردن در استرالیا (12 امتیاز و هفت کمک شش ریباند در هر بازی).

Tracy Phillips اجرا می شود که این بحث ورزش 2319 مسخره پیش نویس است و از LaVar را احساس می کند پدر mellowed شده برخی هر چند که نمی آمد در سراسر در پادکست.

"من فکر می کنم LaVar فوق العاده است" فیلیپس گفت: پست. "نه بیش از حد بسیاری از مردم می گویند که آنها خواهد شد که دو پسر خواهد شد که پیش نویس در بالا 5. بدیهی است که او حق انجام کاری."

طول ساق پوش, جوراب را از روی لئامت دادن در لس آنجلس LaVar توپ مورد سوال مربی لوقا والتون. "بود که دو سال پیش" فیلیپس گفت. "مردم تغییر, مردم, رشد, مردم, تکامل است. من فکر نمی کنم آن را عادلانه برای چیزی است که او دو سال پیش به نگه داشتن پاهای خود را به آتش."

در واقع LaVar است آرام از ساق پوش, جوراب معامله شد از لیکرز به نیواورلئان در Anthony Davis فیلم های پرفروش. را متوقف نمی شود او را از گرفتن عکس های بیشتر در والتون چهارشنبه.

"مربی نمی دانم که چگونه به استفاده از او" LaVar گفت. "(مردم می گویند) او را از انظار نه با لیکرز و انجام این کار بسیار بهتر است. تنها نکته متفاوت در این وضعیت مربیگری لوقا/(آلوین) Gentry. دو مربیان است."

LaVar توپ اضافه شده ویلیامسون آمد بازگشت از مصدومیت زانو در این فصل در تمایل به بازی با ساق پوش, جوراب. و او chided لیکرز گفت: آنها را برنده عنوان اگر فصل رزومه.

"اگر شما تا کنون چگونه به خلاص شدن از ساق پوش, جوراب, شما هرگز تا کنون به عنوان یکی دیگر برنده – نه تا زمانی که من پسر بچه تصمیم می گیرد به" توپ گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب